Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

[quote=Ex,2011 11 25, 08:23]
Prisėdau atidžiau paskaityti temą nuo pradžios, radau keletą labai smagių frazių. nepykit, pakartosiu, nes man labai prašviežino nuotaiką paprastutis, bet šmaikštus Diuni leptelėjimas... biggrin.gif

ne mažai man 21 veislės,bet rašiau kai dar buvau negavus iš lolitos .nors šiemet augo ne ką mažiau,bus ir senų veislių ,bet vis norisi kažko- kai ateina kaimynai ar giminės ir aikteli iš nustebimo kas darosi šiltnamyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 11 25, 09:41)
ne mažai man 21 veislės,bet rašiau kai dar buvau negavus iš lolitos .nors šiemet augo ne ką mažiau,bus ir senų veislių ,bet vis norisi kažko....

biggrin.gif viskas gerai, čia man kažko labai smagiai viskas nuskambėjo smile.gif aš irgi mielai paleisčiau vadžias, neslepiu, visada dairausi kažko tokio, bet kad kasmet sodindama į šiltnamį pomidorus suvokiu, kad nebus kam valgyti.. kiek gi ten jų reikia dviems.. smile.gif
Nors man labai patinka išbandyt, paragaut bent pora naujų veislių. Tačiau po visų degustacijų, dažniausiai vėl grįžtu prie savo pamėgtų pomidorų.. smile.gif

Tik, galvoju, ar toms, kurios augina 30-40 veislių, ne per sunku susitvarkyt su žymėjimu auginant visokių pomidorų po vieną-du ar tris daigus. Man, tikriausiai būtų katastrofa.. blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif dėl žymėjimo...kažkada klausiau , kaip protingai susižymėti ir buvau dėkinga už atsakymus , supratau kaip reik...bet vistiek kai realiai pagalvoji apie tą žymėjimą... rolleyes.gif g.gif kad tik neliktų nežymėti... lotuliukas.gif
Atsakyti

Tik, galvoju, ar toms, kurios augina 30-40 veislių, ne per sunku susitvarkyt su žymėjimu auginant visokių pomidorų po vieną-du ar tris daigus. Man, tikriausiai būtų katastrofa.. blush2.gif
[/quote]
jokios katastrofos nera kai viena sodini ir viena žymiesi .o kai su talka tai jau tada bėda
Atsakyti
Jokios bėdos. Sužymi dar daigus indeliuose. Sodini nežiūrėdama kur kokie. Kažkada buvo bėda. Bet tik tokia, kaip pažymėti, kad nenusitrintų, kad žinotum kur kokius pasodinai. Dabar galiu ir šimtą skirtingų sodint..tik tokiam kiekiui vietos neturiu..
Atsakyti
Na taip, žymėjimui reikia atidumo smile.gif O pomidorų sodinimo jokiems talkininkams nepatikėčiau.. nors dažniausiai mano talkininkai keturkojai smile.gif Kai sodinu, susibruka visi ūsuočiai, uodeguočiai ir spokso į vis ilgėjančią pomidorų daigų eilę vis pastumdami savo subinę į priekį.. smile.gif

Smagu, Regilutė pasirodė. Su smalsumu laukiu jos naujos pomidorų kolekcijos. Labai įdomu kokių stebuklingų veislių gaus bigsmile.gif Jaučiu, kitiems metams kažką naujo teks įmest į savo šiltnamį smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 11 25, 09:41)
ne mažai man 21 veislės,bet rašiau kai dar buvau negavus iš lolitos .nors šiemet augo ne ką mažiau,bus ir senų veislių ,bet vis norisi kažko- kai ateina kaimynai ar giminės ir aikteli iš nustebimo kas darosi šiltnamyje biggrin.gif


aha, man nereikejo net tu idomiu veisliu, kaimyne kiekviena savaitgali atvaziavusi vis aikteldavo pamacius,kad mano pomidorcikai dar su lapais isbuvo iki paciu salnu biggrin.gif

QUOTE(diuni @ 2011 11 25, 10:18)
biggrin.gif dėl žymėjimo...kažkada klausiau , kaip protingai susižymėti ir buvau dėkinga už atsakymus , supratau kaip reik...bet vistiek kai realiai pagalvoji apie tą žymėjimą... rolleyes.gif  g.gif kad tik neliktų nežymėti... lotuliukas.gif


as tai galvoju,ant kokios sviesios gumos uzrasyti tusinuku ir vielute prikabinti rolleyes.gif bent jau garantija bus,kad nenusiplaus
Atsakyti
ax.gif aha , aš tai ant indelių susirašau , tada į juos sodunu...o paskui šiemet galvoju irgi pririšti kažkątai tokio prie kiekvieno pomidoro į vietą sodinant...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 25 lapkričio 2011 - 11:50
Nors pas mane ne 40 veislių,bet žymiuosi vistiek. Kol būna indeliuose,tai ant peilių vienkartinių surašyta. Paskui nusibraižau schemutę ir sodinu pagal ją į šiltnamį kitus žymeklius išmesdama.Veislių neišmėtau belenkaip,jos grupelėm.
Kažkaip man taip visai patiko ax.gif Pasistudijavau daug maž kokio ūgio užauga,kad labai aukštų neįkišt į šiltnamio pradžią ir pan. Na,vienžo patinka man pasiplanuot pradžiai.
O paskui kai jau vaisius veda iš vis nebereik schemos.daugiau mažiau aišku buvo ax.gif
Atsakyti
Kadangi naujam sezonui ir pas mane bus veislių kiek daugiau doh.gif , tai apie žymėjimą esu pagalvojus. Mintis tokia, pradžiai dėžutes ar lovelius galima pasižymėti užsirašant ant pačių dėžučių, o kai daigai paauga ir sustiprėja, tai galima juos padabinti juostomis ir užrašyti ant jų markeriu. Mano minėtos juostos, tai statybininkų naudojamos lipnios juostos, paprastai būna baltos spalvos, skirtos apsaugoti kraštams, langams nuo dažų užtiškimo. Nebrangi, jos daug ir iš karto lipni, vandeniui atspari. Nežinau ar aiškiai apibūdinau.
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 11 25, 15:16)
Kadangi naujam sezonui ir pas mane bus veislių kiek daugiau  doh.gif , tai apie žymėjimą esu pagalvojus. Mintis tokia, pradžiai dėžutes ar lovelius galima pasižymėti užsirašant ant pačių dėžučių, o kai daigai paauga ir sustiprėja, tai galima juos padabinti juostomis ir užrašyti ant jų markeriu. Mano minėtos juostos, tai statybininkų naudojamos lipnios juostos, paprastai būna baltos spalvos, skirtos apsaugoti kraštams, langams nuo dažų užtiškimo. Nebrangi, jos daug ir iš karto lipni, vandeniui atspari. Nežinau ar aiškiai apibūdinau.


o tai kokiu budu ta juostele pridesi prie kiekvieno daigo? prilipinsi? g.gif
Atsakyti
taigi klijai ant tų juostelių. Galima išsikirpt juosteles iš kokių baltų plastikinių maišų ar tuos pačius plastikinius indelius nuo grietinių, jogurtų panaudot. Svarbu, kad markeris būtų atsparus vandeniui ir užrašas kiek apsaugotas nuo tiesioginės saulės 4u.gif
Atsakyti