Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(evers @ 2011 11 21, 16:19)
...kur perkate ... tokias  įvairias įmantrias pomidorų sėklas...

Evers, labai jau neinformatyviai ir banaliai skamba ieškojimas "vidutinio dydžio" pomidorų... Na, gal konkrečiai yra veislė, kuri tave labiau domintų, gal spalva, ieškai hibridų ar nehibridų, aukštaūgių ar žemaūgių... Matai, čia daug niuansų smile.gif
Daugumą įdomesnių sėklų merginos parsisiunčia, keičiasi tarpusavyje, hibridus kasmet perkam tik parduotuvėse, nes iš hibridų kokybiškų sėklų neišeina prisirinkt pačioms..

Temos pradžioje beveik visada yra nuorodos į puslapius iš kurių galima parsisiųsti, tai juose gali pasidairyti tau patinkančių veislių, paskui gali klaust, gal kuri mūsų temos "pomidorienė" turi tokių ar anokių sėklų, merginos draugiškos - pasidalina, jei turi perteklių (jei ne hibridinės).
Čia niekas tau nepasiūlys, nerekomenduos "pačio skaniausio" pomidoro - tiesiog tokio nėra - reikia pačiai eksperimentuot, ieškot pagal nuojautą, pomidoro išvaizdą.. augint, ragaut ir atsirinkt kas labiausiai prie dūšios smile.gif

Sezono pabaigoje temos plepaluose galima rasti atsiliepimų apie daugumą veislių, jų skonį, derlingumą, sužinoti visus pliusus ir minusus.. Gal paieškok prieš tai buvusios mūsų temos, rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais buvo dalijamasi pomidorų degustacijos įspūdžiais, gal ten "užkibsi" už kokio tau patinkančio pomidoro smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif ojoj...kai tik pradėsi gilintis , visko reikės...

Ex , dėkui 4u.gif nu bet šauni mintis su tais lapais... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 11 21, 15:10)
Pas mane geriausiai išsilaikė Black cherry. Dar visas pusdėžis likęs,bet jau nebegaliu aš į juos žiūrėti blush2.gif  biggrin.gif Atsivalgiau žiauriai aš jų ax.gif
Tiesą sakant kitais metais turbūt mažinsiu sodinamų pomidorų kiekį,nes nerealiai per daug mums dviems su vyru.Vaikai dar nevalgo.Nelabai įsivaizduoju,kur dėt reiks visus marinuotus dar.Mintį rezgu,kad dovanosiu visiems Kalėdoms su kaspinu perrišus biggrin.gif


na o tevams/uosviams/seserims laukuviu nuvezti nenorit? rolleyes.gif as kad ir nedaug turiu visko, bet nuvezu tai kokios uogienes paragauti, tai marinuotu cukiniju, tai pomidoru rolleyes.gif
Atsakyti
O aš seklyčiu noriu ax.gif Kas daug turit bigsmile.gif Man kokiu 50 reikia. Visu įvairiu,i kruvą,ir be pavadinimų blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
na nelabai man patinka kai pomidorai būna užauge didesni nei į delna telpa,mažiukai man patinka...
na k pasakitumėt apie šiuos- Agatas,Mashotka,Tumbling Tom Yellow ,Утёнок, Alicante.
vartau visas senas temas ir ieškau informacijos,beveik visa dieną skaitinėju...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 11 21, 21:26)
na k pasakitumėt apie šiuos- Agatas,Mashotka,Tumbling Tom Yellow ,Утёнок, Alicante.

A, nu tada jei tokie nykštukai patinka, tada aišku.. smile.gif
Agatas - normalaus, vidutinio dydžio, o visi kiti išvardindi - dar mažesni, Žvilgterk mano vakarykščią fotkę, ten yra tokie tamsūs mažutėliai vyšninukai (Black Cherry), tai va tokio dydžio bus tavo išvardinti. Mashotka, šiek tiek didesni. Visi ne hibridai, galima pasirinkti pačiai sėklučių.

Dar gali rinktis bent vieną hibridinę veislę, hibridai puikiai dera iki pat šalnų, jų vaisių svoris dažniausiai ir būna vidutinis. Tokių atveju drįsčiau rekomenduot pomidorus Delfine (jei auginsi šiltnamyje) Jų sėklos parduodamos Žalioj stotelėj, kt. sėklų parduotuvėse ( tik ne maxėse) Tikrai labai skanūs, gerai dera, vaisiai labai normalaus dydžio. Tau turėtų patikt.. smile.gif
Jei ruošiesi augint lauke, rinkis Beta veislės pomidorus (jų sėklų yra ir maxėse, nebrangūs) Nedidukai, skanūs. Juos taip pat gali augint ir šiltnamyje.

Na, nežinau ar labai padėjau, kas neaišku, vėl klausk. Gal kitos mamytės dar ką nuo savęs papildys.. 4u.gif
Atsakyti
Ex a Ex,aš jau valgau naminį pomedorų padažą ir mišraines su jais hihihi.gif gal jau nusipelniau tų Izumrudnoje jabloko kelių sėkliukų rolleyes.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 11 22, 09:05)
Ex a Ex,aš jau valgau naminį pomedorų padažą ir mišraines su jais hihihi.gif gal jau nusipelniau tų Izumrudnoje jabloko kelių sėkliukų rolleyes.gif  hihihi.gif

Ai-nai-naaaaiii.... blink.gif neįtikėtina.. tikra Marytė Melnikaitė... bigsmile.gif
A tai ko tyli, jei nori... gi nežinau kad kažkam jie taip rūpi.. Visi izumrudiniai pageidavimai į a/ž... smile.gif
Atsakyti
Labas ,merginos ,as jau namie ir dar gyva lotuliukas.gif galiu pasigirt, kad kol gulinejau ,mano seimyna isnokusius pomidorus valge kiek galejo,o kiti pernoko ir ismete lauk...vat ir nebuk namie,ne pats ir ne pats g.gif buciau bent uogiene isvirus...nu bet nieko nebepadarysi ax.gif lauksim naujo derliaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 11 24, 14:35)
Labas ,merginos ,as jau namie ir dar gyva lotuliukas.gif galiu pasigirt, kad kol gulinejau ,mano seimyna isnokusius pomidorus valge kiek galejo,o kiti pernoko ir ismete lauk...vat ir nebuk namie,ne pats ir ne pats g.gif buciau bent uogiene isvirus...nu bet nieko nebepadarysi ax.gif lauksim naujo derliaus thumbup.gif

4u.gif Šaunu , kad jau namuose ir su mumis... 4u.gif
Atsakyti
lolita1960 .Sveiki sugrižę 4u.gif kaip sekasi vaikščioti, gal namų sienos geriau padeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 10 19, 09:28)
o dėl užsakymo ir aš dar ko nors norėčiau...


QUOTE(Karosė @ 2011 10 19, 10:29)
prašiau 6 veislių po 5 sėklytes .o gavau net 21 veislę  biggrin.gif


QUOTE(diuni @ 2011 10 19, 11:32)
biggrin.gif tai dar , mergaitės , jums mažai 21 veislės... biggrin.gif o jau iš anksčiau augintų nieko nesodinsit... ax.gif


Prisėdau atidžiau paskaityti temą nuo pradžios, radau keletą labai smagių frazių. nepykit, pakartosiu, nes man labai prašviežino nuotaiką paprastutis, bet šmaikštus Diuni leptelėjimas... biggrin.gif

Dar neperkračiau savo lobių skrynelės, bet, manau, sutelkusi visas pastangas ir įjungusi stabdžius, stengsiuosi apsiriboti iki 12 veislių. Na gal 15 veislių, jei pavasariop netikėtai prarasčiau sveiką protą... gi žinau, kad niekaip neištversiu nepašniukštinėjusi Kauno Sėklelės parduotuvėlės... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 25 lapkričio 2011 - 08:24