Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Aš tai manyčiau , kad galima naudoti ūkišką muilą arba žaliąjį , nes juo ir augalus galima purkšti...na o jei dar kalio permanganatu perplauti , tai jau tikrai to užteks per akis...o soda irgi nėr toksiška , ja gi irgi purškšti galima augalus ir rašo , kad toksiškumas 0...
O mes nuo šiltnamiuko jau seniai nuėmėm plėvelę , nuplovėm švariu vandeniu ir saulįje išdžiovinom...manau to pakaks...o šiltnamiuko žemę apsėjom rugiais , jie didžiausi užaugo , tada apkasėm ir dabar neseniai pelenų dar pripyliau ir viskas ...pavasarį perkasim ir vėl uždengsim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 15 lapkričio 2011 - 20:52
Na kas pasidare , gal pomidorai visas i letargo miega nuvare ?Au -u-u-u biggrin.gif
Atsakyti
Letargas letargas hihihi.gif
Miegam ir sapnuojam kaip sėsim pomedorus hihihi.gif
Atsakyti
aga rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,
as jau galvoju daryt seklu revizija pas save ir pradet seklu mainus, ka Jus i tai?
Atsakyti
4u.gif bet ,va yra nemiegančių...smagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 11 21, 12:58)
4u.gif bet ,va yra nemiegančių...smagu 4u.gif


na as tai bijau ir prasizioti, paskui sakys,kad cia tik apie pomidorus galima kalbeti hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos, mamikės smile.gif
Na, matau, kad liūdnoka mūsų temutėj, aktyvistės bando išjudinti.. Tai gal aš irgi mažumėlę pravėdinsiu palatą, rudeniškai paspalvinsiu smile.gif
Ištraukiau, apžiūrėjau savo pomidorus snaudžiančius dėžutėse. Pastebėjau, kad geriausiai laikosi tie, kuriuos apkamšiau klevo lapais. Nežinau, gal tai sutapimas, bet beveik nėra gendančių. Gana ilgą laiko tarpą buvo be priežiūros palikti, tai per visą dėžutės turinį, tik pora radau su keliom mažom dėmelėm. Šauniai išsilaikė netgi vyšninukai Black Cherry.
Fotkėje skirtingos veislės. Geltonas - Lemon Boy, nuskintas visiškai žalias, nedaaugęs iki galo, bet sėkmingai noksta ir toks.
user posted image
Atsakyti
Pas mane geriausiai išsilaikė Black cherry. Dar visas pusdėžis likęs,bet jau nebegaliu aš į juos žiūrėti blush2.gif biggrin.gif Atsivalgiau žiauriai aš jų ax.gif
Tiesą sakant kitais metais turbūt mažinsiu sodinamų pomidorų kiekį,nes nerealiai per daug mums dviems su vyru.Vaikai dar nevalgo.Nelabai įsivaizduoju,kur dėt reiks visus marinuotus dar.Mintį rezgu,kad dovanosiu visiems Kalėdoms su kaspinu perrišus biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif Ex , o klevo kokie turi būti lapai- nugeltę rudeniškai ar žali , ar džiovinti g.gif blush2.gif

Alekto , taigi šaunu...aš taui jau ir konservų turiu ne per daugiausiai...o dar noriu giminaičiams irgi Kalėdoms nuvežti lauktuvių...gerai kai sočiai yra...iki kito sezono oi dar kiek laiko rolleyes.gif naminis produktas vistiek pranašesnis už pirktinį kokį konservą...
Atsakyti
sveikos aš su klausimu...kur perkate (o gal kuri pardavinėjate) tokias įvairias įmantrias pomidorų sėklas...gal ką pasiūlisit nors ko-kur ieškot norėčiau ankstivų ir vidutinio ankstivumo pomidorų,tik kad vaisiai nebūtų dideli,patinka vidutinio dydžio...o skonis man patinka kiek esu valgiusi visi,kai naminiai tai ir skanu...gal kas man padėsite...ar tik pavasaryj perkate sėklas..
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 11 21, 15:33)
klevo kokie turi būti lapai- nugeltę rudeniškai ar žali , ar džiovinti..

smile.gif na, vasarą tikrai nesivarginau ropštis į klevą lapų skint... Tiesiog spalio pradžioje kiek radau nukritusių lapų, tiek sudėjau. Nedžiovinau. Tokius gelstelėjusius, pusžalius ir paklojau. Pomidorams matyt patiko tokia natūrali drėgmė, nes beveik perrinkinėt jų nereikia arba gerokai rečiau... Iki šiol klodavau popierium, laikraščiais.

Mergužės, gal atsiras pomidorienė, kuri augino Čiornomor veislės pomidorus. Norėčiau, kad pakomentuotų jų geras-blogas savybes.. Kažkaip šitie juočkiai man užkliuvę, nedrįstu dar jų norėt, vistiek tektų vienai ragaut.. Bet rūpi pasidomėt.. smile.gif 4u.gif
Atsakyti