Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Asese @ 2011 11 11, 19:26)
O Žemaitijoj panašu, kad bus šalta  g.gif , saulė visą dieną švietė  ax.gif

Nu va kokia cia nevienoda pas mus ziema bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 11 11, 19:26)
O Žemaitijoj panašu, kad bus šalta  g.gif , saulė visą dieną švietė  ax.gif

mastau.gif matyt blogus akinius buvau užsidėjusi kad saulės nemačiau hihihi.gif o gal Plungė ne Žemaitija mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
pas mus nuo ryto saulute sviete,bet pries pietus pradejo rukas atsirast,o jau vakare nelabai kaimynu troba ejo iziuret doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 11 11, 22:20)
pas mus nuo ryto saulute sviete,bet pries pietus pradejo rukas atsirast,o jau vakare nelabai kaimynu troba ejo iziuret doh.gif

tai bendrai paėmus, žiema bus kaip visada, ir šilto ir šalto pamatysim biggrin.gif

Ex, sveika sugrįžus palaton 4u.gif liūdna čia be tavęs buvo, naujų ligonių nebeįkelia, o rudeniškas tinguliukas toks apėmęs, kad nieko nesinori daryt. Mano dėžutės su pomidorais jau baiginėjasi, vakuoti dorojami viens po kito, kažin ar iki pavasario užteks g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 11 14, 09:31)
tai bendrai paėmus, žiema bus kaip visada, ir šilto ir šalto pamatysim biggrin.gif

Ex, sveika sugrįžus palaton 4u.gif liūdna čia be tavęs buvo, naujų ligonių nebeįkelia, o rudeniškas tinguliukas toks apėmęs, kad nieko nesinori daryt. Mano dėžutės su pomidorais jau baiginėjasi, vakuoti dorojami viens po kito, kažin ar iki pavasario užteks g.gif

doh.gif na ir pas mane konservai eina vos ne kasdien....
unsure.gif o šitas ūkanotas oras varo mane į žiemos miegą...nors jau prašvistų kaip reikiant... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 14 lapkričio 2011 - 09:08
QUOTE(saintlina @ 2011 11 10, 19:14)
Jau maniau, gal emigravai kur nors, kur ištisus metus pomidorai auga  biggrin.gif

Beveik..beveik.. emigracija laikina.. smile.gif vistiek namo parleksiu smile.gif

QUOTE(Asese @ 2011 11 11, 20:26)
išsirpo Virginia Sweet dabar. Jei išimčiau sėklų, kažin ar jos dygtų  unsure.gif ?

Galbut jau per velai atsakau, mazu pomidoras jau suvirskintas, bet tikiuosi, kad seklutes issikrapstei smile.gif Jei pomidoro nesuvalgei, tai krapstyk sekleles, jos tikrai sudigs. Na, gal ne visos 100%, bet tau tikrai pakaks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 11 15, 11:22)
Galbut jau per velai atsakau, mazu pomidoras jau suvirskintas, bet tikiuosi, kad seklutes issikrapstei  smile.gif Jei pomidoro nesuvalgei, tai krapstyk sekleles, jos tikrai sudigs. Na, gal ne visos 100%, bet tau tikrai pakaks smile.gif

Ačiū, iškrapščiau jau, džiovinu 4u.gif
AUSRONE, berods tu norėjai Virginia Sweet? Negarantuoju, kad sudygs, bet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 11 15, 12:26)
AUSRONE, berods tu norėjai Virginia Sweet? Negarantuoju, kad sudygs, bet  blush2.gif

bigsmile.gif Aha, labai, labai dar noriu biggrin.gif O ar sudygs, tai nepabandžius nesužinosi mirksiukas.gif Parašysiu į až 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Mergaitės , o tai jis toks labai vėlyvas , kad tik dabar sunoko ar kaip g.gif o ar skanus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2011 11 15, 15:03)
4u.gif Mergaitės , o tai jis toks labai vėlyvas , kad tik dabar sunoko ar kaip g.gif o ar skanus ax.gif

Nėr jie vėlyvi, paprasti normalūs pomidorai rolleyes.gif Tik man žemaitei kol daėjo rolleyes.gif , kad reikia sėklų išsiimt, atėjo lapkritis unsure.gif unsure.gif unsure.gif ir pomidoras buvo paskutinis cool.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ziureki ka radau apie siltnamio dezinfekavima.

"Jei naudosite tą pačią šiltnamių agroplėvelę, plastmasinę plėvelę, ją nuimkite, nuplaukite žaliuoju ar kitokiu muilu, skalbimo priemonėmis, išdžiovinkite, suvyniokite į ruloną ir per žiemą laikykite šiltoje patalpoje. Stiklinio šiltnamio stiklus plaukite buitiniais valikliais, nes juose esantis metilo ir etilo alkoholis, muilai gerai valo ir dezinfekuoja.
Šiltnamių ir inspektų metalines ir plastmasines konstrukcijas galima plauti buitinėmis valymo priemonėmis - muilo ir skalbiamųjų miltelių tirpalais. Tik medines konstrukcijas, ypač senesnes, nuvalyti sunkiau. Jei šiltnamyje nesiautėjo ligos ir kenkėjai, užteks muilo, priešingu atveju reikės stipresnių priemonių. Seniau naudodavo chlorkalkių tirpalą ar žibalą, dabar yra stiprių dezinfekuojamųjų buitinių valiklių (pvz., tinka 2-3 kartus praskiestas "Domestos").
Sėjomaina tiesiog būtina, jie norime, kad augalai augtų sveiki. Tačiau jei vėl tenka šalia sėti tas pačias daržoves ar į tą pačią vietą sodinti pažeidžiamas tų pačių ligų, žemę reikia dezinfekuoti. Vieną kitą lysvę galima perpilti verdančiu vandeniu (10 l/1 kv. m), neblogai grybinių ligų plitimą stabdo pelenai- jie grėbstant įterpiami į žemę. Kenkėjus ir ligas atbaido ir kalkės, tačiau jas rekomenduojama naudoti tik rūgščioje dirvoje."


yra didesnis straipsnis, bet mane domina tai, ka paryskinau, ar nepakenks tie visi chemikalai g.gif rasau, nes man mano siltnamius reikia gerokai nusveisti, stiklai nuzaliave nuo senumo ir neprieziuros, noreciau naujo, bet kolkas nera galimybiu, rolleyes.gif as esu nusiteikusi kiekviena stikliuka sveisti su sepeciu gun_smilie.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 15 lapkričio 2011 - 20:03
g.gif skaiciau ir as ta straipsni,bet manes visos tos priemones nevilioja....plaunu su vandeniu ir kalio permaganatu,sveiciu sepeciu,paskui nupilu saltu vandeniu...
na buityje dar visokiems valimams soda ir acta naudojam tai man sitie dar persas,bet nesu bandzius ax.gif
Atsakyti