Įkraunama...
Įkraunama...

dzūkė velia, dzūkė pina...

42 dydis
user posted image
du amatai 4u.gif
Atsakyti
40 dydis
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ant ko fotografuoji, mergyt? Nes nuotraukos nerealios thumbup.gif Ir modeliukai, mmmmm wub.gif
Atsakyti
Šelma, ant popieriaus. Pastarosios ant balto.Koks nerealumas!!!-matai, kad fonas melsvas, ne baltas doh.gif lotuliukas.gif
Ankstesnės ant "statybinio" rusvo rolleyes.gif
Trūksta apšvietimo, nes šviesa tik nuo vadinamojo gėlių stelažo, kuris įrengtas ant spintos rolleyes.gif hihihi.gif


Ačiū biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 06 sausio 2013 - 19:28
QUOTE(dzūkė @ 2013 01 06, 13:07)
Šelma, ant popieriaus. Pastarosios ant balto.Koks nerealumas!!!-matai, kad fonas melsvas, ne baltas doh.gif  lotuliukas.gif
Ankstesnės ant "statybinio" rusvo rolleyes.gif
Trūksta apšvietimo, nes šviesa tik nuo vadinamojo gėlių stelažo, kuris įrengtas ant spintos rolleyes.gif  hihihi.gif
Ačiū biggrin.gif

o jeigu dar pasviesintum kokioje nors grafineje programoje "ceny by im ne bylo" lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jeigu rimtai tai jei turi photoshop arba gimp (dykai) programa, tai tikrai spalvos daug geriau butu matytis.
As kiekviena kartai seile varvinu biggrin.gif , kai ziuriu i tas tavo ispiriamas, pasnibzdetum, kaip tau jos taip idialiai iseina? A? mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ziit, visumoj žiūriu, kad tapkės(šlepetėm visai nesinori vadint lotuliukas.gif ) kuo natūralesnės spalvos būtų biggrin.gif Bandžiau šviesinti su kitom programom, bet dažniausiai ir gaminys keičia spalvą... Visumoj tingiu užsiiminėt tokiais dalykais blush2.gif
Žodžiu išlaikau natūralumą visur lotuliukas.gif
Nieko neišduosiu cool.gif dry.gif
Atsakyti
Aš irgi tokia, natūralistė, tai dedu baisias foto, jei nepavyksta pagauti geriausio rakurso ir spalvų smile.gif
Popierių man suglamžo, arba apipiešia- atkrenta. Reikia audinio balto ieškot rolleyes.gif
Atsakyti
puikūs Jūsų darbai wub.gif
Atsakyti
Klausimas: kada prasideda pynimo sezonas?
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 01 09, 06:07)
Aš irgi tokia, natūralistė, tai dedu baisias foto, jei nepavyksta pagauti geriausio rakurso ir spalvų smile.gif
Popierių man suglamžo, arba apipiešia- atkrenta. Reikia audinio balto ieškot  rolleyes.gif

As prikaisti foto (ir juvelyres pastoviai baru, bet jos jau priprato biggrin.gif ), bet as megstu su photoshopu zaisti, tai man legviau. Man paprasciausiai gaila (ir savo ir kitu) darbo, nes zmogus ziuri/perka akimis internete, o foto daznai sugadina arba pagerina vaizda. As naudoju balta kartona/puta, tai sansu suglamzyti nera biggrin.gif Audinys negraziai atrodo, kai is arti darai schmoll.gif tada jau natura geriau biggrin.gif Pats geriausias laikas ir vieta- lauke, apniukusia diena, foto geriausiai ir naturaliausiai gaunasi. Nors man ta NM nuotrauka (it tapkes tongue.gif ) baisiai grazi ir meniska biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 09 sausio 2013 - 15:38
QUOTE(DaG @ 2013 01 09, 15:49)
puikūs Jūsų darbai  wub.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Arbatėlė @ 2013 01 09, 16:27)
Klausimas: kada prasideda pynimo sezonas?

Kai baigsis vėlimas biggrin.gif , bet jis pradeda darytis kažkoks nesibaigiantis unsure.gif , ..... wub.gif
Ištikrųjų, kai kaip reikiant atšils.
Panašu, kad reikia pervardint temą tik į "veliu" unsure.gif

QUOTE(ziit @ 2013 01 09, 16:37)
As prikaisti foto (ir juvelyres pastoviai baru, bet jos jau priprato biggrin.gif ), bet as megstu su photoshopu zaisti, tai man legviau. Man paprasciausiai gaila (ir savo ir kitu) darbo, nes zmogus ziuri/perka akimis internete, o foto daznai sugadina arba pagerina vaizda. As naudoju balta kartona/puta, tai sansu suglamzyti nera biggrin.gif Audinys negraziai atrodo, kai is arti darai schmoll.gif tada jau natura geriau biggrin.gif Pats geriausias laikas ir vieta- lauke, apniukusia diena, foto geriausiai ir naturaliausiai gaunasi. Nors man ta NM nuotrauka (it tapkes tongue.gif ) baisiai grazi ir meniska biggrin.gif

Nufotografuoti ir gražiai/teisingai pateikti irgi menas, reikia mokėt biggrin.gif
Svarbiausia perdaug nenugražinti biggrin.gif
Laukas man patinka, tik šiltas ax.gif
Kuri ta NM? blush2.gif
aaaaa, supratau biggrin.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 09 sausio 2013 - 16:42