Įkraunama...
Įkraunama...

dzūkė velia, dzūkė pina...

Sveiki, užsukę. Aš vėl su Jumis user posted image


Visi rankdarbiai gimsta tyrame Dzūkijos Kaime biggrin.gif , kuris yra Alytaus rajone.

Bendrauti galime čia, až arba rankdarbiai.vk@gmail.com

Atiduodu dalį savęs darbuose. Lai jie šildo, suteikia jaukumo Jums ir Jūsų draugams wub.gif

user posted image

user posted image
Malonių akimirkų 4u.gif
Atsakyti
Ačiū moderatorei 4u.gif

Temą pradedu vėl šeimyninėm šlepetėm biggrin.gif Kažkaip vyriškoji pusė visiškai nesirūpina savimi g.gif biggrin.gif Ai, tiesa, gi vyrais turi pasirūpinti moterys biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 20 spalio 2011 - 07:27
smagu matyt tokias ryškes šlepetes...nors rudenį spalvų netrūksta...ale šitos pavasarį primena ir vaisinius ledus.... thumbup.gif
tu teisi šlepečių klausimu tikrai moteris turi pasirūpinti....vyrams gi didžiausias rūpestis lieka, krepšinis ir alus lotuliukas.gif

dar gal kokių krepšių turi parodyt, darosi aktualu.... biggrin.gif
Atsakyti
dangek, ruduo tuoj bus rudas biggrin.gif , o spalvų norisi visada biggrin.gif

Pyksta ant manęs vytelės, pyksta blush2.gif , bet ką padarysi: įsižiūrėjau vilną unsure.gif wub.gif

Keletas LAISVŲ pintinukių, taip pat veltinukų 4u.gif

Dar vienas spalvoto rudenio motyvas biggrin.gif
"Stebuklingosio Muko kurpaitės", tik 45 dydis rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 20 spalio 2011 - 08:27
Oi, dzūke , kad trinktelėjai su tom Muko kurpaitėm wub.gif Laaabai jau gražios 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, žollia 4u.gif , man pačiai buvo šioks toks iššūkis jas nuvelt biggrin.gif


Kad sesučių kojytėms būtų šilta wub.gif
user posted image
Atsakyti
Išrodysiu visas naujienas biggrin.gif

Aulinukai berniukui, 26dydis.
user posted image

Ir dar vienos žaliosio 36dydžio smile.gif
user posted image
Atsakyti
Bet kuriam nupintam krepšelyj turiu primatuot savo sanpaulijas biggrin.gif , bet tik krepšeliuose jos noriai žydi rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Su naujais namučiais, taip gražiai pasitinkate su naujais darbeliais 4u.gif
Atsakyti
Labai graži pintinaitė su sanpaulijomis wub.gif

O sesytės jau veltinukus pasimatavo, visiems pasigyrė wub.gif smile.gif
Atsakyti
Su dar viena nuostabia tema bigsmile.gif 4u.gif . Spalvų ryškumas kaip tik tokią niūrią dieną nuotaikos pakėlimui tsakant thumbup.gif smile.gif Net vaisinių ledų užsimaniau lotuliukas.gif . Nu bet nepamiršk, kad ir aš dar kai ko noriu rolleyes.gif . Primenu nail.gif flirt.gif
Atsakyti
stewie, ačiū 4u.gif

arbatėle, wub.gif , deja toks vaizdas joms tik pasipuikuot biggrin.gif . dėl esamo kiekio žymiai labiau suspaustos viena šalia kitos blush2.gif

Kaip mergaitėms aulinukai, ar patogūs ant kojelės bigsmile.gif Gi labai sunku atitaikyt, ypač vaikiškus blush2.gif

AušraTa 4u.gif , kaip tik norėjau klaust visų sulkmenėlių ax.gif , prašom į až mirksiukas.gif
O ledų prašom, smagu, kad tokie norai kyla pažiūrėjus į mano šlepetes lotuliukas.gif
Atsakyti