Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 21, 14:17)
Sveikos, mielosios  4u.gif

As cia skaitau skaitau ir ziuriu kad greitai cia bus ir Angeliuku, ir busimu mamyciu svetaine  thumbup.gif

Laikau kumscius visoms bandancioms prisiaukti zirniukus, tame tarpe ir sau paciai  ax.gif

Laureanza - laikykis mergyt, kaip Inezzza ir rase vardan grazios ir laimingos ateities. Turi pasistengti.
Zinau, menkas as patarejas, bet gal pades mano metodai? Nuo sunelio isejimo nemiegu naktim iki 3 - 4 ryto. Koki menesi guledavau lovoj ir verkdavau, galvodavau galvodavau analizuodavau, pykau ko tik nebuvo... Nepadejo jokie raminamieji, jokios arbatos niekas. Ko pasekoj ryte be nuotaikos, liudesys, prasta savijauta...
Dabar nebeguliu lovoj atvirom akim, o skaitau, ziuriu filmus per kompa, ieskau receptu, zodziu darau viska kad tik NEGALVOT. Taip, iki siol dar nemiegu iki paryciu, bet ir negalvoju. Kai jau pajauciu kad padejus kompa uzmigsiu akimirksniu ta ir padarau. Rezultatai - ryte jauciuosiu daug geriau, energingesne. Raminamuju nebegeriu, nes jauciu kad galiu susitvarkyti pati su savo smegenine...
Skausmas sirdy didziulis, bet protas jau pradeda manes klausyti, o jau galvojau kad pamazu pamazu nuprotesiu... 
Dar labai padejo apsisprendimas vel susilaukti sunelio ar dukrytes. Tai dar labiau sustiprino mano emocine busena.
Ir Laureanza, kalbek. Netylek. Jei niekas nesupranta taves, kabek sau, mintyse. Issikalbek. Kalbek su savo angeliuku. Kalbek cia, apie viska, apie ka tik nori. 

Cia as ismokau issikalbeti, butent cia rasant atejo noras kalbeti ir paciai, savo vyrui, kuri kankinau savo tyla is pradziu. Kalbuosi su savo suneliu. Auginu ji savo mintyse. Gal ir blogai darau, gal psichologai ir pasmerktu, bet tik taip galejau po truputi vel pradeti gyventi...

Nezinau, ar aiskiai as cia, mintys viena per kita eina, o rastu sunku parasyti tai ka norisi pasakyti  verysad.gif

Ačiū,Tau,už gerus žodžius.Bet esmė tame,kad manęs neklauso protas,jau nebesusitvarkau su savimi.Mane dabar apėmus mirties baimė t.y kardialinė depresija...aš galvoju,kad man su širdim blogai,kad naktį užmigus galiu neprabusti ir t.t.Manau,kad Ad man padės susitvarkyti su savo mintimis ,baime,panika...

duok man savo numeriuką,kai kamuos nemiga sms pasirašysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 21, 14:17)

duok man savo numeriuką,kai kamuos nemiga sms pasirašysim smile.gif


Oi mergyt, rimtai tau cia viskas verysad.gif LAIKYKIS! Kad tik padetu tie AD

Niu numeriuka mielai duociau, tik bankrutuosim abi, as gi ne LT siuo metu lotuliukas.gif
Bet nete sedziu iki 3 ryto, tai pagal LT laika iki 5. Tai skype laisvai galima thumbup.gif mano skype juraciukee kaip ir cia.
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 21, 16:41)
Oi mergyt, rimtai tau cia viskas  verysad.gif LAIKYKIS! Kad tik padetu tie AD

Niu numeriuka mielai duociau, tik bankrutuosim abi, as gi ne LT siuo metu  lotuliukas.gif
Bet nete sedziu iki 3 ryto, tai pagal LT laika iki 5. Tai skype laisvai galima  thumbup.gif  mano skype juraciukee kaip ir cia.

Sakai bankrutuosim lotuliukas.gif
ok,jeigu ką,susirašysim
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 10 21, 14:25)
aciu Taskute smile.gif manau kad daug dar cia uzsukanciu reiktu to grazaus dziaugsmo  nestuke.gif


tikrai taip ax.gif noriu ir aš į tą eilę blush2.gif tik kaip išprašyt Dangaus laimingos pabaigos... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 21, 20:38)
tikrai taip  ax.gif noriu ir aš į tą eilę  blush2.gif tik kaip išprašyt Dangaus laimingos pabaigos...  blush2.gif  ax.gif

prasyk, neprases... doh.gif pries veja nepapusi...daug ka galim supanuoti, prisvajoti, bet va kartais buna, kad neisipildo...bet tikek Inesa...juk turi but gerai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 21, 19:51)
prasyk, neprases... doh.gif pries veja nepapusi...daug ka galim supanuoti, prisvajoti, bet va kartais buna, kad neisipildo...bet tikek Inesa...juk turi but gerai... thumbup.gif


dėl tos priežasties ir bandau nieko nebeplanuoti, o tiesiog gyventi...
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 21, 18:07)
dėl tos priežasties ir bandau nieko nebeplanuoti, o tiesiog gyventi...


Auksiniai zodziai, inezzza 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

su xiuke pilnai sutinku drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

ir as i ta eile noriu ax.gif

Grazi siandiena dienele, saulute sviecia taip graziai ir siltai, namus sildo 4u.gif Rytas ir buvo grazus ne salta lauke , bet jauciasi kad ruduo ir kad atkeliauja ziema 4u.gif
Atsakyti
Labas.
aš nuo ryto ruošiaus dukros gimdieniui...o paskambino 2 vaikai neateis...
verkiau...
dar verkiau,kad prieš metus švenčiant Rugilės gimtaDIENĮ svajojau,kad bus mūsų sesė jau paaugus,kaip kartu pakuos dovanėles...jėtau,kaip žiauru...
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 22, 17:09)
Labas.
aš nuo ryto ruošiaus dukros gimdieniui...o paskambino 2 vaikai neateis...
verkiau...
dar verkiau,kad prieš metus švenčiant Rugilės gimtaDIENĮ svajojau,kad bus mūsų sesė jau paaugus,kaip kartu pakuos dovanėles...jėtau,kaip žiauru...

sveikinimai, gero vakaro 4u.gif
kazkodel per sventes lb paastreja tas liudesys,nes tada norom nenorom pagalvoji, kokia Ji , Jis butu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 22, 14:09)
Labas.
aš nuo ryto ruošiaus dukros gimdieniui...o paskambino 2 vaikai neateis...
verkiau...
dar verkiau,kad prieš metus švenčiant Rugilės gimtaDIENĮ svajojau,kad bus mūsų sesė jau paaugus,kaip kartu pakuos dovanėles...jėtau,kaip žiauru...

console.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 21, 18:38)
tikrai taip  ax.gif noriu ir aš į tą eilę  blush2.gif tik kaip išprašyt Dangaus laimingos pabaigos...  blush2.gif  ax.gif


Labas vakarelis, va man kaip inezzzai...klausimas istisai tas pats......ko ir kaip paprasyti tos laimingos pabaigos??? g.gif
Atsakyti