Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 19, 18:22)
Na, duok Dieve.. kazkaip ir mintys sviesesnes tapo... Vyras bande priestarauti, norejo kad dar pailseciau, atsigauciau, bet kai issamiai jam paaiskinau savijauta, nusileido. Zinau kaip jis troksta vel paimti mazyli ant ranku. Suprantam, kad tai nebus musu Raigardelis, musu mazas grazus angelelis... Tiesiog sirdimi jauciu, kad kai pajausiu po sirdim nesiojanti nauja gyvybe, siela aprims. Zinau kad blogai darau, kad nepaleidziu savo sunelio, laikau ji prie saves, ciuciuoju mintyse, auginu sirdyje...

O tokius pat zodzius as isgirdau is 2 vaiku motinos... Negalejau savo akim patiketi, kai ji man taip parase... Suprantu, ji taip bande mane paguosti, bet vis delto... Lyg netektis butu mazesne, kad uzgeso mazas kudikelis, ar dar negimes vaikelis?  verysad.gif



Laikykis mergyt console.gif

As po kiek laiko pradejau nebe kreipt ir nebe imt zmoniu pasakytus zodzius, is pirmo i sirdy viska imiau, bet poto pasikausciau.

Linkiu kuo greiciau nestuke.gif
Mums ir leido po keliu menesiu planuot , bet nuojauta kuzdejo kad reikia pasidaryt visus tyrimus man ir vyrui . Nuojauta eilini karta pasitvirtino bacila pasigavau, poto kai vel gavau leidima, apsirgau , per salau tai menesi beveik namie gulinejau ir antibiotikus geriau, ir laukiu tos dienos kai rezultatas bus teigiamas nestuke.gif tikiu ir zinau ateis ta diena, as laukiu jos, moku laukt ir sulauksiu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Ievoole kada tau terminas?
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 19, 14:00)
Isejo 2010-01-11 ( sausio 11d.)  cray.gif  cray.gif  cray.gif arteja po truputi metines..


šalia Ąžuoliuko ilsysi irgi Simonytė tik, kad ji dieną prieš Ąžuoliuką išėjo.. vis primena tavo mažylę blush2.gif galvoju, kaip miela būtų jei šalia ilsėtusi.. bet čia mano pasvaičiojimai blush2.gif

QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 19, 18:22)
Tiesiog sirdimi jauciu, kad kai pajausiu po sirdim nesiojanti nauja gyvybe, siela aprims..


taip ir jaučiuosi.. tiesiog rami jog ta lovytė bus užimta, jog tuos rūbelius galėsiu liesti ir nebe ašaroti, jog vonelė vonioje džiugins, jog vežimėlis vėl riedės, o jame gulės, tai kas mane atgaivino wub.gif

QUOTE(Sladama @ 2011 10 19, 21:07)
Ievoole kada tau terminas?


Gegužės 26d., bet pagal echo kokia 29d. išeina, o tau? mirksiukas.gif
Atsakyti
Rytoj jau pusantrų metų, kai nebeturiu tavęs, dukryte..... pusantrų metų neglaudžiau tavęs prie savęs........ Jau galbūt ištartum žodį MAMA...
Gyventi be Tavęs, tačiau gyvent tik Tavimi.........

cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 10 19, 20:18)

Gegužės 26d., bet pagal echo kokia 29d. išeina, o tau? mirksiukas.gif

Ant velyku smile.gif
Atsakyti
Degu zvakele tavo Saulutei, Nasata, tebuna saldus jos miegelis user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juraciukee: 19 spalio 2011 - 21:38
QUOTE(nasata @ 2011 10 19, 22:23)
Rytoj jau pusantrų metų, kai nebeturiu tavęs, dukryte..... pusantrų metų neglaudžiau tavęs prie savęs........ Jau galbūt ištartum žodį MAMA...
Gyventi be Tavęs, tačiau gyvent tik Tavimi.........

cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Nasata,brangioji,sunku Tau verysad.gif
Žvakutė tavo Saulužei...

Aš laikausi,po truputį...kolkas raminamieji dieną,nakčiai migdomieji...10 dienų viskas...poto žiūrėsim...gal AD ir neprireiks...bet abejoju...

Ievooole,kaip šilta-jauku tavo Ąžuoliukui wub.gif

gal yra nauju nestuke.gif ??

Ieva,Juršėnas mane operavo,geras jis...
Papildyta:
QUOTE(Sladama @ 2011 10 19, 22:34)
Ant velyku smile.gif

Velykinis kiškutis arbe kiškutė smile.gif
Papildyta:
Juraciukee,lauksim naujienų iš tavęs wub.gif
Atsakyti
NASATA , BUK STIPRI... verysad.gif 4u.gif
AR NEATSIRADO TAVO GYVENIME, KOX DRAUGAS SALIA? ar tik dirbi ir dirbi?ar pailsi nors kiek?

o kada velykos siais metais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 19 spalio 2011 - 23:16
[quote=Tauskute_,2011 10 14, 16:14]
Angele mano, kai būna ilgu, kai būna baisu
tavo meilės viltim gyvenu.
Viltimi, kad esi, viltimi, kad linksma,
viltimi...
kad kažkas amžinybėj augina tave...


Labutis visoms 4u.gif
registruojuos naujuose namučiuose mirksiukas.gif ačiū Tauskute už juos 4u.gif

[quote=Suleima,2011 10 18, 16:49]
Oi, pirmyn Inezza, laikau už tave viską tik panorėsi - kumščius špygas, kad viskas gerai būtų.
Mergaitės - paskaitykit lapkričio mėnesio žurnalą "Tavo vaikas" (turėtų nuo 25 spalio išeiti). Turėtų išspausdinti mano istoriją - gal kuriai suteiks pasitikėjimo ir ryžto wub.gif
[/quote]

Oi, reiks man tų kumščių, nes kuo toliau, tuo didesnė panika ir baimė ima verysad.gif doh.gif ir vis skamba ausyse tie 50:50 verysad.gif

gal kuri galėsit nuskenavusios ar kaip įmesti Suleimos straipsnelį mirksiukas.gif blush2.gif kvaila, bet nekyla ranka pirkti žurnalo apie vaikučius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 19, 22:16)

o kada velykos siais metais ax.gif

Balandzio 8 biggrin.gif
Atsakyti
Labutis visoms,

dekui dar karteli visoms pasveikinusioms 4u.gif
Kazkodel daugiausiai susilaukiau palinkejimo susilaukt dukrytes wub.gif Bet va is kur gaut tos drasos??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 10 20, 10:32)
Balandzio 8 biggrin.gif

tai gan greitai...tai kiek jau laiko? artimieji jau zino naujiena nestuke.gif o pati kaip jautiesi? nebloga rytais? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(inezzza @ 2011 10 20, 09:15)
Oi, reiks man tų kumščių, nes kuo toliau, tuo didesnė panika ir baimė ima  verysad.gif  doh.gif ir vis skamba ausyse tie 50:50  verysad.gif



Inesa...nebandysi - nezinosi...juk pati suvoki, kad kad ir kaip bebus, nieko nepakeisi...prisimink rence ( jei neklystu) ir jos Vakare...tikejo iki pat paskutines minutes...bet atsitiko kaip atsitiko verysad.gif ...bet visvien vilti nesiojosi...
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2011 10 20, 12:13)
tai gan greitai...tai kiek jau laiko? artimieji jau zino naujiena nestuke.gif o pati kaip jautiesi? nebloga rytais? 4u.gif
Papildyta:

Inesa...nebandysi - nezinosi...juk pati suvoki, kad kad ir kaip bebus, nieko nepakeisi...prisimink rence ( jei neklystu) ir jos Vakare...tikejo iki pat paskutines minutes...bet atsitiko kaip atsitiko verysad.gif ...bet visvien vilti nesiojosi...

ir istikruju, geriausias variantas yra pastoti tuoj po nelaimes...nes tuomet noras buna didesnis uz bet kokias baimes... smile.gif

zinoma sunku patiket, kad zaibas netrenkia du kartus i ta pacia vieta... verysad.gif
Atsakyti