Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Labutis 4u.gif

Dona27 SU TORTADIENIU sveikinu.

As va namie tupineju antra diena. Vakar nakti taip vemiau eina sau , visa nakti iki ryto vemeliojau, vakar ir taip pat . Taip blogai jauciausi kad sakes, pirma karta gyvenime si taip. Manau maistu apsinuodijau. Jau siandiena geriau jauciuosi , jau galiu is lovos islipt , galva nesisuka ir jau nebe vemelioju. Ryt turbut keliausiu i mokslus.

Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 15, 16:52)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Sladama, aspirinas? nesu girdejusi...gal butu jis isgelbejes mano Mergaite ir zinoma ankstesnis gimdymo skatinimas nors savaitele anksciau, bet kur tau...pirmaja isgimdei 4650 ir sekancia isgimdysi, laukim... gun_bandana.gif
testus dariausi skirtingu 2firmu-juosteles...
dar kita sav pasidarysiu, jei nieko eisiu ieskot mmm nebuvimo priezasties, bet vis neissirenku gydytojo, pas kuri noreciau lankytis...nera jokio pasitikejimo...



Laba,

galiu rekomenduoti gydytoją Juršėną, jei iš Vilniaus esi, geras gydytojas labai thumbup.gif teta pas jį visada lankėsi, mama lankėsi ir visus 3vaikus pagimdė, aš lankiausi su Ąžuoliuku ir po netekties buvau pas jį, nes mėnesinių neturėjau nuo pat vaiko gimimo ir po jo išėjimo virš mėn neprasidėjo, tai toks švelnus gydytojas, visiškai jokio diskomforto nejaučiu, viską lėtai ir aiškiai paaiškina, jei išrašinėja vaistus paaiškina jų poveikį ir pasekmes mirksiukas.gif

dabar taip pat pas jį lankausi, tai saugi jaučiuosi labai wub.gif

Vaivos juosta kaip gražu wub.gif

"šventėm" Ąžuoliuko gimtadienį wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 19, 10:59)
Labutis  4u.gif 

Dona27 SU TORTADIENIU  sveikinu.

As va namie tupineju antra diena. Vakar nakti taip vemiau eina sau , visa nakti iki ryto vemeliojau, vakar ir taip pat . Taip blogai jauciausi kad sakes, pirma karta gyvenime si taip. Manau maistu apsinuodijau. Jau siandiena geriau jauciuosi , jau galiu is lovos islipt , galva nesisuka ir jau nebe vemelioju. Ryt turbut keliausiu i mokslus.

laikykis smile.gif
Atsakyti
Sveikutes likimo drauges 4u.gif

Aciu uz namucius
Aciu,mergaites uz zvakutes mano mergytei. Vaivos juosta, taip ir norisi ilysti i ta paveiksleli,apsikabinti ta maza grazuole ir glostyt jai plaukus ilgai ilgai, klausytis jos vakariniu pasaku meskiukams,buciuoti jos putlius skruostukus ir tyliai beuzmieganciai dainuoti lopsine ta kur dainavau Amelijai, ta kur dainuoju Ani....Auginu ja zvilgsniu sustojanciu gatveje ties keturmete pustazande, rankos prisilietimu glostydama jos dydzio suknyte parduotuveje, pirkdama balionus jos gimtadienio proga,atsakydama i klausima "kiek turi vaiku?"Auginu ne viena, visi ja auginam: vyras is keliones parvezdamas muzikine dezute su angelu, Amelija primygtinai pasakydama kokiai ikyriai motereliai, kad jos yra trys seses ir skaiciuodama kiek gi balioneliu siemet paleisim sesei. Siemetai kazkaip ypatingai sunkus....Aciu sandrule, kad ja aplankei. Mes gi vaziavom i "pasaulio krasta" - taip vadinasi Oslo fijordo pieciausuas taskas, pasitinkantis placiu juros vaizdu atsiverenciu nuo seno svyturio....grazu ten

As gi degu mintyse zvakeles Azuoliukui, xiukes Melisai, Tauskutes Simonai.Kaip grazu pas Azuoliuka wub.gif

Suleima tu saunuole, tiek atkaikiusi, tiek prisikentejusi. pasiodykit kokie dideli jau uzaugot smile.gif

Laureanza pritariu zvelsai, jei reikia gert tai geriau gert, sveikta svrbiau uz viske, o jos tau dar reikes isnesiot ir uzaugintleliukams, tie kli menesiai nieko nepakeis. As irgi nervinausi kai planai staiga sugriuvo, bet viskas buna savo laiku nei per velai nei per anksti 4u.gif

Zydra kaip tavo Elyza ir Adonis? Imesk kokianuotraukele pasigrozejimui smile.gif

Zvelsiuk, as irgi pasigendu daugelio merginu...idomu kaip joms sekasi...Sigute, EgleC, Zydrute,
Andryte,ziezulele, rencius....mano amzina atilsi teta sakydavo " No news is god news when trere is bad we shell hear it" ....tai tikriausiai ir joms viskas gerai smile.gif

geros dieneles mamytes 4u.gif einu ciuciuot savo pupos, kuri auga kaip ant mieliu, ciauska kaip pauksciukas, dovnoja visiems sypsenas ir su mama dalinasi savo skaniausiu zaisliuku- pirsciukais ax.gif ax.gif ax.gif
Papildyta:
Dona27 su gimimo diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bicė @ 2011 10 19, 13:03)
Sveikutes likimo drauges 4u.gif


As irgi nervinausi kai planai staiga sugriuvo, bet viskas buna savo laiku nei per velai nei per anksti 4u.gif



smile.gif
Atsakyti
ievoole kaip grazu ir miela pas Azuoliuka wub.gif

Laikausi, jau taip nera ka veikt namie eina sau, cia vadinasi as jau geriau jauciuosi smile.gif Namus apsitvarkiau , jau pradejau valgyt po truputi nes vakar nieko nevalgiau , apetito net nebuvo , o jau siandien po truputi valgau smile.gif . Bet viduje toks vis vien negerumas yra. Tikiuosi jau ryt ryte keliausiu i mokslus smile.gif .


Atsakyti
ačiū wub.gif

Tauskute, kada tavo Simonytė išėjo? blush2.gif

aš negaliu patikėti jog laukiuosi jau trečio vaiko doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 10 19, 13:41)
ačiū wub.gif

Tauskute, kada tavo Simonytė išėjo? blush2.gif

aš negaliu patikėti jog laukiuosi jau trečio vaiko doh.gif  rolleyes.gif



Isejo 2010-01-11 ( sausio 11d.) cray.gif cray.gif cray.gif arteja po truputi metines
cray.gif cray.gif cray.gif Tokiu metu as jau atostogavau , pasiemiau visas atostogas is darbo, ir laukiau tos dienos kada pasimatysiu su savo mazute, laukiau tos dienos kai eisiu ehoskopa darytis nes dar nezinojom ko laukiames, taip ir nesuliaukiau tos dienos, pagymdziusi suzinojau kad mergytes laukiausi, savos mazutes cray.gif per viena akimirka viskas... cray.gif Atsiprasau susigraudinau cray.gif
Atsakyti
Nesuspejau apkabinti, o sirdis skesta skaumse cray.gif
Atsakyti
Dona 27 su Tortadieniu tave!

Tauskute - console.gif

Ievooole - grazia Azuoliukui svente surenget heart.gif

Laureanza - ar geriau tau nors kiek? Kaip tu? console.gif


As siandien buvau pas gydytoja. Patikrino, pasake kad viskas pas mane sugije, gimda atsistacius, kaklelis pilnai susitvarkes ir dave palaiminima bandymams thumbup.gif Nors tiesa pasakius jau ir taip neiskentem, pradejom bandyt pries vizita blush2.gif Kazkaip pasirode, kad gydytoja net apsidziauge, kai pasakiau jai, kad planuojam vel bandyt pastot.
Aisku darboviete manes nepaglostys, jei vasari grisiu is dekreto su nauja nestumo pazyma blush2.gif
Mergytes, o kaip Lietuvoj yra kai mirsta vaikutis, ar galite testi atostogas ar reikia grizti i darba? Cia Uk gali toliau testi atostogas ir net pinigelius sumoka. Nors tiek gerai, o tai neisivaizduoju dar saves einancios i darba, gi ne dirbciau o bliauciau istisai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 19, 17:47)
Dona 27 su Tortadieniu tave!

Tauskute -  console.gif

Ievooole - grazia Azuoliukui svente surenget  heart.gif

Laureanza - ar geriau tau nors kiek? Kaip tu? console.gif
As siandien buvau pas gydytoja. Patikrino, pasake kad viskas pas mane sugije, gimda atsistacius, kaklelis pilnai susitvarkes ir dave palaiminima bandymams  thumbup.gif  Nors tiesa pasakius jau ir taip neiskentem, pradejom bandyt pries vizita  blush2.gif Kazkaip pasirode, kad gydytoja net apsidziauge, kai pasakiau jai, kad planuojam vel bandyt pastot.
Aisku darboviete manes nepaglostys, jei vasari grisiu is dekreto su nauja nestumo pazyma  blush2.gif
Mergytes, o kaip Lietuvoj yra kai mirsta vaikutis, ar galite testi atostogas ar reikia grizti i darba? Cia Uk gali toliau testi atostogas ir net pinigelius sumoka. Nors tiek gerai, o tai neisivaizduoju dar saves einancios i darba, gi ne dirbciau o bliauciau istisai  verysad.gif



Super naujienos thumbup.gif dabar laukiam rezultatu ir geru ziniu is taves nestuke.gif wub.gif

Siaip reikia iseit i darba , nebent eini pas daktare ir sakai kad negali dar iseit i darba tada kiek zinau siuncia pas psihologa ir ten pratesia kaip ligonlapis tada jau.

As isejau i darba po 4menesiu nes turejau dar laiko nereikejo iseit anksciau , oi kaip nu jausdama zinojau kad manes laukia ne pyragai. Nespejusi iseit i darba jau skambino valdzia ir ne tai kad uzuojauta man ... o paklausiau kada vel ruosiuosi iseit i dekreta. Verkiau verkiau po skambucio ...
Grizau i darba, visi na dauguma kolegu manes lauke , bet stai su manimi taip negraziai pasielge kai kurie koleges ir valdzia , isejau is adrbo , pakeiciau darba. Zinau lazda turi du galus. O ko as darbe neprisiklausiau , menesi kazkur ejau is darbo apsiverkusi , prisiklausydavau kokiu tik nesamoniu , kad i avarija pakliuvau, kad pagymdziau bernkiuka apsigymusi ir t.t. O is valdzios is girdau si tokius zodzius geriau dabar negu paauginusi , sulaikiau asaras ir tylejau...o mintyse galvojau ka tu zinai kaip ir kas kaip, is vis kaip zmonems apsivercia liezuvis sitokias nesamones kalbet jai nezino kas ir kaip. Sunkus etapas buvo darbe man, bet istveriau viska , kai galu gale isejau , isejau pakelta galva ir su sypsena. O sirdy nusivylimas valdzia ir iskaudino ne tik valdzia bet ir kai kurios koleges. Jai jos nebutu kaltos kaip sako dabar , bet kai mane pamato pro sali praeina akys nuleidzia ir vos islemena labas.
Lazda turi du galus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 19 spalio 2011 - 16:04
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 19, 14:59)
Super naujienos  thumbup.gif  dabar laukiam rezultatu ir geru ziniu is taves  nestuke.gif  wub.gif

O is valdzios is girdau si tokius zodzius geriau dabar negu paauginusi


Na, duok Dieve.. kazkaip ir mintys sviesesnes tapo... Vyras bande priestarauti, norejo kad dar pailseciau, atsigauciau, bet kai issamiai jam paaiskinau savijauta, nusileido. Zinau kaip jis troksta vel paimti mazyli ant ranku. Suprantam, kad tai nebus musu Raigardelis, musu mazas grazus angelelis... Tiesiog sirdimi jauciu, kad kai pajausiu po sirdim nesiojanti nauja gyvybe, siela aprims. Zinau kad blogai darau, kad nepaleidziu savo sunelio, laikau ji prie saves, ciuciuoju mintyse, auginu sirdyje...

O tokius pat zodzius as isgirdau is 2 vaiku motinos... Negalejau savo akim patiketi, kai ji man taip parase... Suprantu, ji taip bande mane paguosti, bet vis delto... Lyg netektis butu mazesne, kad uzgeso mazas kudikelis, ar dar negimes vaikelis? verysad.gif
Atsakyti