Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(akwariuma @ 2011 11 26, 23:12)
labas mergytes biggrin.gif , nors visai nelinksma...Vakar mano drauges sunelis pasikore verysad.gif , o jam tik 10 metu, negaliu dar kalbeti....skaudu ir vis verkiu...



O jėtau, kas gi toje šeimoje atsitiko??? Siaubas...
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 11 26, 14:55)

žvakelės Angelams  wub.gif ryt turėjo būt manojo gimtadienis ..... Gal po jo šiek tiek palengvės ....

stiprybes... verysad.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2011 11 26, 18:05)
Laba,
Meskute  4u.gif , linkiu priimti tinkama sprendima,viska gerai apmascius ir atvesus abiems, ramiai pasikalbejus, nes daznai buna taip kad viens kito priezasciu pykimo nezino ir pyksta ant skirtingu dalyku mirksiukas.gif
Suruosiau vyrui svente, iskepiau torta, beliko sulaukti sveciu, o sirdy taip liudna........reiks laukti sekancio vyro gryzimo, nes lialius nenori dar ateiti verysad.gif

Uzsiemusi sveikinimai su  nestuke.gif  4u.gif

manau Meskute jau priemusi sprendima...apsisprende thumbup.gif ...man visada liudna kai zmones skiriaisi, kartais skyrybos prilygsta mirciai...

Raja, tikiuosi, kad ir Tu ir Tauskute greitu laiku sulauksit nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(akwariuma @ 2011 11 27, 00:12)
labas mergytes biggrin.gif , nors visai nelinksma...Vakar mano drauges sunelis pasikore verysad.gif , o jam tik 10 metu, negaliu dar kalbeti....skaudu ir vis verkiu...

nesuvokiama protu...klausimu daugiau , nei atsakymu...kas turi nutikti, kad vaikelis taip pasielgtu verysad.gif verysad.gif verysad.gif didziulis skausmas...
Atsakyti
Zinokit siandien metai, kaip nebera mano angelelio.. ryte prabundu 10.20, o laikrodis rodo 9.05.. sustojes buvo daugiau kaip valanda.. kazkada per nakti.. ir dbr toliau eina, elementai nesibaige reiskia.. nesuprantu ar as cia is proto kraustausi ar cia man tikrai kazkas kazkokius zenklus siuncia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 26, 19:33)
nepasiduok niekam, tu verta daug geresnio zmogaus..[/i]
tavo angelelis isejo, nes zinojo, kad taip reikia.. kad su situ zmogum tu negyvensi ir tau jo nebereikia.. [/i]


mistika... g.gif gyvensi ar ne, bet to Angelelio reikejo...bet turbut isejo, tikrai ne del Jusu dabartiniu skyrybu, juk suneli turi su vyru, tai ka ir jam jau tetes nebereikes?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 27, 18:24)

manau Meskute jau priemusi sprendima...apsisprende thumbup.gif ...man visada liudna kai zmones skiriaisi, kartais skyrybos prilygsta mirciai...




As apsisprendus.. ir visai del to nesijauciu be galo nelaiminga. Tiesiog taip yra ir viskas. Susitaikiau ir gyvenu toliau. Nieko man netruksta. Nei meiles nei silumos.. kaip jos gali trukt, jei per paskutinius metus isvis nieko negavau.. net draugisko zodzio.. kaip gali gedet to, ko neturejai.. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2011 11 27, 18:26)
mistika... g.gif gyvensi ar ne, bet to Angelelio reikejo...bet turbut isejo, tikrai ne del Jusu dabartiniu skyrybu, juk suneli turi su vyru, tai ka ir jam jau tetes nebereikes?


Tiesiog tie zmones norejo pasakyti tai, kad as buciau gyvenus su vyru, jei butu du vaikai- vien del vaiku.. o antrojo isejimas kaip ir leme tai, kad as ryzausi skirtis. Gal jis parodys kelia man i laime..
Nezinau ar tai tiesa, bet dbr as rami.. ramiai gyvenu jau savaite.
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 27, 20:30)
As apsisprendus.. ir visai del to nesijauciu be galo nelaiminga. Tiesiog taip yra ir viskas. Susitaikiau ir gyvenu toliau. Nieko man netruksta. Nei meiles nei silumos..
Papildyta:


tai gal ta tustuma jau kazkas pildo? smile.gif o delto, aip tu sakai, kad kaip gali gedeti to ko neturi, tai doh.gif jei myli, tai kyrybos buna skaudziai isgyvenamos, kartais ir nemylint, jos buna skausmingos...
suprantu ka zmones tau taip sakydami turejo omeny...bet taip sakyti...ar su vienu vaikiuku, ar su dviem, nebutina gyventi del vaiku su sutuoktiniu, jei nesugyvenama... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 27, 18:35)
tai gal ta tustuma jau kazkas pildo? smile.gif o delto, aip tu sakai, kad kaip gali gedeti to ko neturi, tai doh.gif jei myli, tai kyrybos buna skaudziai isgyvenamos, kartais ir nemylint, jos buna skausmingos...
suprantu ka zmones tau taip sakydami turejo omeny...bet taip sakyti...ar su vienu vaikiuku, ar su dviem, nebutina gyventi del vaiku su sutuoktiniu, jei nesugyvenama... smile.gif


Tustuma pildo.. darbas ir geri zmones aplinkui. Tiesiog kai sedejau viena namie, nieko nebuvo salia.. o dbr visur visko pilna, man turbut to ir truko labiausiai, as siaip bendraujantis zmogus.. man reikia zmoniu. Ir protingu zmoniu.
Nezinau ar rysciausi auginti du vaikus be vyro.. sako gimdyk tiek vaiku, kiek pajegsi pati islaikyti, ne tik finansine prasme.. Aisku, jei butu neimanoma gyventi, nieko kito neliktu. Bet vienas yra vienas..
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 27, 19:39)
Tustuma pildo.. darbas ir geri zmones aplinkui. Tiesiog kai sedejau viena namie, nieko nebuvo salia.. o dbr visur visko pilna, man turbut to ir truko labiausiai, as siaip bendraujantis zmogus.. man reikia zmoniu. Ir protingu zmoniu.
Nezinau ar rysciausi auginti du vaikus be vyro.. sako gimdyk tiek vaiku, kiek pajegsi pati islaikyti, ne tik finansine prasme.. Aisku, jei butu neimanoma gyventi, nieko kito neliktu. Bet vienas yra vienas..

Tik Tu pati žinai kas Tau geriausia,elkis taip kaip liepia širdis 4u.gif
Bet ir mistikos pas tave truputį yra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 27, 16:24)
Rencė,kaip dabar santykiai su vyru?

kaip akcijų kainos biržoje biggrin.gif , tai geriau, tai prasčiau, kažkaip imu tikėti, kad kas septyneri metai aplanko krizė... mes jau vedę 14 metų - gal tai krizės metai? Bet tikiuosi, kad ta krizė lengvai praeis, nes į didelius kompromisus nesu nusiteikusi g.gif

QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 27, 19:30)
As apsisprendus.. ir visai del to nesijauciu be galo nelaiminga.
Nezinau ar tai tiesa, bet dbr as rami.. ramiai gyvenu jau savaite.

Kartais pats procesas iki apsisprendimo būna žymiai skaudesnis ir sunkesnis.
Mano draugė išsiskyrė prieš daugiau nei tris metus (jis ją paliko), tai vis sakė "tu nežinai, ką reiškia gyventi vienai, be vyro", tačiau po savo nelaimės aš jai atsakiau "geriau be vyro, negu be vaikelio"... Ir dar mąstau "geriau be vyro, nei su skepeta"
Atsakyti
Sveikutes, brangiosios 4u.gif

Kiek daug emociju musu namuciuose, visokiu dziugiu, vercianciu susimastyti ir begalo liudnu....tie musu namuciai kaip atskiras pasaulis, toks atrodo neatsiejamas nuo supanciojo didziojo pasaulio ir kartu toks visai kitoks...

Meskute Adomukui zvakele degu, o tau linkiu visokeriopai kitokiu metu, sviesesniu, viltingesniu. Mes gimstame vieni ir mirstame vieni to pasirinkti negalime, tai dvi keliones i kurias einame vienatveje, todel manau turim visas teises pasirinkti su kuo ir kaip nukeliausime ta atkarpa vadinama gyvenimu.Is paskutiniu dienu pokalbiu supratau, kad tave reikia sveikinti pagaliau atradus ramybe ir padarius ryztinga sprendima 4u.gif . Manau skyrybos teisingas sprendimas jei bent viena is saliu po ju jauciasi laiminga. Tikiuosi tik, kad jos bus taikios ir sunutis gales dziaugtis abiem teveliais, kad ir atskirai.

Fishke ir tavo angeleliui zvakele...

Juraciuke nenukabink taip nosies, manau cia ir daugiau atrastum panasiu pavyzdziu kai atrode jau sustyguotas planas byrejo i sipulius ir verte atideti taip isvajota pastojima, cia ir yra nekontroliuojamo gyvenimo irodymas, bet viskas susitvarkys 4u.gif

Uzsiemusi sveikinimai sulaukus dvieju bruksniuku ir grazaus , laimingo nesiojimo wub.gif

Akwariuma....be zodziu verysad.gif . Siaip psichologai tvirtina, kad net trimeciai gali bandyti nusizudyti, nors man iki siol tai skamba absurdiskai, o 10 meciai jau is tiesu siais laikais gana brandus...bet galvoje nesutelpa mintys kodel toks vaikas savo noru turetu iskeliauti ir dar taip drastiskai...Zvakele jo mazai, pavargusiai sielai...silciausios mintys jo tevams ir artimiesiems... verysad.gif

Rence-mane drauge seniai seniai, dar pries visas mano netektis prilygino zolei, kuri nupjauta, pakasta salnos ar sudeginta atzelia...tu irgi esi zole, ne tu esi pieva, sudeginta, issaldyta tu vistiek zaliuoji...linkiu, kad ir geles tavo pievoje kuo greiciau suzydetu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bicė: 27 lapkričio 2011 - 23:27
Sveikutes 4u.gif
Uh kokia naktis buvo doh.gif Visa nakti negalejau uzmigti per sita veja , per sita uragana doh.gif visa nakti varciausi ant vieno sono , tai ant kito, uzmigau paryciais kai reikejo keltis jau doh.gif Toks vejas didelis buvo eina sau doh.gif Galvojau liksim be langu , bet kol kas langai visi vietoj aciu dievui smile.gif
Dar vyrelis mano apsirgo , bet isejo i darba. Uzkimo visai, net neprakalba, nosis varva, vienu zodziu per salo jis pas mane. Reiks nu lekt kokiu vaistu nusipirkt jam. Vakar nulekiau i akropoly i vaistine, nes sekmadieniais ne daug vaistiniu dirba , i ejusi pamaciau kilometrine eile. doh.gif tai nupirkau sokiu tokiu vaistu jam nuo gerkles ir nosies, suleidau i raumenis dar nuo temperaturos , si karta kazkaip jau pasidave man biggrin.gif ir tai kai suleidau sako : oi oi ...kaip skauda biggrin.gif sakau : kad jau viskas biggrin.gif eh tie vyrai biggrin.gif pasijuokem su vyru taip skaniai ir gardziai biggrin.gif
Atsakyti
na va ,islydejome i paskutine kelione musu berniuka verysad.gif
O buvo taip, seimoje viskas gerai, bet prisiziurejo per telika visokiu nesamoniu ir bando ant saves.tevaiisejo i parduotuve o jis palikes vienas sumaste isbandyti, apsivijo kojas sniureliais ir per galva bande islysti (tokia laida pas mus yra exstreem), tai ten visokiu baisybiu prisiziuri ir bando ant saves.Nu pabande, o uzstrigo ties kaklu ir viskas, rankos uzverztos, o kakla spaudzia.....Kai tevai gryzo rankytes jau buvo pamelynavusios , nors pilvelis dar siltas, bet greituke jau buvo bejege verysad.gif
Mamai tai koks sielvartas , vienintelis ismyluotas ir labai myletas sunytis....
Atsakyti