Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(xiuke @ 2011 11 26, 01:55)
tai iki  sausio pradzios planuoji labai pastoreti? smile.gif  as tai neiskesciau nepasakius, visad vyrui pirmam pasisakau, pasidalinu...sykart jis pasake: as jau svajoju... smile.gif , bet kol kas niekas jam neleidzia prisisvajot... smile.gif


Na visvien gi kamuoliukas tai augs.. biggrin.gif ..TAi as ir neiskenciau, iskart ispliurpiau tegu gi ir jisai dziaugiasi ir svajoja...or ir siaip as tokiu "paslapciu" issaugot nesugebu.. biggrin.gif Na lygtais turesim daug zadanvius 2012..niu ben jau avinukam tai visi horoskopai daug gero zada ateinantiems metams.. ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

kai pamaciau kad uzsiemusi atejo pas mus iskart supratau kad nestuke.gif didziausi sveikinimai wub.gif viskas bus ki taip si karta , ir bus viskas gerai 4u.gif
Dziaugiuosi uz musu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 26 lapkričio 2011 - 10:34
kaip smagu, kad yra naujų nestuke.gif wub.gif džiaugiuosi už visas wub.gif džiaugiuos už laukiančias II wub.gif ir vilties bei tikėjimo planuojančioms wub.gif

žvakelės Angelams wub.gif ryt turėjo būt manojo gimtadienis ..... Gal po jo šiek tiek palengvės ....
Atsakyti
Laba,


Meskute 4u.gif , linkiu priimti tinkama sprendima,viska gerai apmascius ir atvesus abiems, ramiai pasikalbejus, nes daznai buna taip kad viens kito priezasciu pykimo nezino ir pyksta ant skirtingu dalyku mirksiukas.gif


Suruosiau vyrui svente, iskepiau torta, beliko sulaukti sveciu, o sirdy taip liudna........reiks laukti sekancio vyro gryzimo, nes lialius nenori dar ateiti verysad.gif

Uzsiemusi sveikinimai su nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Na siandien ir orelis , tik namie ir but 4u.gif
Raja28 nenusimink , kitas menuo bus geresnis ir gal teigiamas II wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 26 lapkričio 2011 - 16:32
QUOTE(Raja28 @ 2011 11 26, 16:05)
Laba,
Meskute  4u.gif , linkiu priimti tinkama sprendima,viska gerai apmascius ir atvesus abiems, ramiai pasikalbejus, nes daznai buna taip kad viens kito priezasciu pykimo nezino ir pyksta ant skirtingu dalyku mirksiukas.gif



Galvojau pusmeti.. daugiau nebegalvosiu. Viska apgalvojau.
Susitikau viena senuka.. Buvo atejes pas mus i darba.. lyg ir nieko jam nereikejo, toks ispudis, kad atejo tiesiog man kazka pasakyti.. pavaiksciojo ir pries iseinant atsisuko i mane ir tare- nepasiduok niekam, tu verta daug geresnio zmogaus..
Kaip is burtu knygos.. taip siurpas perejo, negalejau atsigauti.. is kur tokie zodziai.. kodel jis atejo.. dar dbr nesuvokiu.
O kas pazista ir mato is salies, draugai ir artimieji, visi vienbalsiai sako man ta pati - negrazu sakyti, bet galbut tavo angelelis isejo, nes zinojo, kad taip reikia.. kad su situ zmogum tu negyvensi ir tau jo nebereikia..
As neturiu apie ka galvoti, nelaikau jokio pykcio.. jis man skambina ir sako - taves niekas taip nemyles.. o as jam atsakau - duok dieve, kad manes niekas taip ir nemyletu. nes tavo meile iskreipta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskute5: 26 lapkričio 2011 - 17:34
labas mergytes biggrin.gif , nors visai nelinksma...Vakar mano drauges sunelis pasikore verysad.gif , o jam tik 10 metu, negaliu dar kalbeti....skaudu ir vis verkiu...
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2011 11 26, 21:12)
labas mergytes biggrin.gif , nors visai nelinksma...Vakar mano drauges sunelis pasikore verysad.gif , o jam tik 10 metu, negaliu dar kalbeti....skaudu ir vis verkiu...


O Dieve... Kas gali ivykti vaiko gyvenime, kad jis ryztusi nutraukti savo gyvybes siula... Laikykis Akwariuma ir saugok savo drauge, tu jai dabar labai reikalinga...
Degu zvakute uz sia nelaiminga maza siela...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juraciukee: 26 lapkričio 2011 - 22:29
Labas rytukas 4u.gif
Je tau kas gy jo mazoje galveleje susisuko verysad.gif
Degu zvakute user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 25, 19:36)
Visus metus as tyliai sedejau.. nesiskundziau, nesiguodziau. Tyliai verkiau.. Taip niekas ir nepaklause namie gal man kas nors negerai, gal sunku.. Viena kabinausi gyvenima. Grizus i darba, visiskai svetimi zmones parode daugiau demesio ir supratimo nei gavau is vyro per metus..

Žinai, situacija pažįstama labai, pirmus metus gelbėjau vyrą nuo depresijos, ėjau pas psichiatrus vietoj jo, kad vaistus išrašytų, o mane daugelis ir pamiršo, kad beveik tris metus tai aš su mažuliu po ligonines tampiausi, naktimis nemiegojau... mano ašarų daugelis net nematė - kokia stipri ir pan. Visiškas skystalas aš - vakarais vonioje išsibliaudavau, ar kai viena namuose būdavau, net einant gatve ašaros riedėjo... Tik kai sveikata žiauriai pašlijo, tada apsižiūrėjo, kad ir aš esu...

QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 26, 00:18)
Tiesiog jis pradejo labai labai gerti..
...ir klausimas - negi tu nesupranti, kad man sunku? O man net negalejo buti sunku..

Egoistiškas klausimas, "mano bėdos-tavo bėdos, o tavo bėdos yra tik tavo bėdos". Su vyro gėrimu labai kovojau po to, kai iš gyvenimo pasitraukė vyro brolis. Galima mylėti žmogų, tačiau negalima jam leisti griauti kitų gyvenimo, jeigu jis nesusitvarko su savo silpnybėm...

QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 26, 18:33)
Galvojau pusmeti.. daugiau nebegalvosiu. Viska apgalvojau.
Susitikau viena senuka.. Buvo atejes pas mus i darba.. lyg ir nieko jam nereikejo, toks ispudis, kad atejo tiesiog man kazka pasakyti.. pavaiksciojo ir pries iseinant atsisuko i mane ir tare- nepasiduok niekam, tu verta daug geresnio zmogaus..

Tikrai kaip iš pasakos g.gif Matyt tai ženklai, padedantys tau apsispręsti. Nelengvas tai kelias, bet gal po to palengvės console.gif

QUOTE(akwariuma @ 2011 11 26, 23:12)
labas mergytes biggrin.gif , nors visai nelinksma...Vakar mano drauges sunelis pasikore verysad.gif , o jam tik 10 metu, negaliu dar kalbeti....skaudu ir vis verkiu...

siaubas kažkoks verysad.gif apsaugok Dieve nuo tokių nelaimių. Paskutiniu metu labai daug aplinkui tokių: bendradarbės draugas 22 m., 15 m. jaunuolis iš tos pačios bendradarbės kaimo, jaunas vyras iš Vilniaus - visi jie išėjo savu noru praėjusią savaitę... ir dar šis... nu svieto pabaiga - kas tiem žmonėm susisuka?
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2011 11 26, 21:12)
labas mergytes biggrin.gif , nors visai nelinksma...Vakar mano drauges sunelis pasikore verysad.gif , o jam tik 10 metu, negaliu dar kalbeti....skaudu ir vis verkiu...

Uzuojauta didziausia 4u.gif
Atsakyti
Neįsivaizduoju kas tam vaikiukui protelį susuko.žiauru...žvakele mažam berniukui verysad.gif
Papildyta:
Rencė,kaip dabar santykiai su vyru?
Atsakyti