Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Tiesiog jis pradejo labai labai gerti.. bandziau padeti visais imanomais budais, draugai vaziuodavo, veziodavo gydytojus, lasalines, visi aplinkiniai ieskojo problemu del ko jis geria.. as buvau tokiam nuosaly.. as nepykstu ant jo.. bet seimoj tiesiog buvo akcentuojamas jo skausmas, ne mano.. ir klausimas - negi tu nesupranti, kad man sunku? O man net negalejo buti sunku..
Dbr jau pora savaiciu nebegyvenam kartu, o jis skambina ir klausia, negi tu nematai kaip as tave myliu, ir kaip as noriu su tavim gyventi..
O As?? Ar manes klause kas ar AS noriu su juo gyventi.. Ar as ji dar myliu.. ko vertas posakis - uz vyro kaip uz sienos.. niekada taip nesijauciau. Kiekviena ryta norisi i darba kuo grieciau.. nes ten sienos stipresnes nei namie.. namie isvis jokiu sienu nera.. skersai ir isilgai vejas pucia.
Krito mano akyse tas zmogus.. ir taip zemai, kad nebepasiekiam vienas kito..
Atsakyti
Manęs namie irgi niekas neklausė kaip aš jaučiuos,nes kam klaust juk viskas žmoguje matosi...o ir aitrint žaizdos niekas nenorėjo,nes žinojo,kad viskas baigsis ašaromis...mes tiesiog susėdom su vyru ir viską iš širdies išsišnekėjom ,ir tai buvo visai neseniai,ir aš sužinojau,kad jam irgi buvo/yra be galo sunku ,tik jis viską laiko savy
Papildyta:
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 26, 00:18)
Tiesiog jis pradejo labai labai gerti.. bandziau padeti visais imanomais budais, draugai vaziuodavo, veziodavo gydytojus, lasalines, visi aplinkiniai ieskojo problemu del ko jis geria.. as buvau tokiam nuosaly.. as nepykstu ant jo.. bet seimoj tiesiog buvo akcentuojamas jo skausmas, ne mano.. ir klausimas - negi tu nesupranti, kad man sunku? O man net negalejo buti sunku..
Dbr jau pora savaiciu nebegyvenam kartu, o jis skambina ir klausia, negi tu nematai kaip as tave myliu, ir kaip as noriu su tavim gyventi..
O As?? Ar manes klause kas ar AS noriu su juo gyventi.. Ar as ji dar myliu.. ko vertas posakis - uz vyro kaip uz sienos.. niekada taip nesijauciau. Kiekviena ryta norisi i darba kuo grieciau.. nes ten sienos stipresnes nei namie.. namie isvis jokiu sienu nera.. skersai ir isilgai vejas pucia.
Krito mano akyse tas zmogus.. ir taip zemai, kad nebepasiekiam vienas kito..

Laikykis Meskute 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Meganiukste @ 2011 11 25, 23:36)
Labas visoms mamytems, liudna bet matau jau ir nauju mamyciu cia yra.... senei nebuvau cia uzsukus gal jau nebepamenat manes kad buvau prisijungus prie jusu  smile.gif  tiesiog nebejungdaviau sio forumo nes kiek cia budavau tai negaledavau apsiramint  neapsakomas liudesys mane apimdavo kaskart paskaicius liudnas jusu istorijas su tokia pacia pagaiga kaip ir visus musu, tai ir buvau nusprendus kad kuri laika as cia neprisijunksiu, kad galeciau pati susitaikyti su savo skaudziu likimu ... dabar esu kaskiek aprimusvi ir norisi cia prisijunkti ir su jumis pabendrauti kaip to paties likimo mamytes gyvena ar jau aplanke jus gandrai smile.gif 4u.gif

Jau nemažai mamyčių ir susilaukė mažiukų.O ir nėštukių jau yra 4u.gif
Kaip tu pati laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 26, 01:18)
Ar as ji dar myliu..

kai nebemylim kito zmogaus, tuomet ir isejimas nera tox skausmingas...tiesiog kantrybes, stiprybes ir istvermes... smile.gif viskas susiklostys gerai...
Atsakyti
Meskute dideles stiprybes tau , tikiu kad visi sitie pasikeitimai tik y gera 4u.gif

kaip dziugu girdetilabai dziaugiuosi uz visas kad po netekciu jau dauguma is jusu susilauke ir laukiasi, mane tai paguodzia ir daduoda stiprybes paciai kuo greiciau apsispresti nes jauciu kuo toliau tuo labiau dideja baime pastoti vis tos baisios mintys i galva lenda kad nepasikartotu nelaime o vaikelio taip noriu... rolleyes.gif
Atsakyti
Atbegu kad biski nuotaikele cia jums praskraidinciau.. blush2.gif ..Siendien lygiai metai ir trys menesiai ... verysad.gif ..ir pagaliau ..pagaliau.. smile.gif - netyciukas.. blush2.gif
Kuomet viskas buvo planuota, paskaiciuota ir stengtasi istorija baigesi liudniau nei liudnai..Ziuresim kas gausis is neplanuoto, nepaskaiciuoto atveju... unsure.gif

QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 25, 14:31)
Tikrai ne man cia susisuko.. patikekit. Zmogus tiesiog isejo, o i jo kuna atejo kitas zmogus..


verysad.gif verysad.gif Zinau puikiai kaip sunku islikti seima ir islaikyti visus baisiausius gyvenimo ( is auksciau) pasiustus isbandymus.. verysad.gif
Atsakyti
nuosirdziai sveikinu 4u.gif tikiu kad sykar viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 25, 19:36)
As abejoju ar siuo metu mano Adomelio tetis zino, kad pries metus jam gime sunus.. turbut pamirso... Cia tik viena gimdziau, viena kentejau, viena ir prisimenu..
Visus metus as tyliai sedejau.. nesiskundziau, nesiguodziau. Tyliai verkiau.. Taip niekas ir nepaklause namie gal man kas nors negerai, gal sunku.. Viena kabinausi gyvenima. Grizus i darba, visiskai svetimi zmones parode daugiau demesio ir supratimo nei gavau is vyro per metus..


Nei vienas per visa sita pagara nepraejes niekada nė 1% negales musu suprasti...Nei artimas , nei tolimas..nei vienas nesupras, o jei ka sakys tai daugiau dirbtinai nei nuosirdziai - bent jau man taip jauciasi.. verysad.gif

Stprybes ir bent kokios ramybes jums..Jau stumiate save i prieky - isejote i darbeli, galbut dar kazkoks malonus uzsiemimas jums suteiktu kazkoki spinduleli dziaugsmo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsiemusi @ 2011 11 26, 02:08)
Atbegu kad biski nuotaikele cia jums praskraidinciau.. blush2.gif ..Siendien lygiai metai ir trys menesiai ... verysad.gif ..ir pagaliau ..pagaliau.. smile.gif - netyciukas.. blush2.gif
Kuomet viskas buvo planuota, paskaiciuota ir stengtasi istorija baigesi liudniau nei liudnai..Ziuresim kas gausis is neplanuoto, nepaskaiciuoto atveju... unsure.gif
verysad.gif  verysad.gif  Zinau puikiai kaip sunku islikti seima ir islaikyti visus baisiausius gyvenimo ( is auksciau) pasiustus isbandymus..  verysad.gif

nu va kaip buna smile.gif , zmogus planuoji, o gyvenimas juokiasi...mano situacija panasi...sveikinimai wub.gif bet turbut tik pradzia nestuke.gif derlingi bus 2012 metai biggrin.gif
Meganiukste nebijok...nuo likimo nepabegsim... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meganiukste @ 2011 11 26, 01:18)
nuosirdziai sveikinu 4u.gif  tikiu kad sykar viskas bus gerai  4u.gif



na ir vel bus kaip Dievulis panores.. unsure.gif ...

Stiprybes ir nemirstancios vilties noriu palinketi jums visoms....Kas bent viena savo atzalele jau turi - bukite uz tai dekingos....Kas tik angeleli sirdy augina - stengites pamilti si gyvenima is naujo vardan kazko gero kas jusu dar ateity laukia...nesvarbu kas tai bebutu..
Atsakyti
xiuke jau tikrai tiesa sakai kad nuo likimo nepabegsi.... bet ta vidine baime kartais buna uz paias mus stipresne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 26, 01:22)
bet turbut tik pradzia nestuke.gif derlingi bus 2012 metai biggrin.gif



Aha.. blush2.gif pries tris dieneles II isvydau..uztat dar per daug vilciu ir nededu...mazdaug kaip bus taip bus..niekur nepabegsi nuo to kas lemta.. verysad.gif

Tik liudna man dabar vienai verysad.gif ir dar turbut SB salia turesiu tik sausio pradzioj verysad.gif ..jau trys savaites kaip jisai is salies su reikalais isvykes.. verysad.gif Norejau laukt Kaledu ir tada tik pranesti , bet kuomet pradejo aisketi kad jisai iki Kaledu greiciausiai negryz, kazkaip nenorejau daryt nesusipratimo ir pasitikti oro uoste su pilvuku..- dar ne taip ka supras.. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Meganiukste @ 2011 11 26, 01:36)
xiuke jau tikrai tiesa sakai kad nuo likimo nepabegsi....  bet ta vidine baime kartais buna uz paias mus stipresne doh.gif


Man rodos ta vidine baime liks mumyse iki musu paskutinio atodusio, bet negalima baimei buti stipresniai uz musu svajones ir troskimus..
Atsakyti
QUOTE(Meganiukste @ 2011 11 26, 02:36)
xiuke jau tikrai tiesa sakai kad nuo likimo nepabegsi....  bet ta vidine baime kartais buna uz paias mus stipresne doh.gif

nezinau...kolnesilaukiau galvojau, kad bijau ir pan... bet dabar...dabar tokia vidine ramybe, tik laukimas labai erzina, nes norisi, kad viskas kuo greiciau ir laimingai baigtusi... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(uzsiemusi @ 2011 11 26, 02:46)


Tik liudna man dabar vienai  verysad.gif  ir dar turbut SB salia turesiu tik sausio pradzioj  verysad.gif ..jau trys savaites kaip jisai is salies su reikalais isvykes.. verysad.gif Norejau laukt Kaledu ir tada tik pranesti , bet kuomet pradejo aisketi kad jisai iki Kaledu greiciausiai negryz, kazkaip nenorejau daryt nesusipratimo ir pasitikti oro uoste su pilvuku..- dar ne taip ka supras.. biggrin.gif


tai iki sausio pradzios planuoji labai pastoreti? smile.gif as tai neiskesciau nepasakius, visad vyrui pirmam pasisakau, pasidalinu...sykart jis pasake: as jau svajoju... smile.gif , bet kol kas niekas jam neleidzia prisisvajot... smile.gif
Atsakyti