Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 25, 14:38)
Dekui.. kaip nors. verysad.gif  Jau tokie sunkus metai buvo.. Pirma pusmeti gyvenau laukime, gal uzkibs.. bet turbut neuzkibo, nes taip turejo buti, jau matyt is virsaus pareguliavo taip kaip reikia.. skiriuosi su vyru.  doh.gif



Vat ir norejau ka tik paklaust taves kaip tau sekasi , kazkaip nujutau kad skyriesi. Nes kai paskutini karta buvai uzejusi cia pas mus , tai kaip ir nekonkreciai pasakiai bet uzuomena pasakiai. Eh turbut sunku tau, sunkios dienos. Laikykis. Gaila labai kad...
Bet jai nepaslaptys kodel gy skiriates? verysad.gif Jai nenori nepasakok. Buk stipri , laikykis.
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 25, 14:38)
skiriuosi su vyru.  doh.gif

kazkaip supratau, jau kai rasei praita syki...bet turbut ne nelaime Jums taip nuleme, nes visad rasydavvai, kox geras, kox ideallus tavo vyras, o dabar...
man visada liudna , kai zmones skiriasi...bet matyt kitiems taip susiklosto gyvenimas...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 25, 12:49)
kazkaip supratau, jau kai rasei praita syki...bet turbut ne nelaime Jums taip nuleme, nes visad rasydavvai, kox geras, kox ideallus tavo vyras, o dabar...
man visada liudna , kai zmones skiriasi...bet matyt kitiems taip susiklosto gyvenimas...


Tikrai buvo geras ir viskas buvo tvarkoj.. bet kazkas taip susisuko i kita puse.. kentejau jau nuo pavasario, gyvenau laukimu grieciau grist i darba, tai va ir girzau.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 25, 15:03)
Tikrai buvo geras ir viskas buvo tvarkoj.. bet kazkas taip susisuko i kita puse.. kentejau jau nuo pavasario, gyvenau laukimu grieciau grist i darba, tai va ir girzau.. cool.gif

tai gal cia tamstai galvele susisuko mirksiukas.gif wub.gif kas slepiasi po cool.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 25 lapkričio 2011 - 13:05
Meskute5 - zvakele tavo Adomeliui ir stiprybes tau...

Aciu, mergytes, uz palaikyma. Taip gal ir nieko man baisaus nera, bet kazkoks nesekmiu sezonas prasidejo. Negana visko, vakar vos po ratais nepalindau, vakare vonioj paslydau ir nudribau (gerai kad sekmingai) o nakti vyras su alkune i nosi miegodamas kad dave... Kas cia daros...
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 25, 15:15)
Meskute5 - zvakele tavo Adomeliui ir stiprybes tau...

Aciu, mergytes, uz palaikyma. Taip gal ir nieko man baisaus nera, bet kazkoks nesekmiu sezonas prasidejo. Negana visko, vakar vos po ratais nepalindau, vakare vonioj paslydau ir nudribau (gerai kad sekmingai) o nakti vyras su alkune i nosi miegodamas kad dave... Kas cia daros...



Atsargiai mergyt , saugok save 4u.gif
Man tai ir buvo vyras per miegus kaip dave su alkune i aky , nezinojau kaip iseit i darba, po akim melyne buvo. O dar buvau nestuke.gif , galvojau je tau ka pagalvos. Bet uzsimaskavau kaip reikiant , bet vis vien kur gy nepamatys, pamate. Tai visi tik kure juokelius visokius. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 25, 13:04)
tai gal cia tamstai galvele susisuko mirksiukas.gif  wub.gif kas slepiasi po cool.gif ?


Tikrai ne man cia susisuko.. patikekit. Zmogus tiesiog isejo, o i jo kuna atejo kitas zmogus..
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 11 25, 15:31)
Tikrai ne man cia susisuko.. patikekit. Zmogus tiesiog isejo, o i jo kuna atejo kitas zmogus..


Stiprybes tau mergyt 4u.gif
Atsakyti
Bice, visos tavo mintys yra labai artimos manoms. Skaitau tavo žodžius, o atrodo, kad jie yra mano. Ir džiaugsmo suvokimas, ir baimės jausmas, ir noras priglausti...


Aniri, su tortadieniu Tave 4u.gif , kaip tu laikaisi?


Meskute, kadangi nežinau, kokia tavo situacija, tai nežinau, ar užjausti, ar pasidžiaugti... Tiesiog linkiu, kad visos bėdos liktų šiuose metuose... Bet kuriuo atveju skyrybos, turbūt, nėra smagus reikalas...ypač, kai yra vaikų, kuriems reik ir mamytės, ir tėvelio...

Stiprus apkabinimas dėl Adomėlio metukų. Man per metines buvo irgi labai labai sunku...O tada kažkoks lūžis įvyko. Negaliu pasakyti, kad pasidarė lengva, bet pasidarė lengviau...
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 25, 15:18)
Atsargiai mergyt , saugok save  4u.gif 
Man tai ir buvo vyras per miegus kaip dave su alkune i aky , nezinojau kaip iseit i darba, po akim melyne buvo. O dar buvau  nestuke.gif  , galvojau je tau ka pagalvos. Bet uzsimaskavau kaip reikiant , bet vis vien kur gy nepamatys, pamate. Tai visi tik kure juokelius visokius.  biggrin.gif

gerai, kad juokelius smile.gif zinai LT zmones viska supranta savaip smile.gif
Atsakyti
Visai atsitiktinai, benarsydama internete, radau si eilerasti. Sujaudino jis mane labai, tai noriu ir su jumis juo pasidalinti:

Angelas sargas

Atatupstas žingsnis ir ilgas kritimas į sapno minkštumą:
prisėdu ant lovos, kur paklodės –
sudrėkę žemėlapiai nuo vėjo atpleišėjusiais pakraščiais.

Seku Tavo kelionę, tarsi lūpomis lėtai rankiočiau
ant žemės pabirusius spalvotus karoliukus,
rankomis stipriai remdamasi į grindis –
kaip tame paveiksle, prisimeni? –
kur moteris išpuoselėtomis rankomis
stūmėsi žeme į priekį ant lentos,
o nuo juosmens nieko nebuvo, prisimeni?
Tada mėgau piešti žmones – kai kurie jų tapo manim.

Žvilgsniu glostau žiedlapio švelnumo nugarą,
išsitiesusią virš mano paryčių
kažkur tik per žingsnį, per žingsnį---
Sapne imi mano ranką: „Laikykis!“
Tik tada atsistoju, mes brendame purvinu vandeniu:
Tu pirmas, nepaliauji šypsotis, tik taip man drąsiau.

Nubudimas ištinka visą laiką ten pat –
ant žemėlapio pakraščio,
kur iš vėjo krypties buriu, kad sugrįžtum.

Atsakyti
wub.gif
Atsakyti