Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Nu,šaunuolės Jūs visos kurios jau tapot nėštukėmis ir kurios taps 4u.gif

Na,drakoniukų kitais metais bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laureanza: 22 lapkričio 2011 - 18:48
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 22, 19:47)
Nu,šaunuolės Jūs visos kurios jau tapot nėštukėmis ir kurios taps 4u.gif

Na,drakoniukų kitais metais bus thumbup.gif



Aga drakoniuku ir su ragais, ir uodegom, ir strelem, ir su znyplem...... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 11 22, 20:39)
man gyd sakė ,nieko negalvot o paprasčiausiai veikt ,kad nebūt itampos nes tai trugdo pastot

va va kai galvojau ir nieko, tik susiradau darba, aprimo mintys ir yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 11 22, 20:25)
Aga drakoniuku ir su ragais, ir uodegom, ir strelem, ir su znyplem...... lotuliukas.gif

Įtariu,kad Raja turi gerų naujienų wub.gif
Atsakyti
OI OI OI, mergaiciukes, kiek cia pas mus daug geru naujienu wub.gif
Visom nestuke.gif ramaus nesiojimo ir po zavu balioneli 4u.gif
Diveja wub.gif
Xiuke ir man taip buvo, gavau kontrakta ir pastojau ta pacia savaite lotuliukas.gif . Tik, kadangi kontraktas buvo tik 2 menesiam, pasisakiau apie pilvuka pries ji pratesiant. Bet cia Norvegijoj tai ne Lietuvoj, nestumas ne liga ir ne priezastis neduoti kontrakto, jo nepratesti ar dar ka kvailo pridaryti, man ji sekmingai pratese ir dabar vis tesia kol grisiu smile.gif . O tu darbeli dar susirasi, darbas ne vilkas i miska nepabegs, o vat su vaikiukais mums visom cia sunkiau sekasi, todel kada jau parskrenda tie gandriukai tada juos reik ir mylet , saugot ir augint 4u.gif
Raja, tauskute, Laureanza ir jusu drakoniuku tikimes
Drakoniukai tai jega yahoo.gif

Bona -Pari na pagaliau, as jau buvau beatsisakanti vilties, kad ir tu pasirysi, tik tyliai vis tikejausi naujienu is taves. Labai, labai, labai uz tave dziaugiuosi, uz tavo pasiryzima 4u.gif . Oi nekantriai lauksiu is taves naujienu wub.gif

Nasata kaip tavo nuotaikeles?

Lairam tavo Sofija kokia jau didele ir kokia rimtuole wub.gif
O mes augam, protingejam tik tinginiaujam, niekaip tie musu lasinukai nejuda i prieki. Labiausiai Aniulka aisku megsta leisti laika ant ranku ir zinoma su sese, taip ir iesko maziausios uzuominos apie demesi, o Amelijos sypsena visada palydi pati issiepdama savo bedante burnyte.Tik va ligeles mus puola, nieko rimto, bet vis sukarsciuoja ji man kas 3-4 savaiteles, lygioj vietoj , kelios dienos ir vel sveika, bet tos kelios dienos vis primena, apie netekties pavelda "PONA NERIMA"....
Amelija gi pradejo lankyti mokykla, tai dabar vargai vargeliai: nauji draugai, naujos mados, daznos diskusijos apie gyvenima ir mano siauba keliantis suvokimas kaip greitai ji auga...vakar va mano 6 mete man diskusijos apie draugus metu pareiske " as tokia kokia esu, manes nepakeisi..." Tikejausi tokio sakinio dar po kokiu 7 -10 metu doh.gif lotuliukas.gif . Taip ir sukuosi augindama kudiki ir i ankstyva paauglyste bezengiancia ozkele. Vasario pabaigoje jau i darbeli, baisu net pagalvoti kaip savo maminuka, papinuka reiks palikti, gerai,kad ne kam kitam , bet teciui smile.gif , bet nuo metu jau darziukas nusimato.... unsure.gif
Bet gi cia ne vargai, cia dziaugsmai smile.gif . Visom abejojanciom , laukianciom geresniu laiku ir mazesnes baimes pasakysiu tiesiai sviesiai: baimes niekada neisnyks, taigi taikikites su ta realybe, kad bijosit visa likusi gyvenima, bijosit, kad vel galit prarasti, ta mintis varys is proto, bet kai nerimas kuri laika uzmigs jausites tikrai laimingos ir ne sekundes nesuabejosit, kad padaret teisingai pasiryzusios dar karta isbandyti laime 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bicė: 23 lapkričio 2011 - 01:30
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 22, 23:09)
Įtariu,kad Raja turi gerų naujienų wub.gif


laba,


Itariu ir as, bent tikiuosi, bet reik iki kitos savaites kaip nors islaukti minimum ax.gif
QUOTE(bicė @ 2011 11 23, 02:24)

Xiuke ir man taip buvo, gavau kontrakta ir pastojau ta pacia savaite  lotuliukas.gif . Tik, kadangi kontraktas buvo tik 2 menesiam, pasisakiau apie pilvuka pries ji pratesiant. Bet cia Norvegijoj tai ne Lietuvoj, nestumas ne liga ir ne priezastis neduoti kontrakto, jo nepratesti ar dar ka kvailo pridaryti, man ji sekmingai pratese ir dabar vis tesia kol grisiu smile.gif . O tu darbeli dar susirasi, darbas ne vilkas i miska nepabegs, o vat su vaikiukais mums visom cia sunkiau sekasi, todel kada jau parskrenda tie gandriukai tada juos reik ir mylet , saugot ir augint 4u.gif
Raja, tauskute, Laureanza ir jusu  drakoniuku tikimes


drinks_cheers.gif
Oi kaip sunku su tais vaikais dabar ir kantrybes tiek reikia doh.gif , mano vaikis nors dar tik 4 m. bus, bet kartais pritrukstu ir zodziu ir pasimetu, ir ieskau , skaitau info, ka ir kaip geriau daryti, nes jau toks pats charakteris valdingas, o kas bus veliau is vis bijau pagalvot doh.gif biggrin.gif Bet is kitos puses dziaugiuosi, kad ir pati tobuleju, kad semiuosi patirties, kad turiu kam pasakeles skaityt, kad turiu kuom rupintis wub.gif Ir tas nerimas tikrai isliks, nes jei ne del vieno dalyko tai del kito nerimausim nuolat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bicė @ 2011 11 23, 03:24)
OI OI OI, mergaiciukes, kiek cia pas mus daug geru naujienu wub.gif
Visom  nestuke.gif  ramaus nesiojimo ir po zavu balioneli 4u.gif
Diveja wub.gif
Xiuke ir man taip buvo, gavau kontrakta ir pastojau ta pacia savaite  lotuliukas.gif . Tik, kadangi kontraktas buvo tik 2 menesiam, pasisakiau apie pilvuka pries ji pratesiant. Bet cia Norvegijoj tai ne Lietuvoj, nestumas ne liga ir ne priezastis neduoti kontrakto, jo nepratesti ar dar ka kvailo pridaryti, man ji sekmingai pratese ir dabar vis tesia kol grisiu smile.gif . O tu darbeli dar susirasi, darbas ne vilkas i miska nepabegs, o vat su vaikiukais mums visom cia sunkiau sekasi, todel kada jau parskrenda tie gandriukai tada juos reik ir mylet , saugot ir augint 4u.gif



tikrai taip, cia Lietuva... nesciuju darbuotoju jiems nereikia...nestukes nuvertinamos...tiek ,kad LT mes turim galimybe leliukus ilgiau auginti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bicė @ 2011 11 23, 01:24)
OI OI OI, mergaiciukes, kiek cia pas mus daug geru naujienu wub.gif
Visom  nestuke.gif  ramaus nesiojimo ir po zavu balioneli 4u.gif
Diveja wub.gif
Xiuke ir man taip buvo, gavau kontrakta ir pastojau ta pacia savaite  lotuliukas.gif . Tik, kadangi kontraktas buvo tik 2 menesiam, pasisakiau apie pilvuka pries ji pratesiant. Bet cia Norvegijoj tai ne Lietuvoj, nestumas ne liga ir ne priezastis neduoti kontrakto, jo nepratesti ar dar ka kvailo pridaryti, man ji sekmingai pratese ir dabar vis tesia kol grisiu smile.gif . O tu darbeli dar susirasi, darbas ne vilkas i miska nepabegs, o vat su vaikiukais mums visom cia sunkiau sekasi, todel kada jau parskrenda tie gandriukai tada juos reik ir mylet , saugot ir augint 4u.gif

Amelija gi pradejo lankyti mokykla, tai dabar vargai vargeliai: nauji draugai, naujos mados, daznos diskusijos apie gyvenima ir mano siauba keliantis suvokimas kaip greitai ji auga...vakar va mano 6 mete man diskusijos apie draugus metu pareiske " as tokia kokia esu, manes nepakeisi..." Tikejausi tokio sakinio dar po kokiu 7 -10 metu doh.gif  lotuliukas.gif . Taip ir sukuosi augindama kudiki ir i ankstyva paauglyste bezengiancia ozkele. Vasario pabaigoje jau i darbeli, baisu net pagalvoti kaip savo maminuka, papinuka reiks palikti, gerai,kad ne kam kitam , bet teciui smile.gif , bet nuo metu jau darziukas nusimato.... unsure.gif
Bet gi cia ne vargai, cia dziaugsmai smile.gif . Visom abejojanciom , laukianciom geresniu laiku ir mazesnes baimes pasakysiu tiesiai sviesiai: baimes niekada neisnyks, taigi taikikites su ta realybe, kad bijosit visa likusi gyvenima, bijosit, kad vel galit prarasti, ta mintis varys is proto, bet kai nerimas kuri laika uzmigs jausites tikrai laimingos ir ne sekundes nesuabejosit, kad padaret teisingai pasiryzusios dar karta isbandyti laime 4u.gif

Labukas mergaites,
bice, grazus tavo zodziai...bet tikiuosi, kad neteisus mirksiukas.gif AS vis laukiu ir tikiuosi, kad ta baime....visiskai ISNYKS. Man su pastojimu problemu nebuvo, jei jau as pasiryzciau....tikiu, jei ne pirma, tai antra menesi - jau tureciau nestuke.gif Bet nezinau kaip reiketu isgyventi tuos pirmus 6 menesiu, isproteciau nuo laukimo bijau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dona27: 23 lapkričio 2011 - 11:40
QUOTE(Dona27 @ 2011 11 23, 13:39)
Labukas mergaites,
bice, grazus tavo zodziai...bet tikiuosi, kad neteisus  mirksiukas.gif AS vis laukiu ir tikiuosi, kad ta baime....visiskai ISNYKS. Man su pastojimu problemu nebuvo, jei jau as pasiryzciau....tikiu, jei ne pirma, tai antra menesi  - jau tureciau  nestuke.gif Bet nezinau kaip reiketu isgyventi tuos pirmus 6 menesiu, isproteciau  nuo laukimo bijau.gif

tai vat, baimes nebejauciu jokios...nepakeisiu vistiek as nieko...kartais buna dalyku, kurie nepriklauso nuo musu...
mane tik tas laukimas ir erzina zinok...dar kol pradzia nieko, bet itariu , kai reikes sekti judesius, bus tragedija... doh.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
eh bice tikiuosi tikiuosi ... 4u.gif
raja 28 laikau kumscius ir laukiam rezultatu teigiamu wub.gif taip ir bus pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip smagu,Raja laikau kumščius,kad tik atneštum gerų žinių 4u.gif
Atsakyti
LAba dienele 4u.gif

Raja wub.gif

Dona27 noreciau buti neteisi mirksiukas.gif . As nekalbu apie visa apimancia baime, kuri valdo tavo pasirinkimus. Jai reikai laiko praeiti, kaip reikai laiko ir suvokimui apie kuri raso xiuke-suvokimui, akd nekontroliuojam mes sio gyvenimo ir , akd bijok nebijojes, bet ivyks taip kaip ivyks, net jei apskaiciuosi visus galimus ejimus. As netekau savo Sofijos gimdymo metu po nepriekaistingo nestumo. Nestumas us Amelija irgi buvo eilinis, be patologiju. Pastojau greitai su abiem vos po dvieju ciklu po sprendimo pastoti. Su Ani viskas buvo kiek kitaip. Ji pasibelde po metu bandymu ir po vieno nesivystancio nestumo. Baimes kaip tokios vel gimdyti nebeturejau. Nestumo metu dirbau iki pat 36 savaites, laksciau kaip vijurkas ir net kartais uzmirsdavau,kad judesius reiktu sekti. Cia dabar tos baimes lenda tykiai isibrauna i kasdieni gyvenima, jos nera tokos intensyvios, bet kartais labai ikyrios...kartais net nesupranti, akd tai baime vercia padaryti vien ar kita sprendima, kartais tik retrospektyviai ivertini, kad bent karta per diena priglaudi stipriai vaika po to kai is pasamones islenda mintis, kad kas butu jei ir jos netektum...Apie tokia baime kalbu, apie toki nerima, kuri turi bet kuri kita mama nepatyrusi netekties, tik mums, o gal cia tik man ta baime turi visai kita veida, visai kita reiksme...netekties suvokima realu ne menama...
Atsakyti