Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Laureanza @ 2011 10 17, 16:33)
tai dėl to aš juos ir vartosiu,nes nebegaliu susitvarkyti su savimi.neturiu aš tiek stiprybės ir sveikatos.Jautri esu ,nervuota visada.o kai viskas susidėjo gavosi tai ką dabar turiu..man būtini AD,bent jau 3 mėnesius pagerti..buvau pas psichiatre,naujas AD atsirado,bet mūsų miestelį dar nėra kainyno ir negali jo kompensuoti.be kompensacijos jie kainuoja 180 lt doh.gif tad porą savaičių teks man jų palaukti,o dabr šiaip raminančių išrašė



Nesupyk, o kam tau ant tokiu brangiu is karto eiti? g.gif
pradzioje pagerk valerijono po kelias tabletas kelis kart dienoje, arba siek tiek stipresniu (Bromazepamo), nors prie ju priprantama per kuri tai laika,bet nebutina non stop gerti, kam tau save alinti su stipriais AD ir dar tokiais brangiais g.gif Tau tiesiog reikia daugiau poilsio nuo minciu o tai tikrai padetu ir turi suimt save i rankas, kitaip viskas veliau vistiek islys ir dar su sunkesnem pasekmem.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 10 17, 17:22)
Nesupyk, o kam tau ant tokiu brangiu is karto eiti? g.gif
pradzioje pagerk valerijono po kelias tabletas kelis kart dienoje, arba siek tiek stipresniu (Bromazepamo), nors prie ju priprantama per kuri tai laika,bet nebutina non stop gerti, kam tau save alinti su stipriais AD ir dar tokiais brangiais g.gif Tau tiesiog reikia daugiau poilsio nuo minciu o tai tikrai padetu ir turi suimt save i rankas, kitaip viskas veliau vistiek islys ir dar su sunkesnem pasekmem.

Raja,aš jau prieš 2 metus gėriau AD.užteko 4 mėn.dabar po nelaimės viskas vėl atsinaujina.valerijonas ar dar kitokios žolės man nebepadeda.pasikartoju,kad dariau viską,bet nebegaliu susitavrkyti su savim...man labai gaila,kad man nepavyksta...dėl to man dar sunkiau...laukiu kada mano gyd.gaus kainyną ir juos galės man kompensuoti.tada jie kainuos 36lt
Atsakyti
Laureanza - pabandyk preparata PERSEN, tai zoleliu pagrindu tabletytes. Nebrangios, nemigdancios, neslopinancios. Isgeri tabletyte ir keleta valandu kazkaip ramiau jautiesi. Nekankina juodos mintys ir pan. Man tikrai padeda...
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 17, 19:05)
Laureanza - pabandyk preparata PERSEN, tai zoleliu pagrindu tabletytes. Nebrangios, nemigdancios, neslopinancios. Isgeri tabletyte ir keleta valandu kazkaip ramiau jautiesi. Nekankina juodos mintys ir pan. Man tikrai padeda...


as tokias irgi geriau drinks_cheers.gif , po dvi tabletes du kartus dienoj. labai padejo, nes buvau palikus labai nervota ir jautri
Atsakyti
Jau viskas išbandyta,beliko AD...Merginos, man tikrai ne kas.as nebemiegu visą mėnesį naktim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 10 14, 18:16)
Registras naujuose namuciuose 4u.gif Aciu Tauskutei smile.gif
As jau antram trimestre biggrin.gif kaip ir viskas neblogai.Greit busiu ne meskute lepeckute bet tikra meska lepecka biggrin.gif  biggrin.gif
Ant saldaus traukia be proto,bert veida pradejo doh.gif ko nebuvo su praeitu nestumu schmoll.gif Liepe aspirina(labai mazom dozem) gert nuo 12 sav,atseit irodyta kad tai sumazina placentos infarktu rizika,negyvagymiu(nezinau kaip tiksliai liet )rizika ir preklampcija(pas mane rado pora kart truputi per auksta spaudima)tai del to,o dar yra diabetiku giminej tai jie cia atsizvelgia i viska ir visko prisigalvoja,nu bet ka gali zinoti.
Na ir skatins gimdyma 38 savaiciu(jei viskas pagal plana ir nebus jokiu netiketumu ar siurprizu) smile.gif


Labas. parasysiu is savo patirties.
Ir as geriau aspirina 75 mg kazkur nuo 12 sav iki 34, nes man buvo planinis C, tai reikejo nustot bent pora sav pries. Nes panasi musu situacija, man irgi gydytoja patare, kad tai mazina placentos infarktu rizika, gerina kraujo praeinamuma i placenta, skystina ji kazkiek.
geriau aspirina su abiem pakartotinais nestumais. viskas mums buvo gerai, sekmes ir tau.
Atsakyti

Dona27, su gimtadieniu tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Laureanza @ 2011 10 17, 17:56)
Raja,aš jau prieš 2 metus gėriau AD.užteko 4 mėn.dabar po nelaimės viskas vėl atsinaujina.valerijonas ar dar kitokios žolės man nebepadeda.pasikartoju,kad dariau viską,bet nebegaliu susitavrkyti su savim...man labai gaila,kad man  nepavyksta...dėl to man dar sunkiau...laukiu kada mano gyd.gaus kainyną ir juos galės man kompensuoti.tada jie kainuos 36lt

Laureanza, console.gif Pritariu tau kad reik bandyt AD, privalai susitvarkyt su savo savijauta iki nestuke.gif Moteriai nėštumas ir taip yra nelengvas išbandymas, o po netekties jį pasunkina tūkstantis ir viena baimė. O kur dar pogimdyvinė depresija. Turi pasveikt kad galėtum pilnai pasiruošt nėštumui, kad galėtum pilnai džiaugtis vaikučiu... Geriau neleist įsisenėt ligai, nei paskiau ilgai ir nuobodžiai gydytis. Laikykis, mergyt..........

Sveikute žydra 4u.gif Kaip tu laikais?

Kaži kur žydrutė dingus?
Atsakyti
QUOTE(žvelsa @ 2011 10 18, 10:42)
Sveikute žydra  4u.gif Kaip tu laikais?



sveika smile.gif
dekui, viskas tvarkoj. auginu vaikus, einu i darba ax.gif
jau nebeskauda taip, nebegalvoju kasdien, kartais atrodo, kad tai nutiko gal net ne man, arba, kad tai buvo labai seniai.
nemanau, kad pasirysiu dar karta nestumui, per daug baimu, itampos, stresu. turiu du vaikucius ir esu gyvenimui uz juos labai dekinga.
kaip tavo mazoji? jau ne be tokia ir maza smile.gif
Atsakyti
Mylimas, nuostabus mano vaikuti,

Kai esi toli nuo mano širdies - joks girios paukštis neuždainuos giesmės, kuri atstotų Tavo kalbėjimą.

… ilgiuosi kiekvieno ryto, kai keldavau Tave iš sapnų karalystės. Prisimenu kiekvieną vakarą, kai guldydavau Tave į žvaigždėtų svajonių patalus.

… šaukiu Tave naktimis ir dienomis, didžiausių tolybių erdves siekiančiais žodžiais, mintimis ir maldomis.

… Šaukiu Tave savo dvasios pastangomis, tikėdamasi įteikti Tau pasitikėjimo ir sėkmės, ilgesio ir džiaugsmo.

… neįmanoma suskaičiuoti laiko saulėtekiais ir saulėlydžiais, kuomet aš svajoju apie Tave.

… neaprėpiamas mano laukimo ilgesys Tau, mylimas mano Vaikuti, o tai, kas atrodo amžinybe Tavęs belaukiant, tuojau pat pavirsts akimirka vos tik Tu, brangusis, apkabinsi mane...


Dieve, Dieve, kaip as jo ilgiuosi... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juraciukee: 18 spalio 2011 - 14:26
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(žvelsa @ 2011 10 11, 10:38)

Lina, šaunu kad gerai augat  Na o tos ligos kaip atėjo taip ir praeis. O kaip kovot su ta baime nežinau ką patart  pačiai noris sienom laipiot kai kuri nors suserga..... Sveikatos tavo mažajam

Ačiū jau sveiki. Vėl linksmutis, visada besišypsantis mano gražuoliukas biggrin.gif Tik tridienė buvo blush2.gif O atrodė kad pasaulio pabaiga..

QUOTE(lairam @ 2011 10 12, 09:12)
Suvėlė vilnonį kombinezoniuką. Mano pūpa pabuvo už modeliuką, kad klientė patikėtų, kad vaikas ten tikrai telpa 
Geros visoms prasidedančios dienelės 

Jetau koks grožis - ir kombio ir modeliuko wub.gif wub.gif

QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 13, 11:35)
Paskui, su metais, priimu tai kaip būtinybę..
Tiesiog suvoki, kad gimtadienis būna ir liūdnas...
Galėčiau - apkabinčiau.

O palaipsniui belieka tik dvi datos - gimtadienis ir mirties diena. Abi viena už kitą skaudesnės verysad.gif

QUOTE(inezzza @ 2011 10 13, 13:57)
Leidimas beveik 100 proc. gautas  lotuliukas.gif belieka atsikratyti baimių ir tikėtis stebuklo  doh.gif  verysad.gif o tai sunkiausia  doh.gif

Oi, pirmyn Inezza, laikau už tave viską tik panorėsi - kumščius špygas, kad viskas gerai būtų.

QUOTE(inezzza @ 2011 10 13, 16:23)

pirmyn veda mūsų Lina31m situacija....  blush2.gif  ax.gif

Mergaitės - paskaitykit lapkričio mėnesio žurnalą "Tavo vaikas" (turėtų nuo 25 spalio išeiti). Turėtų išspausdinti mano istoriją - gal kuriai suteiks pasitikėjimo ir ryžto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Suleima @ 2011 10 18, 16:49)

Mergaitės - paskaitykit lapkričio mėnesio žurnalą "Tavo vaikas" (turėtų nuo 25 spalio išeiti). Turėtų išspausdinti mano istoriją - gal kuriai suteiks pasitikėjimo ir ryžto  wub.gif

bigsmile.gif aš prenumeruoju jį.Labai laukiu tavo istorijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žvelsa @ 2011 10 18, 09:42)
Dona27, su gimtadieniu tave  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Laureanza, console.gif Pritariu tau kad reik bandyt AD, privalai susitvarkyt su savo savijauta iki  nestuke.gif Moteriai nėštumas ir taip yra nelengvas išbandymas, o po netekties jį pasunkina tūkstantis ir viena baimė. O kur dar pogimdyvinė depresija. Turi pasveikt kad galėtum pilnai pasiruošt nėštumui, kad galėtum pilnai džiaugtis vaikučiu... Geriau neleist įsisenėt ligai, nei paskiau ilgai ir nuobodžiai gydytis. Laikykis, mergyt..........

Sveikute žydra  4u.gif Kaip tu laikais?

Kaži kur žydrutė dingus?

Labas vakarelis,
Dekui zelsva, uz sveikinimus, smagi ta diena - gimtadienis mirksiukas.gif
As butinai nusipirksiu ta zurnaliuka, tik kad nepamirsciau iki kitos savaites g.gif
Gal kuri priminsit? ax.gif
Atsakyti