Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Turbut mano mazute dziaugiasi siom dienom, daug kas aplanko 4u.gif
Atsakyti
Degu zvakute nasatos saulutei user posted image
Kokia jau butu didele mergaiciuke tavo.
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 20, 20:43)
Degu zvakute nasatos saulutei  user posted image
Kokia jau butu didele mergaiciuke tavo.

Prisidedu verysad.gif
Atsakyti
Ir kada nebeklausi savęs-KODĖL,UŽ KĄ MAN?
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 11 20, 18:39)
Ačiū mergaitės ,labai tykiuosi kad šį kart gal....ir man pasiseks smile.gif tykiuosi kad ir kitos pasiryšit tam reikaliukui nestuke.gif man reikėjo 3 metų doh.gif dabar geriu folio tabletes ir tykiuosi kad po šių mm kas įvyks blush2.gif

Kaip džiugu Bona-pari skaityt tavo mintis thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kad kuo greičiau įvyktų stebukliukas wub.gif


Kris, lengvo tau nešiojimo 4u.gif

Visas liūdinčias stipriai apkabinu.....
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 21, 02:26)
Ir kada nebeklausi savęs-KODĖL,UŽ KĄ MAN?

sveikos... 4u.gif
maziau klausi laikui begant, bet vistiek klausi... verysad.gif ypac tada klausiu, kai kokia pazystama pasidaro aborta, o as saves klausiu...kodel turejo numirti mano vaikas, o ji sau leidzia aborta pasidaryti... gun_bandana.gif norisi tokias uzmusti, tikrai...

ka gi nevyniosiu i vata...esu viena is tu , kuri nepasirinko aborto smile.gif , net ir pasiulytas isvajotas darbo pasiulymas...atsimeni Laureanza klausei manes...zinok teko man to darbo atsisakyti del nestuke.gif , labai stresavau, juk perejau komisijas, medicinine - nezinodama kad laukiuosi, ir 3testai neigiami, ir se kad nori...svajojau jau kaip dirbsiu...kaip kelsiu dukra i darzeli ankstyva ryta...zodziu nepavyko mumskelis menesius atgal nieko, o kai gavau laimes doze ( metyt del darbo) tai pasitvarke tie harmoniukai doh.gif
pas darbdavi vaziavau drebanciom kojom, norejosi prasmegti...bet pasakiau jam tiesa...neprieme savaime...tik pasake: gerai, kad pranesei dabar , nes butum mane pamaciusi pikta...uh... rolleyes.gif bet dbr viskas praeity, stresas jau praejes...

vaziavau snd pas gydyta i tuos pacius gimd namus, is kuriu isejau tusciom rankom, maciau tuos pacius gydytojus...gerkleje tox gumulas sedi, asaroskaupiasi, bet laikaisi... verysad.gif smile.gif
zodziu nestumas 9savaiciu, paskirti visi tyrimai, irasyta i rizikos grupe(todel nest priziures gine, o ne seim gyd-sake nauja tvarka unsure.gif doh.gif )gimdymas sutampa su Joninemis...taigi...pamaciau snd plazdancia sirdute ir maskatuojancias rankytes bigsmile.gif norejosi verkti...
baimiu kaip ir nera...tad Bona pari bandyk...tiesiog dbr ne bimes, bet nebeleidziu sau svajoti...ir nebesakau kad viskas bus gerai, nes tikrai nezinau kaip bus...gyvenu sia diena...tik zinau, kad dbr prieziuros bus daugiau ir i viska ziures ne taip atsainiai...ir sunku patiketi tuo kas yra, nes fiziskai nesimato nestumo ir nejauciu smile.gif tiesiog zudo tas laukimas, kai zinau, kad tiek dar daug ilgu menesiu priesaki... verysad.gif
savijauta nebloga, neskaitant pykinimo smile.gif
tik nezianu, kaip auginciau sunu, jei jo susilaukciau, kzkaip atrodo kad tik dukros tegali gimti man biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 21, 12:48)
sveikos... 4u.gif
maziau klausi laikui begant, bet vistiek klausi... verysad.gif ypac tada klausiu, kai kokia pazystama pasidaro aborta, o as saves klausiu...kodel turejo numirti mano vaikas, o ji sau leidzia aborta pasidaryti... gun_bandana.gif norisi tokias uzmusti, tikrai...

ka gi nevyniosiu i vata...esu viena is  tu , kuri nepasirinko aborto smile.gif , net ir pasiulytas isvajotas darbo pasiulymas...atsimeni Laureanza klausei manes...zinok teko man to darbo atsisakyti del nestuke.gif , labai stresavau, juk perejau komisijas, medicinine - nezinodama kad laukiuosi, ir 3testai neigiami, ir se kad nori...svajojau jau kaip dirbsiu...kaip kelsiu dukra i darzeli ankstyva ryta...zodziu nepavyko mumskelis menesius atgal nieko, o kai gavau laimes doze ( metyt del darbo) tai pasitvarke tie harmoniukai doh.gif
pas darbdavi vaziavau drebanciom kojom, norejosi prasmegti...bet pasakiau jam tiesa...neprieme savaime...tik pasake: gerai, kad pranesei dabar , nes butum mane pamaciusi pikta...uh... rolleyes.gif bet dbr viskas praeity, stresas jau praejes...

vaziavau snd pas gydyta i tuos pacius gimd namus, is kuriu isejau tusciom rankom, maciau tuos pacius gydytojus...gerkleje tox gumulas sedi, asaroskaupiasi, bet laikaisi... verysad.gif  smile.gif
zodziu nestumas 9savaiciu, paskirti visi tyrimai, irasyta i rizikos grupe(todel nest priziures gine, o ne seim gyd-sake nauja tvarka unsure.gif  doh.gif )gimdymas sutampa su Joninemis...taigi...pamaciau snd plazdancia sirdute ir maskatuojancias rankytes bigsmile.gif norejosi verkti...
baimiu kaip ir nera...tad Bona pari bandyk...tiesiog dbr ne bimes, bet nebeleidziu sau svajoti...ir nebesakau kad viskas bus gerai, nes tikrai nezinau kaip bus...gyvenu sia diena...tik zinau, kad dbr prieziuros bus daugiau ir i viska ziures ne taip atsainiai...ir sunku patiketi tuo kas yra, nes fiziskai nesimato nestumo ir nejauciu  smile.gif tiesiog zudo tas laukimas, kai zinau, kad tiek dar daug ilgu menesiu priesaki... verysad.gif
savijauta nebloga, neskaitant pykinimo smile.gif
tik nezianu, kaip auginciau sunu, jei jo susilaukciau, kzkaip atrodo kad tik dukros tegali gimti man biggrin.gif  wub.gif

dideliausi sveikinimai, ir tikrai šį kartą bus viskas gerai... wub.gif
Atsakyti
xiuke didziausi sveikinimai wub.gif user posted image

lengvo nesiojimo mergyt wub.gif Si karta bus viskas ki taip bus viskas gerai , ir grizi namo su leliuku wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 21 lapkričio 2011 - 13:23
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 21, 15:21)
lengvo nesiojimo mergyt  wub.gif  Si karta bus viskas ki taip bus viskas gerai , ir grizi namo su leliuku  wub.gif

aciu mirksiukas.gif wub.gif kol kas svarbiausia lengvo nesiojimo, nes lb sunkius leliukus uzauginu, tad pilva vos panesu...tikiuos ateityje ta nauja ligonine kels tik gerus prisiminimus, kol kas tik liudnus... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Viltis* @ 2011 11 21, 14:58)
dideliausi sveikinimai, ir tikrai šį kartą bus viskas gerai... wub.gif

uzderes leliuku 2012metais... smile.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai 2012metais leliuku kiek cia pas mus bus thumbup.gif saunuoles mergytes nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 21 lapkričio 2011 - 13:27
xiuke, lengvo tau nešiojimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 21, 13:48)
sveikos... 4u.gif
maziau klausi laikui begant, bet vistiek klausi... verysad.gif ypac tada klausiu, kai kokia pazystama pasidaro aborta, o as saves klausiu...kodel turejo numirti mano vaikas, o ji sau leidzia aborta pasidaryti... gun_bandana.gif norisi tokias uzmusti, tikrai...

ka gi nevyniosiu i vata...esu viena is  tu , kuri nepasirinko aborto smile.gif , net ir pasiulytas isvajotas darbo pasiulymas...atsimeni Laureanza klausei manes...zinok teko man to darbo atsisakyti del nestuke.gif , labai stresavau, juk perejau komisijas, medicinine - nezinodama kad laukiuosi, ir 3testai neigiami, ir se kad nori...svajojau jau kaip dirbsiu...kaip kelsiu dukra i darzeli ankstyva ryta...zodziu nepavyko mumskelis menesius atgal nieko, o kai gavau laimes doze ( metyt del darbo) tai pasitvarke tie harmoniukai doh.gif
pas darbdavi vaziavau drebanciom kojom, norejosi prasmegti...bet pasakiau jam tiesa...neprieme savaime...tik pasake: gerai, kad pranesei dabar , nes butum mane pamaciusi pikta...uh... rolleyes.gif bet dbr viskas praeity, stresas jau praejes...

vaziavau snd pas gydyta i tuos pacius gimd namus, is kuriu isejau tusciom rankom, maciau tuos pacius gydytojus...gerkleje tox gumulas sedi, asaroskaupiasi, bet laikaisi... verysad.gif  smile.gif
zodziu nestumas 9savaiciu, paskirti visi tyrimai, irasyta i rizikos grupe(todel nest priziures gine, o ne seim gyd-sake nauja tvarka unsure.gif  doh.gif )gimdymas sutampa su Joninemis...taigi...pamaciau snd plazdancia sirdute ir maskatuojancias rankytes bigsmile.gif norejosi verkti...
baimiu kaip ir nera...tad Bona pari bandyk...tiesiog dbr ne bimes, bet nebeleidziu sau svajoti...ir nebesakau kad viskas bus gerai, nes tikrai nezinau kaip bus...gyvenu sia diena...tik zinau, kad dbr prieziuros bus daugiau ir i viska ziures ne taip atsainiai...ir sunku patiketi tuo kas yra, nes fiziskai nesimato nestumo ir nejauciu  smile.gif tiesiog zudo tas laukimas, kai zinau, kad tiek dar daug ilgu menesiu priesaki... verysad.gif
savijauta nebloga, neskaitant pykinimo smile.gif
tik nezianu, kaip auginciau sunu, jei jo susilaukciau, kzkaip atrodo kad tik dukros tegali gimti man biggrin.gif  wub.gif

Xiuke wub.gif
Atsakyti