Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 19, 17:12)
Tai jau sudeta visur kur maciau parduotuvese , prekybos centruose jau ten ko tik nori , ir dar plius akcijos kaip visada tipo jau tokios dideles nuolaidos eina sau  biggrin.gif  Siandien tipo akropoly 50% nuolaidos viskam. Sake labai daug zmoniu ir niu ka as zinau , man atrodo kad eilini karta apgauna zmones su tom nuolaidom kokios buvo kainos tokios ir bus  4u.gif

Lt taip ir yra.porą savaičių prieš išpardavimus užsikelia kainas,o poto padaro akcija su ta kaina kur buvo nepakelta smile.gif Žinau,parduotuvėj dirbu.Ne visoms prekėms taip,bet daugumai
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 19, 18:15)
Lt taip ir yra.porą savaičių prieš išpardavimus užsikelia kainas,o poto padaro akcija su ta kaina kur buvo nepakelta smile.gif Žinau,parduotuvėj dirbu.Ne visoms prekėms taip,bet daugumai



Tai va va lotuliukas.gif vat tau ir akcija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 11 19, 14:48)
Papildyta:
buvau ir aš pagaliau ir galvoju galll ir man laikas ,kas bus tas  doh.gif

tau jau seniai reikia.... rolleyes.gif
Atsakyti
naujasis musu gyventojas...
dukryte neatsidziaugia... smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 11 19, 14:48)

na kaaip džiugu girdėti,laikau už tave kumštukus 4u.gif

buvau ir aš pagaliau ir galvoju galll ir man laikas ,kas bus tas  doh.gif


Ačiukas tau 4u.gif

Siunčiu tau virusiuką ir lauksiu gerų naujienų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 19, 23:34)
naujasis musu gyventojas...
dukryte neatsidziaugia... smile.gif
user posted image

Ojėtau wub.gif
Atsakyti
LAbas rytas
QUOTE(xiuke @ 2011 11 19, 22:34)
naujasis musu gyventojas...
dukryte neatsidziaugia... smile.gif
user posted image

Koks grozis wub.gif wub.gif
As ir tokio noreciau... ale kad brangus jie verysad.gif
Atsakyti
Labas rytukas 4u.gif

Eh katytei matosi nepatynka nepatynka naujas gyventojas biggrin.gif bet niekis jau reiks susidraugaut su suniuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 11 20, 11:30)
LAbas rytas

Koks grozis  wub.gif  wub.gif
As ir tokio noreciau... ale kad brangus jie  verysad.gif

musu kisenei brangus, bet kadangi cia dovana dukrytei nuo tetos, tai sakyciau neikainojama dovana ( atidave dykai )...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 20 lapkričio 2011 - 13:13
QUOTE(xiuke @ 2011 11 20, 13:12)
musu kisenei brangus, bet kadangi cia dovana dukrytei nuo tetos, tai sakyciau neikainojama dovana ( atidave dykai )...

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Buvau pas Simonytę Tauškutės wub.gif
Blaškėmes su vyru po tą lauką ir niekaip neradom kol mintyse nepasakiau "Simoniuk, galėtum man ir padėti" blush2.gif tai apsisukau ir žiūriu per takelį krūva angeliuku ir kyšo ružavi sparniukai wub.gif

Vakar buvom pas gyd., mažiukas sveikas ir mums 13sav.2d. ax.gif dar nepasakė kas, o aš taip nekantrauju wub.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės ,labai tykiuosi kad šį kart gal....ir man pasiseks smile.gif tykiuosi kad ir kitos pasiryšit tam reikaliukui nestuke.gif man reikėjo 3 metų doh.gif dabar geriu folio tabletes ir tykiuosi kad po šių mm kas įvyks blush2.gif
Atsakyti