Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 18, 19:34)
mirksiukas.gif

Laukiantis šviesos būtinai jos sulaukia
Laukiantis šilumos, sušildo kitus
Gyvenantis viltimi, teikia viltį kitiems
Trokštantis laimės, būtinai kada nors pasijunta laimingas.
Duodantis, visuomet gauna daugiau.
Kelią nueina tik einantis...
Visada lauk šviesos ir šilumos,
gyvenk viltimi, trokšdamas laimės sau ir kitiems,
Eik ir nesustok...


Kad būtų taip lengva eiti ir nesustoti....
Atsakyti
Tai jau tikrai ... Bet turime eit toliau nors ir su klumpame mes vis vien stojames nubraukusios asaras
Atsakyti
sveikos, mamytės 4u.gif
retai bepasirodau...ne todėl,kad pamiršau, ar "laikas pagydė"...
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 15, 19:35)
Xiuke,tavo Melisai žvakutė...

prisidedu ir aš
QUOTE(Dona27 @ 2011 11 16, 16:11)
Pirmadieni palaidojau savo teveli  cray.gif

užuojauta tau,mieloji, ir striprus apkabinimas
QUOTE(lairam @ 2011 11 16, 16:49)
Pasirodom, kaip paaugom. Gal nors sekundei atitrauksime slogias mintis

kad kuo daugai tokių žiburėlių mūsų skyrelyje atsirastų wub.gif

O mes ramybės kol kas neturime.Dažnai važinėjame į Santariškes visokiausiems tyrimams ir laukiam,kol bus pateiktas prašymas ligonių kasoms dėl genetinių tyrimų apmokėjimo.Dažnas palydovas ilgesys,o draugė - tuštuma širdy.Vakar mokykloje buvo organizuotas labdaros vakaras paremti vaikučiams su širdies ligomis. Kalbėjo mama,auginanti mergytę,kuriai širdelė buvo operuota (ačiū dievui dabar ji sveika).Verkė visa salė.O atsistojęs kalbėti kunigas pasakė, kad nereikia ieškoti priežasčių,kodėl atsitinka nelaimės,analizuoti,svarstyti...Čia niekaip su juo negalėjau sutikti.Vaiko liga ar netektis - tai ne šiaip laikinas sunkumas,kuris anksčiau ar vėliau susitvarkys.Tai dalykas,kuris apverčia gyvenimą aukštyn kojom,arba brėžia ribą dalindamas gyvenimą į IKI ir PO.Ir turi mokytis iš naujo - šypsotis, svajoti, turėti viltį,rasti dėl ko gyventi...Vieno ligoniuko mama pasakė: aš savo vaikui darau kiekvieną dieną ypatinga,nes nežinau,ar ta diena nebus paskutinė...Tegul šie žodžiai nors trumpam įkvepia atsigręžti į savo artimuosius,brangiausius žmones ir stengtis jiems suteikti kuo daugiau džiaugsmo.Nes mes galime tai padaryti.

va toks gavosi mano pasisakymas visai netikėtai.Artėja antrosios metinės.Vis dar netikiu...
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 11 18, 10:05)
Ruta bern -  wub.gif  wub.gif  wub.gif  apsiverkiau tiesiog darbe dabar......  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ne mano ši pasaka.

mano čia:

http://www.supermama...howtopic=532034

http://www.supermama...howtopic=263527

Tikrai nenorejau iskaudinti ar sugraudinti.. as tik taip paskaicius pagalvojau apie musu angeliukus... ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif Visos pradingusios kazkur. Oras tai ne koks lauke, niuru, tamsu , lyja dar truputi bet nesalta.Galetu nors saulute retkarciais islyst. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 18, 19:34)
mirksiukas.gif

Laukiantis šviesos būtinai jos sulaukia
Laukiantis šilumos, sušildo kitus
Gyvenantis viltimi, teikia viltį kitiems
Trokštantis laimės, būtinai kada nors pasijunta laimingas.
Duodantis, visuomet gauna daugiau.
Kelią nueina tik einantis...
Visada lauk šviesos ir šilumos,
gyvenk viltimi, trokšdamas laimės sau ir kitiems,
Eik ir nesustok...



labai teisingi šie žodžiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(divėja @ 2011 11 17, 11:24)
Aš čia,visada su jumis wub.gif   Tik,kad skaitau,o rašyt nebeparašau blush2.gif
Mum viskas gerai,užsisukus kaip voverė rate,laiko vis trūkumas karsta.gif
16 savaičių mum  smile.gif


na kaaip džiugu girdėti,laikau už tave kumštukus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 17, 13:41)
Pavasariui galiu planuotis wub.gif

pas gine buvau


buvau ir aš pagaliau ir galvoju galll ir man laikas ,kas bus tas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*ermita* @ 2011 11 18, 21:01)
sveikos, mamytės 4u.gif
retai bepasirodau...ne todėl,kad pamiršau, ar "laikas pagydė"...

prisidedu ir aš

užuojauta tau,mieloji, ir striprus apkabinimas

kad kuo daugai tokių žiburėlių mūsų skyrelyje atsirastų wub.gif

O mes ramybės kol kas neturime.Dažnai važinėjame į Santariškes visokiausiems tyrimams ir laukiam,kol bus pateiktas prašymas ligonių kasoms dėl genetinių tyrimų apmokėjimo.Dažnas palydovas ilgesys,o draugė - tuštuma širdy.Vakar mokykloje buvo organizuotas labdaros vakaras paremti vaikučiams su širdies ligomis. Kalbėjo mama,auginanti mergytę,kuriai širdelė buvo operuota (ačiū dievui dabar ji sveika).Verkė visa salė.O atsistojęs kalbėti kunigas pasakė, kad nereikia ieškoti priežasčių,kodėl atsitinka nelaimės,analizuoti,svarstyti...Čia niekaip su juo negalėjau sutikti.Vaiko liga ar netektis - tai ne šiaip laikinas sunkumas,kuris anksčiau ar vėliau susitvarkys.Tai dalykas,kuris apverčia gyvenimą aukštyn kojom,arba brėžia ribą dalindamas gyvenimą į IKI ir PO.Ir turi mokytis  iš naujo - šypsotis, svajoti, turėti viltį,rasti dėl ko gyventi...Vieno ligoniuko mama pasakė: aš savo vaikui darau kiekvieną dieną ypatinga,nes nežinau,ar ta diena nebus paskutinė...Tegul šie žodžiai nors trumpam įkvepia atsigręžti į savo artimuosius,brangiausius žmones ir stengtis jiems suteikti kuo daugiau džiaugsmo.Nes mes galime tai padaryti.

va toks gavosi mano pasisakymas visai netikėtai.Artėja antrosios metinės.Vis dar netikiu...

apkabinu tave ir labai tykiuosi kad viskas bus gerai 4u.gif ir kaip greitai bega metai doh.gif žvakutė tavo vaikinukui verysad.gif

P/s negaliu buvau pas viena '' manikiurininkę bllemba tai dabar nors rėk doh.gif nagai banguoti nors nusigriaušk nors sumokėjau tiek kaip būtu man juos priauginus doh.gif (esu tikra kvaiša kad jei leidau) mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bona -pari: 19 lapkričio 2011 - 14:54
Bona -pari linkiu kuo greiciau pagaut gandrus mergyt wub.gif Pabirs tikrai kitais metais leliuku daug , faina wub.gif ir tau linkiu kuo greiciau prisijunkt ir uzsikrest siuo virusiuku nestuke.gif mirksiukas.gif

As tik pasidarau manikiura paprasta be nulakavimu , juk man negalima verysad.gif visa laika svajoju ilgus grazius nagus , bet jau mano tokia specialybe ir darbas jokiu nagu , jokiu lakavimu. Tik per progas nusilakuoju nagucius ir tik tam vakarui.


Tiesa dabar prisiminiau. Vakar vakare paskambino is buvusio darbo ir pakviete mane i baliuka gruodzio men.na pasakiau kaip as eisiu i baliu juk as nebe dirbu su jumis, tai taip ir atsake juk dirbai pas mus ir tikrai mes taves nepamirsom ir lauksim taves labai. Tai net kaip cia pasakius pasimeciau tikrai negalvojau kad si taip buves darbas na kolegos su kuriais tiek metu pradirbusi , vis manes nepamirsta, tai su gmtadieniu pasveikinu mane ir sokas man buvo , o dabar ir i baliu pakviete . Labai malonu ir gera sirdziai kad nepamirsta manes. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 19 lapkričio 2011 - 15:27
Bona-pari, viskas imanoma, jauna dar esi, spesi...reikia tik ryztis...matyt mes atideliojam del daugelio priezasciu, tik ne del baimiu... smile.gif
Tauskute, juk negali visi buti zmones blogi...aisku kartais tai stebina, bet buna stebuklu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 19, 17:30)
Bona-pari, viskas imanoma, jauna dar esi, spesi...reikia tik ryztis...matyt mes atideliojam del daugelio priezasciu, tik ne del baimiu... smile.gif
Tauskute, juk negali visi buti zmones blogi...aisku kartais tai stebina, bet buna stebuklu 4u.gif



tikrai nustebino mane 4u.gif tai taip ne visi zmones blogi yra ir geru. mirksiukas.gif

i ejusi i parduotuves visur jau kaledines nuotaikos , dovaneles, egles ir t.t man kazkaip nesijaucia kad ateina kaledos . Anksciau ju ir laukdavau bet jau siais metais kazkaip ju nebe laukiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 19 lapkričio 2011 - 15:46
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 19, 17:36)
tikrai nustebino mane  4u.gif  tai taip ne visi zmones blogi yra ir geru.  mirksiukas.gif

i ejusi i parduotuves visur jau kaledines nuotaikos , dovaneles, egles ir t.t man kazkaip nesijaucia kad ateina kaledos . Anksciau ju ir laukdavau bet jau siais metais kazkaip ju nebe laukiu.

net negalvoju apie jokias sventes, mane tiesiog erzina, kai nuima zvakes ir jau puola sudet kaledines atributikas... doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Bona -pari,laikas jau savo baimes atidėti į šalį ir ryžtis gaudyti gandrus 4u.gif

Šventinės nuotaikos jokios,gerai,kad ir dirbsiu per šventes
Atsakyti
Tai jau sudeta visur kur maciau parduotuvese , prekybos centruose jau ten ko tik nori , ir dar plius akcijos kaip visada tipo jau tokios dideles nuolaidos eina sau biggrin.gif Siandien tipo akropoly 50% nuolaidos viskam. Sake labai daug zmoniu ir niu ka as zinau , man atrodo kad eilini karta apgauna zmones su tom nuolaidom kokios buvo kainos tokios ir bus 4u.gif
Atsakyti