Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Laureanza dziugios zinios thumbup.gif

divėja Sveikinu ir as įveikus pirmą trimestrą wub.gif

Sladama kaip tavo nestuke.gif ? wub.gif kiek jau laiko nestuke.gif ? wub.gif
Atsakyti
Sveikutes visos, angeliukams zvakeles o nestuke.gif po 4u.gif
radau internete pasakele, Vaivute ten minima atsitiktinai, labai noriu su jumis pasidalinti:


Sėdėjo kartą ant mažo puraus debesėlio mažas mažas angeliukas. Jis buvo gražus ir geras, bet liūdnas, nes jautėsi vienišas. Vis žiurėjo į žemę ir stebėjo kaip maži vaikučiai žaidžia, juokiasi, draugauja su kitais vaikas, kaip juos myli jų tėveliai ir kaip vaikučiai myli savo tėvelius, kaip yra smagu turėti senelius, brolį, sesę ir būrį draugų. Angeliukas apsidairė ir pamatė, kad ant savo debesėlio yra visai vienas, jam taip suspaudė širdelę, kad nejučiom mažais skruostukais pradėjo riedėti ašaros. Ir tada jis nusprendė, kad užtenka liūdėti ir laikas susirasti sau mamytę ir tėvelį. Taip nusprendęs mažasis nušoko nuo debesėlio ir nusileido ant žemės…
O žemėje angeliuko laukė nauji įspūdžiai ir naujas gyvenimas. Kiekvienas angeliukas norintis gyventi žemėje, pirmiausia pradeda savo gyvenimą pas mamytę pilvelyje. Taip ir mūsų mažasis angeliukas nusileido tiesiai pas savo būsimą mamytę.

Prabėgo dar keli mėnesiai ir staiga mama pajuto, kaip jos angeliukas švelniai beldžiasi, lyg kutentų jos pilvelį. Tai buvo nepakartojamas jausmas abiems tėveliams. Kai angeliukas stuksendavo į pilvelį, tėtis uždėjęs ranką taip pat galėjo jį jausti. Su kiekviena diena, vis labiau ir labiau jie laukė savo vaikelio…

Po devynių ilgų laukimo mėnesių atėjo laikas tėvelių ir jų angeliuko susitikimui. Kad naujasis vaikiukas ateitų į šį pasaulį prireikė nemažai mamytės ir tėvelio pastangų. Pasirodo, tas angeliukas buvo maža graži mergaitė, kuri kaip vaivorykštė po lietaus nušviečia apniukusį dangų, nušvietė savo tėvelių gyvenimą. Todėl mergaitei davė vardą – Vaiva, kuris ir reiškia vaivorykštę.
Daugiau šiam angeliukui niekada nebereikės liūdėti. Nuo šiol visada Vaivos gyvenime bus tėvai, seneliai ir draugai.

O kai atsiras liūdinčių angeliukų, kurie nebenorės liūdėti ir nusileis ant žemės, galbūt Vaiva, o galbūt tu dar turėsi brolį ar sesę.
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 11 17, 16:20)
Sveikutes visos, angeliukams zvakeles o  nestuke.gif  po  4u.gif
radau internete pasakele, Vaivute ten minima atsitiktinai, labai noriu su jumis pasidalinti:
alėjo jį jausti. Su kiekviena diena, vis labiau ir labiau jie laukė savo vaikelio…Sėdėjo kartą ant mažo puraus debesėlio mažas mažas angeliukas. Jis buvo gražus ir geras, bet liūdnas, nes jautėsi vienišas. Vis žiurėjo į žemę ir stebėjo kaip maži vaikučiai žaidžia, juokiasi, draugauja su kitais vaikas, kaip juos myli jų tėveliai ir kaip vaikučiai myli savo tėvelius, kaip yra smagu turėti senelius, brolį, sesę ir būrį draugų. Angeliukas apsidairė ir pamatė, kad ant savo debesėlio yra visai vienas, jam taip suspaud wub.gif ė širdelę, kad nejučiom mažais skruostukais pradėjo riedėti ašaros. Ir tada jis nusprendė, kad užtenka liūdėti ir laikas susirasti sau mamytę ir tėvelį. Taip nusprendęs mažasis nušoko nuo debesėlio ir nusileido ant žemės…
O žemėje angeliuko laukė nauji įspūdžiai ir naujas gyvenimas. Kiekvienas angeliukas norintis gyventi žemėje, pirmiausia pradeda savo gyvenimą pas mamytę pilvelyje. Taip ir mūsų mažasis angeliukas nusileido tiesiai pas savo būsimą mamytę.

Prabėgo dar keli mėnesiai ir staiga mama pajuto, kaip jos angeliukas švelniai beldžiasi, lyg kutentų jos pilvelį. Tai buvo nepakartojamas jausmas abiems tėveliams. Kai angeliukas stuksendavo į pilvelį, tėtis uždėjęs ranką taip pat g

Po devynių ilgų laukimo mėnesių atėjo laikas tėvelių ir jų angeliuko susitikimui. Kad naujasis vaikiukas ateitų į šį pasaulį prireikė nemažai mamytės ir tėvelio pastangų. Pasirodo, tas angeliukas buvo maža graži mergaitė, kuri kaip vaivorykštė po lietaus nušviečia apniukusį dangų, nušvietė savo tėvelių gyvenimą. Todėl mergaitei davė vardą – Vaiva, kuris ir reiškia vaivorykštę.
Daugiau šiam angeliukui niekada nebereikės liūdėti. Nuo šiol visada Vaivos gyvenime bus tėvai, seneliai ir draugai.

O kai atsiras liūdinčių angeliukų, kurie nebenorės liūdėti ir nusileis ant žemės, galbūt Vaiva, o galbūt tu dar turėsi brolį ar sesę.

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 16, 20:58)
Kris matau kad esi kaip tu laikaisi? Pradingai taip staigiai .


Sveikos merginos, aš vis užeinu pasiskaitinėti, kaip jums sekasi, o parašyti taip ir neparašau blush2.gif
Pas mane pilvelyje vėl tuksi širdute, laukiu stebuklo vasario mėn. nestuke.gif Lenda visokiu minčių pas mane į galvą, jei tik ilgiau nepajaučiu judesiuko, bet veju blogas mintis į šalį.
Labai pasiilgstu savo mergytės, nėra dienos kad apie ją negalvočiau. Na pačios žinot, ką čia aš....
Visiems angeliukams po žvakutę degu.
Atsakyti
QUOTE(*Kris* @ 2011 11 17, 17:30)
Sveikos merginos, aš vis užeinu pasiskaitinėti, kaip jums sekasi, o parašyti taip ir neparašau  blush2.gif
Pas mane pilvelyje vėl tuksi širdute, laukiu stebuklo vasario mėn.  nestuke.gif Lenda visokiu minčių pas mane į galvą, jei tik ilgiau nepajaučiu judesiuko, bet veju blogas mintis į šalį.
Labai pasiilgstu savo mergytės, nėra dienos kad apie ją negalvočiau. Na pačios žinot, ką čia  aš....
Visiems angeliukams po žvakutę degu.

Jėtau wub.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kris* @ 2011 11 17, 18:30)
Sveikos merginos, aš vis užeinu pasiskaitinėti, kaip jums sekasi, o parašyti taip ir neparašau  blush2.gif
Pas mane pilvelyje vėl tuksi širdute, laukiu stebuklo vasario mėn.  nestuke.gif Lenda visokiu minčių pas mane į galvą, jei tik ilgiau nepajaučiu judesiuko, bet veju blogas mintis į šalį.
Labai pasiilgstu savo mergytės, nėra dienos kad apie ją negalvočiau. Na pačios žinot, ką čia  aš....
Visiems angeliukams po žvakutę degu.



Sveikinu mergyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kris* @ 2011 11 17, 15:30)
Sveikos merginos, aš vis užeinu pasiskaitinėti, kaip jums sekasi, o parašyti taip ir neparašau  blush2.gif
Pas mane pilvelyje vėl tuksi širdute, laukiu stebuklo vasario mėn.  nestuke.gif Lenda visokiu minčių pas mane į galvą, jei tik ilgiau nepajaučiu judesiuko, bet veju blogas mintis į šalį.

Sveikinu clap.gif
Man irgi paranoja su judesiukais.
As laukiu savo stebuklo kovo gale Siaip terminas man ant velyku,bet gyd nusprende skatint gimdyma 38 sav smile.gif ziuresim kaip ten bus
Kris kas pas tave pilvelyje mergyte ar berniukas?
As ryt vaziuoju namo i UK pasisveciavus namie LT lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tauskute kaip tavo reikalai?Ar dirbat tikslo nestuke.gif link?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 17 lapkričio 2011 - 18:02


Labai ačiū merginos už sveikinimus smile.gif Laukiu berniuko žirniuko smile.gif
Sladama, ko tu laukiesi? O dėl judesiuku paranojos, tai suprantu tave.
Atsakyti
QUOTE(*Kris* @ 2011 11 17, 20:21)
Labai ačiū merginos už sveikinimus  smile.gif Laukiu berniuko žirniuko  smile.gif
Sladama, ko tu laukiesi? O dėl judesiuku paranojos, tai suprantu tave.



Kaip faina wub.gif Linkiu tau viso ko geriausio mergyt, laikykis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kris* @ 2011 11 17, 17:21)
Labai ačiū merginos už sveikinimus  smile.gif Laukiu berniuko žirniuko  smile.gif
Sladama, ko tu laukiesi? O dėl judesiuku paranojos, tai suprantu tave.

Zinosiu pirmadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 11 17, 21:09)
Zinosiu pirmadieni smile.gif



O bigsmile.gif lauksim cia ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 11 17, 17:20)
Sveikutes visos, angeliukams zvakeles o  nestuke.gif  po  4u.gif
radau internete pasakele, Vaivute ten minima atsitiktinai, labai noriu su jumis pasidalinti:


ar cia tik ne vj rasyta? 4u.gif
Atsakyti