Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(lairam @ 2011 11 16, 18:56)
Ievute, tau dar ir nėštuminės hormonų audros. Labai veikia jos. Nuotaikų šuoliai juk būna tiesiog eilinio nėštumo metu, o tau po netekties...

Jei noro ir laiko bus, tai užsuk kada į svečius - dienomis naminėjam dažniausiai, galėsi paniurkyti gyvai  mirksiukas.gif .

Dėl fotografavimo, tai turiu vieną pažįstamą fotografę, kuri kartais fotosesiją suorganizuoja. O šias nuotraukytes darė kita draugė - tiesiog mėgstanti fotografuoti savo malonumui. Ir tap kitko, dabar pagalvojau, kad tu ją pažįsti  biggrin.gif  thumbup.gif


tai aš taip pat dažniausiai kaltinu tuos savo hormonus, nes taip lengviau blush2.gif
atrodo, kad praeis tam tikras laikas ir tas siaubas dings, optimistė aš ištiesų doh.gif

oj, kaip norėčiau wub.gif matyt teks užsukti dėl vieno reikaliuko, tai mielai pamyluosiu blush2.gif
na ir suintrigavai g.gif kas toji pažįstamoji? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 16, 19:37)
Idomu kaip Diveja laikosi nestuke.gifg.gif  Idomu kaip pilvukas jos ir kiek jau laiko  nestuke.gifwub.gif

ievoole stiprybes tau mergyt, laikykis 4u.gif 

As va paturejau siandien svecia  smile.gif  maza maza savo dukterecia , pora valandziuku priziurejau. Je tau kokia ji didele, o sliauzeja kaip voras , taip greitai daug greiciau turbut uz vora  smile.gif  pamate kate mano jetau kiek vaikui laimes , dziaugsmo. Didele jau mano dukterecia, 11menesiu beveik. wub.gif  O jos juokas , sypsena ... tiek dziaugsmo ji dave siandien mums su vyru , prisijuokem  wub.gif
Mintyse pagalvojau jai ir mano Simona butu salia  , kiek cia triuksmo butu namie, abi ropotu, abi kartu juoktusi, rektu, zaistu... Tarp ju tik menesis butu skirtumas.


tikrai gerai ji jaučiasi iš paskutinių žinių blush2.gif biggrin.gif mes kartu vienuose namučiuose bendraujam, abi gegužės mėn gimdom mirksiukas.gif

kaip Jums gera buvo wub.gif aš tokia patenkinta būnu, kai pasidžiaugiu sava dukterėčia, bet ji mažutė dar, tokia niurkoma, skani wub.gif
Atsakyti
Oi niurkom ir mes , siandien paniurkem su vyru wub.gif Pradzioje buvo sunku ,kai po tragedijos atvazaivo buvo asaru, buvo sunku paimt palaikyt ja, po truputi po truputi isileidau dziaugsma si,bet ji mane dziugina iki siol, man gera sirdziai ja buciuot , myluot... wub.gif bet baisiai nelabai leidziasi ant ranku laikyt nes jai reikia eit ir eit , arba ropot , ropot ratais ir ja gaudyt biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 11 16, 16:11)
Labutis mergaites,

as kazkaip stengiuosi neisgraudinti prie ruzavu rubeliu....Turbut nelaimes po viena nevaiksto...Pirmadieni palaidojau savo teveli  cray.gif Nesuprantu uz ka man  taip???
Jaunas vyras, sitaip netiketai....Kodel??? Negi kievienas ruduo nuo siol tokias nelaimes nes??? verysad.gif

Užuojauta...
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 16, 20:11)
Užuojauta...



Kaip tu laikaisi mergyt? 4u.gif Kaip tavo savijauta? kaip tavo sveikatele? 4u.gif
Atsakyti
kažkaip laikaus.tik galvoju ,kad vaistai netinka,nes išgėrus jų,būna negera pusdienį,beto širdies ritmas sutriko 52-55 tik ir tai info lapelyje rašo,kad tai vienas iš retų šalutinių poveikių.pabandysiu porą dienų negerti ,pažiūrėsiu kaip tada savijauta bus.
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 16, 20:18)
kažkaip laikaus.tik galvoju ,kad vaistai netinka,nes išgėrus jų,būna negera pusdienį,beto širdies ritmas sutriko 52-55 tik ir tai info lapelyje rašo,kad tai vienas iš retų šalutinių poveikių.pabandysiu porą dienų negerti ,pažiūrėsiu kaip tada savijauta bus.



ogo sirdute tavo streikuoja. nesidarei kardiogramos ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 16, 20:18)
kažkaip laikaus.tik galvoju ,kad vaistai netinka,nes išgėrus jų,būna negera pusdienį,beto širdies ritmas sutriko 52-55 tik ir tai info lapelyje rašo,kad tai vienas iš retų šalutinių poveikių.pabandysiu porą dienų negerti ,pažiūrėsiu kaip tada savijauta bus.

tai prasyk kad pakeistu vaistus, o pati neeksperimentuok...nes kiek zinau ad yra geriami be pertrauku...
Atsakyti
Taip taip Laurenza klausyk ka xiuke sako neeksperimentuok kad nebutu dar blogiau.

Jai nesitikrinai sirdutes eik pasitikrink. Pas mane ir streikavo tai zemas spaudimas , tai aukstas. Su daktarais savais pasitariau ,pasidariau kardiograma ir pradejauvaistu kursa, leidziausi vaistus i vena mildronata ir geriau vitaminus su zenseniu jie geri draugai kaip sakau ir po menesio atsistate ritmas pas mane. 4u.gif yra mildronatas ir tabletemis. Leidausi ir B12 vitaminus i raumenis ir gerai padeda, kaip sakau maitina smegenis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 16 lapkričio 2011 - 18:48
QUOTE(ievoole @ 2011 11 16, 18:46)
tai aš taip pat dažniausiai kaltinu tuos savo hormonus, nes taip lengviau blush2.gif
atrodo, kad praeis tam tikras laikas ir tas siaubas dings, optimistė aš ištiesų doh.gif

oj, kaip norėčiau wub.gif matyt teks užsukti dėl vieno reikaliuko, tai mielai pamyluosiu blush2.gif
na ir suintrigavai g.gif  kas toji pažįstamoji? mirksiukas.gif
Papildyta:
tikrai gerai ji jaučiasi iš paskutinių žinių blush2.gif  biggrin.gif  mes kartu vienuose namučiuose bendraujam, abi gegužės mėn gimdom mirksiukas.gif

kaip Jums gera buvo wub.gif  aš tokia patenkinta būnu, kai pasidžiaugiu sava dukterėčia, bet ji mažutė dar, tokia niurkoma, skani wub.gif



O koks tas reikaliukas g.gif blush2.gif ?

O bendra pažįstama, tai Erika, kurios mamytė taip nuostabiai torčiukus dekoruoja.
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 16, 19:43)
Taip taip Laurenza klausyk ka xiuke sako neeksperimentuok kad nebutu dar blogiau.

Jai nesitikrinai sirdutes eik pasitikrink. Pas mane ir streikavo tai zemas spaudimas , tai aukstas. Su daktarais savais pasitariau ,pasidariau kardiograma ir pradejauvaistu kursa,  leidziausi vaistus i vena mildronata ir geriau vitaminus su zenseniu jie geri draugai kaip sakau ir po menesio atsistate ritmas pas mane.  4u.gif yra mildronatas ir tabletemis. Leidausi ir B12 vitaminus i raumenis ir gerai padeda, kaip sakau maitina smegenis  smile.gif

Pas kardiologą 11.28 važiuoju.
Išgertas panangino kursas,mildronato,ir susileistas vit.B.

Spaudimas geras 120/80,110/70


Papildyta:
Sladama,tavo angeliukui žvakutę šiandien degu...
Atsakyti
Degu ir as Sladamos angeliukui zvakute user posted image

Aiskutis Laureanza linkiu tau sveikatos ir kuo greiciau pasveikt , laikykis mergyt 4u.gif
Atsakyti
Ačiū,Ingrida,už gerus palinkėjimus 4u.gif
Atsakyti