Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Labutis mergaites,

as kazkaip stengiuosi neisgraudinti prie ruzavu rubeliu....Turbut nelaimes po viena nevaiksto...Pirmadieni palaidojau savo teveli cray.gif Nesuprantu uz ka man taip???
Jaunas vyras, sitaip netiketai....Kodel??? Negi kievienas ruduo nuo siol tokias nelaimes nes??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 11 16, 17:11)
Labutis mergaites,

as kazkaip stengiuosi neisgraudinti prie ruzavu rubeliu....Turbut nelaimes po viena nevaiksto...Pirmadieni palaidojau savo teveli  cray.gif Nesuprantu uz ka man  taip???
Jaunas vyras, sitaip netiketai....Kodel??? Negi kievienas ruduo nuo siol tokias nelaimes nes??? verysad.gif


tik neužprogramuok savęs, o vėliau ir sulauksi tų nelaimių doh.gif

labai tave užjaučiu..
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 11 16, 14:11)
Labutis mergaites,

as kazkaip stengiuosi neisgraudinti prie ruzavu rubeliu....Turbut nelaimes po viena nevaiksto...Pirmadieni palaidojau savo teveli  cray.gif Nesuprantu uz ka man  taip???
Jaunas vyras, sitaip netiketai....Kodel??? Negi kievienas ruduo nuo siol tokias nelaimes nes??? verysad.gif


Uzuojauta, stipriai apkabinu tave, degu zvakele ir apie tave galvoju user posted image console.gif
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 11 16, 17:11)
Labutis mergaites,

as kazkaip stengiuosi neisgraudinti prie ruzavu rubeliu....Turbut nelaimes po viena nevaiksto...Pirmadieni palaidojau savo teveli  cray.gif Nesuprantu uz ka man  taip???
Jaunas vyras, sitaip netiketai....Kodel??? Negi kievienas ruduo nuo siol tokias nelaimes nes??? verysad.gif

stiprybes verysad.gif ...laiko reikes susitaikymui...savo teva taip pat palaidojau , kuris mire neturedamas 50m, pries 3metus, per pirmagimes gimtadieni... (bet greiciau atsigavau, nei po savo vaiko mirties...)

Ievule... angel_sadangel.gif ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 16, 13:07)
teisingi paskutiniai tavo žodžiai, o kad būtų taip lengva 4u.gif  verysad.gif  pamenu ką tik čia atėjusi buvau tokia pati stipri, kaip tu.. merginos didžiavosi manimi ir man tai dar labiau padėjo, o dabar tiesiog griūnu ir nesuprantu kas tai įtakojo.. nejau nėštumo hormonai doh.gif



Argi as stipri... Tiesiog visada draugu tarpe atlikdavau guodejos role, kitaip as nemoku, guosdama kitus tarsi paguodziu ir save... gaunasi lyg ir savotiska terapija... Rasai tai, ka noretum isgirsti ir pati... O jei tai pades ir kitam, juk tai ir yra svarbiausia...

O kad nelengva, tai zinoma kad nelengva... pati jauciu, kuo daugiau laiko praeina, tuo labiau pati skysteju, vis sunkiau darosi save i rankas suimti, atrodo realybe ima virsu, save apgaudineti, kad tai laikina jau nebeiseina...

Papildyta:
Dona 27, tevelio ir as nebeturiu, netekau jo dar budama visai mazyte. Isejo ryte i darba ir grizo karste... Iki siol verkiu prie jo kapo. Negaliu susitaikyti, kad tokia maza mane paliko, nenuvede pirma karta i mokykla, nepalydejo i studijas, nepalaimino pries vedybas, nepamate savo anukelio... Esu tikra kad suneli jis pasitiko prie dangaus vartu, tai guodzia... Gal ir tave kiek paguos, kad tavo Rusnyte jau nebeviena?
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 11 12, 17:07)
Pasimaivom ir cia... Naujausias mano darbas  blush2.gif



Kumpiene, ji jau tokia didelė?????? Tokia mažulytė lelė buvo, o dabar visas žmogutis thumbup.gif wub.gif . Darbelis aišku irfgi liuks mirksiukas.gif , o modeliukas jį dar labiau papuošia 4u.gif

Monikam, tavo regrginos labai jau egzotiškos wub.gif


Bice, kaip tavo uogytės gyvena?


Laikykitės visos, kam sunku 4u.gif


Ievole, aš tik dabar pradėjau matyti gražius mergaitiškus drabužiukus. O šiaip visad užsukdavau į berniukiškus...

Pasirodom, kaip paaugom. Gal nors sekundei atitrauksime slogias mintis


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 11 16, 17:49)

labai jau greit augate 4u.gif smile.gif ...bega greitai tas laikas, nepajusi, kai nebepagausi...(foto graziai gaunasi, su kokiu ft cia fotografuoji?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 16 lapkričio 2011 - 16:01
QUOTE(Dona27 @ 2011 11 16, 17:11)
Labutis mergaites,

as kazkaip stengiuosi neisgraudinti prie ruzavu rubeliu....Turbut nelaimes po viena nevaiksto...Pirmadieni palaidojau savo teveli  cray.gif Nesuprantu uz ka man  taip???
Jaunas vyras, sitaip netiketai....Kodel??? Negi kievienas ruduo nuo siol tokias nelaimes nes??? verysad.gif



Uzuojauta, stipriai apkabinu tave. user posted image

lairam oi kokia grazute tavo uogele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 16 lapkričio 2011 - 16:05
QUOTE(xiuke @ 2011 11 16, 17:00)
QUOTE(lairam @ 2011 11 16, 17:49)

labai jau greit augate 4u.gif smile.gif ...bega greitai tas laikas, nepajusi, kai nebepagausi...(foto graziai gaunasi, su kokiu ft cia fotografuoji?)



Aga, augam wub.gif . Vakar pirmą kartą pati apsivertė nuo pilvelio ant nugaros thumbup.gif . Na, o nuo šiandien pirmą kartą slogą turim doh.gif

PS fotkinu su visai paprastu fotiku canon s80, arba draugė atsiveža su keičiamu objektyvu kažkokį. Šiaip paslaptis turbūt, kad stengiuos blykstės nenaudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 16 lapkričio 2011 - 16:36
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 16, 17:44)
O kad nelengva, tai zinoma kad nelengva... pati jauciu, kuo daugiau laiko praeina, tuo labiau pati skysteju, vis sunkiau darosi save i rankas suimti, atrodo realybe ima virsu, save apgaudineti, kad tai laikina jau nebeiseina...


bet tai kas tai per skausmas.. kai prarandi kokį kitą artimąjį, tai laikas gydo žaizdas, užsimiršti.. o dabar aš jo ilgiuosi visa dažniau, prisimenu vis dažniau ri skausmas vis didesnis verysad.gif

QUOTE(lairam @ 2011 11 16, 17:49)
Pasirodom, kaip paaugom. Gal nors sekundei atitrauksime slogias mintis
user posted image


jetius kokia ji man meilutė wub.gif o jau tie jos papuošalai wub.gif matyt turite kas Jus pafotografuoja? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 16, 17:41)
bet tai kas tai per skausmas.. kai prarandi kokį kitą artimąjį, tai laikas gydo žaizdas, užsimiršti.. o dabar aš jo ilgiuosi visa dažniau, prisimenu vis dažniau ri skausmas vis didesnis verysad.gif
jetius kokia ji man meilutė wub.gif  o jau tie jos papuošalai wub.gif  matyt turite kas Jus pafotografuoja? mirksiukas.gif



Ievute, tau dar ir nėštuminės hormonų audros. Labai veikia jos. Nuotaikų šuoliai juk būna tiesiog eilinio nėštumo metu, o tau po netekties...

Jei noro ir laiko bus, tai užsuk kada į svečius - dienomis naminėjam dažniausiai, galėsi paniurkyti gyvai mirksiukas.gif .

Dėl fotografavimo, tai turiu vieną pažįstamą fotografę, kuri kartais fotosesiją suorganizuoja. O šias nuotraukytes darė kita draugė - tiesiog mėgstanti fotografuoti savo malonumui. Ir tap kitko, dabar pagalvojau, kad tu ją pažįsti biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 16 lapkričio 2011 - 16:57
Idomu kaip Diveja laikosi nestuke.gif ? g.gif Idomu kaip pilvukas jos ir kiek jau laiko nestuke.gif ? wub.gif

ievoole stiprybes tau mergyt, laikykis 4u.gif

As va paturejau siandien svecia smile.gif maza maza savo dukterecia , pora valandziuku priziurejau. Je tau kokia ji didele, o sliauzeja kaip voras , taip greitai daug greiciau turbut uz vora smile.gif pamate kate mano jetau kiek vaikui laimes , dziaugsmo. Didele jau mano dukterecia, 11menesiu beveik. wub.gif O jos juokas , sypsena ... tiek dziaugsmo ji dave siandien mums su vyru , prisijuokem wub.gif
Mintyse pagalvojau jai ir mano Simona butu salia , kiek cia triuksmo butu namie, abi ropotu, abi kartu juoktusi, rektu, zaistu... Tarp ju tik menesis butu skirtumas.
Atsakyti