Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Tu - angelas, kiekvieną naktį sėdi prie manęs,
Sparnais užkloji, šypsena supi,
Akių šviesa sušildai, mano angele,
Sapnus gražiausius delnuose neši.

Kai man sunku, tu visuomet būni šalia,
Bet niekad dar tavęs aš nemačiau.
Sakyk, gal nors truputį panašus esi į mažą
Garbanotą angeliuką iš pamirštų vaikystės paveiksliukų?

Kad tau nebūtų šalta, mano angelėli,
Kas naktį saugoti sapnus gražius,
Aš tyliai paprašysiu vėjo,
Kad jis padėtų man pasiūti tau šilkinius rūbelius.

Iš juoko, šypsenos ir iš svajonių
Aš marškinėlius tau pasiūsiu lengvučius.
Iš sidabrinės ašaros nuo liūdno skruosto
Išausiu tavo marškinėliuos langučius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 13 lapkričio 2011 - 19:39
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 13, 19:35)
Nasata,Meskute kur Jūs pradingusios?


Labas visoms..
nepradingus aš, tik dažniau paskaitau nei rašau..
Nieko pas mane džiugaus gyvenime nevyksta.. tik vis nauji smūgiai..
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2011 11 14, 13:17)
Labas visoms..
nepradingus aš, tik dažniau paskaitau nei rašau..
Nieko pas mane džiugaus gyvenime nevyksta.. tik vis nauji smūgiai..

console.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2011 11 14, 12:17)
Labas visoms..
nepradingus aš, tik dažniau paskaitau nei rašau..
Nieko pas mane džiugaus gyvenime nevyksta.. tik vis nauji smūgiai..

mes stiprios ir viska atlaikysime smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Na pagaliau i eit galima jau , o tai vakar nebuvo galima i eit , rasydavo vis KLAIDA , bet va sendian jau viskas tvarkoj 4u.gif

Siandien budama operacineje ( na operacijos metu , kai operavom maza mergyte 2metuku jai sirdute) , prisiminiau apie ermita smile.gif Kaip ji laikosi ir jos bernuzelis ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 15 lapkričio 2011 - 17:23
Xiuke,tavo Melisai žvakutė...



Tauskute,nu ir darbelis tavo unsure.gif nebailė tu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 15, 20:35)
Xiuke,tavo Melisai žvakutė...


nesitiki, kad tiek laiko praeje... verysad.gif mintimis vis griztuir griztu i ta diena...
Atsakyti
Na man patynka smile.gif Bet dabar as esu moksluose , tai visur bunu praita savaite buvau pas naujagimius galvojau bus sunku , juk jie tokie mazi ir trapus ir niekuom nekalti leliukai o gimsta vienas kitas kazkas negerai, tai ir lakstau as per santariskes is vienos operaciniu bloku i kitas. Bet istveriau zinokit , ziurejau i juos zinoma su gailesciu , bet duok dieve kad tik kuo maziau vaiku gimtu su kokiom nors negaliom ir kad sveiktu vaikai ir viskas butu gerai po operaciju.
Kad baile tai tikrai ne esu smile.gif

Degu ir as Melisitai zvakute user posted image

Turbut visos grizim i ta diena , i ta diena... verysad.gif
Atsakyti
Aš kaip pagalvoju,kad po poros mėnesių Jai jau būtų metai,mano širdis apsiverčia...


O šiandien lygiai metai kai išvažiavau i ligoninę ir tai buvo mano košmaro pradžia...inkste akmuo...stentai..ir.t.t

Bet ji dar mano pilve,gyva,juda,spurda.......................................................................................................................
Atsakyti
Laba wub.gif

aš pas Ąžuoliuką nuo vėlinių nebuvau.. kaip man su savimi kovoti.. dėl kūdikėlio reikia stengtis, o aš nenoriu.. visiškai savęs nesaugau.. jaučiuosi jog jis stumtu lauk Ąžuoliuką iš mano gyvenimo..

verkiu ir verkiu.. šian išskrido mama namo, tai vakar laikiau sesytės minkštą mažą šiltą rankutę ir verkiau.. kad aš prisimenu tik jo šaltą rankutę, kurią pabučiavau prieš užtraukiant maišą, prieš jį išsivežant.. tą mažą rankutę į kurią įdėjau sausainiuką.. taip norėjau jį ištraukti ir papurtyti..


Oze Lindexe buvo akcija vasariniams drabužėliams imi 2akcijinius, o moki tik už 1.. taip norėjau nusipirkti.. traukė tik prie melsvų su žalsvu.. praėjusius nėštumus tą potraukį priskyriau motiniškai nuojautai, o dabar jais matau aprengtą tik tokį patį mažylį, kaip Ąžuoliuką.. tai susilaikiau.. galvoju kolkas nieko neimsiu.. kai tiksliai žinosiu kas tuomet bus maloniau pirkti..

aš jo taip liguistai pasiilgau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 16, 09:32)
Laba wub.gif
Oze Lindexe buvo akcija vasariniams drabužėliams imi 2akcijinius, o moki tik už 1.. taip norėjau nusipirkti.. traukė tik prie melsvų su žalsvu.. praėjusius nėštumus tą potraukį priskyriau motiniškai nuojautai, o dabar jais matau aprengtą tik tokį patį mažylį, kaip Ąžuoliuką.. tai susilaikiau.. galvoju kolkas nieko neimsiu.. kai tiksliai žinosiu kas tuomet bus maloniau pirkti..

aš jo taip liguistai pasiilgau doh.gif


Oi mergyte console.gif Parduotuveje jei netycia prieinu vaikisku drabuziu skyreli, buna kaip suakmeneju salia zydru rubeliu, glostau juos, asaros kaip pupos byra. verysad.gif Kai pagalvoju apie kita vaikeli, kitos minties net nera kad bus ne berniukas. Atrodo kad kitaip ir buti negali, na neisivaizduoju saves mergyte supuojancios... Na gal kai tai jau taps realybe, gal ir nebesijausiu sitaip...
Laikykis, mergyt, saugok save del savo ateinancio kudikelio ir neliek tiek asareliu, juk vaikelis tavyje viska jaucia ir jaudinasi, kodel jo mamyte verkia, kodel jai liudna... Papasakok jai apie Azuoliuka, prisimink graziausius jo gyvenimo momentus, juk ju tikiu buvo tiek daug! Dabar galvok apie tai kad ji turejai, o ne kad ji praradai console.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 16, 15:51)
Oi mergyte  console.gif Parduotuveje jei netycia prieinu vaikisku drabuziu skyreli, buna kaip suakmeneju salia zydru rubeliu, glostau juos, asaros kaip pupos byra.  verysad.gif Kai pagalvoju apie kita vaikeli, kitos minties net nera kad bus ne berniukas. Atrodo kad kitaip ir buti negali, na neisivaizduoju saves mergyte supuojancios... Na gal kai tai jau taps realybe, gal ir nebesijausiu sitaip...
Laikykis, mergyt, saugok save del savo ateinancio kudikelio ir neliek tiek asareliu, juk vaikelis tavyje viska jaucia ir jaudinasi, kodel jo mamyte verkia, kodel jai liudna... Papasakok jai apie Azuoliuka, prisimink graziausius jo gyvenimo momentus, juk ju tikiu buvo tiek daug! Dabar galvok apie tai kad ji turejai, o ne kad ji praradai  console.gif



teisingi paskutiniai tavo žodžiai, o kad būtų taip lengva 4u.gif verysad.gif pamenu ką tik čia atėjusi buvau tokia pati stipri, kaip tu.. merginos didžiavosi manimi ir man tai dar labiau padėjo, o dabar tiesiog griūnu ir nesuprantu kas tai įtakojo.. nejau nėštumo hormonai doh.gif

dėl rūbelių, tai tik pamatau metinukų drabužėlius, batukus iškart suspaudžia visą vidų ir taip pat byra lyg pupos.. atrodė jog pastosiu ir dings ta nostalgija, apmaudas jog nebegaliu pirkti mažučiu drabužiukų, bet dabar dairausi jų net trim vaikeliam wub.gif
Atsakyti