Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(xiuke @ 2011 11 12, 16:25)
kas per augintiniai, mes turim britu kate, rami tokia, flegma, bet dukrajau kelintas menuo svaigsta apie suniuka, as nebezinau kaip ja atkalbeti doh.gif
durna snd diena...blainu ir as nei is sio nei is to... unsure.gif


Berods minejau kad turiu triusiukus astuonis blush2.gif ax.gif , dar suo, peliukai du biggrin.gif
vaikam reikia gyvunu, gal koki maziuka isigykit, kuri lengva priziuret i tase isimetei ir psio mirksiukas.gif biggrin.gif
Manasis tai is proto eina, suo nukankintas, bet jam patinka, triusiukai nubuciuoti, peliuku prisibijo, nes labai greiti lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasimaivom ir cia... Naujausias mano darbas blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 11 12, 17:07)
Pasimaivom ir cia... Naujausias mano darbas  blush2.gif user posted image



cia su kabliuku??labai grazu thumbup.gif

Monikam kokia didele jau tavoji bigsmile.gif Labai grazios foto wub.gif
Atsakyti
kumpiene Kaip grazu smile.gif ir mergyte tavo kaip uogyte 4u.gif
Atsakyti
kazkodel neleidzia ieiti i supermamas, ismeta lentele, kad sis tinklapis yra kenkejiskas.ar jums taip nera.?
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2011 11 12, 21:13)
kazkodel neleidzia ieiti i supermamas, ismeta lentele, kad sis tinklapis yra kenkejiskas.ar jums taip nera.?



Aga man ir dabar taip buvo ismete kad kenkejiskas yra . Bet vyras kai yra mano programuotojas tai pasake kad kazkas paskelbe ir sake kad buna taip ir po kiek laiko susitvarkys . Pasake paspausti tipo nekreipti demesio ir va i ejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 12 lapkričio 2011 - 21:37
sveikos, kokios grazios Jusu mazosios prinseses smile.gif
degu zvakutes visiems musu angeliukams..
Sunku man kazkaip... penktadieni ejau i poliklinika, prieinu prie kabineto laukia keli pacientai ir jauna seima su mazu berniuku mazdaug 2,5 metuku. Iseina sesute ir pakviecia berniuko teti i kabineta, berniukas pradeda verkti kad teti neik ten... mama ji paima ant keliu ir sako: Neverk Nojuk, mes paveiksliukus paziuresim kol tetis sugrys.. Vaikutis nurimsta beziuredamas korteles su gyvuneliais ir vardina ka mato: apuga (papuga), tiskis (kiskis), miau (katinas), niukas (suniuskas), uvyte (zuvyte)... ir taip graziai sypsodamasis juokesi kai mama paduodavo vis kita kortele... man taip sirdi spaude... gumulas gerklej uzstrigo... asaros tvenkesi akyse... sakau: kiek jusu berniukui metuku? Berniukas parode du pirstukus, o mama sako: Nojukui jau 2 metukai ir keturi menesiai... pagalvojau, po metu mano Nojukas butu buves kaip jis, taip pat vardintu gyvunu pavadinimus, juoktusi ar verktu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_bern: 12 lapkričio 2011 - 22:46
LAba ryta

Monikam tavo panelyte wub.gif wub.gif wub.gif

Ruta Bern dar supsi tikrai ant ranku.. 4u.gif

RAja cia as su virbalais mezgiau ax.gif
Atsakyti
Monikam wub.gif wub.gif wub.gif
Kumpiene,kokia graži rudų akių mergytė tavo wub.gif
O jau šaliko gražumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 12, 15:22)
Labutis  4u.gif
monikam oi kokios grazios mergytes tavo  wub.gif  i tave panacios


aciu 4u.gif nors tu pasakei, kad panasi i mane paguodei biski, nes vis labiau girdziu, kad i teti ax.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 11 12, 16:23)
bet tai kokios Jus egzotiskos mergaites...
kodel tuoj i darba? nuo kada pas Jus ten? 9 menesius tik atostogaujat?kas mazyle ziures? ar suniukas draugauja su mazaja?


aciu 4u.gif
i darba del to, kad cia ilgai niekas neleidzia sedet, duoda tik 24 savaites, o kadangi as pernesiojau tai man tos savaites sutrumpejo verysad.gif kai grysiu i darba mazajai bus tik 5 meniasiukai... dar nezinau kaip cia reikes daryt, bandysim derintis. o suniukas i mazaja beveik nekreipai demesio, tik sureaguojai kai ji pradeda verkti. pirmas dienas jam buvo depresija, dabar jau apsiprato, kad nebe jis demesio centre smile.gif

QUOTE(akwariuma @ 2011 11 12, 21:13)
kazkodel neleidzia ieiti i supermamas, ismeta lentele, kad sis tinklapis yra kenkejiskas.ar jums taip nera.?


man irgi tas pats, bet as primaigiau kazka ir iejau ax.gif
Atsakyti
Aš ateitį regiu -
su kūdikiu ant rankos -
Šviesiom, šviesiom akim
ir džiaugsmo šypsena.

Iš S. Nėries eilėraščio VISUR AŠ JĄ MATAU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laureanza: 13 lapkričio 2011 - 14:48
Nasata,Meskute kur Jūs pradingusios?
Atsakyti