Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Raja28 @ 2011 11 11, 18:17)
sveikutes,
visai nebeuzsuku pas jus, esu visiskoje nezinioje, pasimetusi: vaisingos dienos ant nosies, vyras salia, ir  darbo pasiulymas(praejau dvi atrankas, liko paskutine anglu k. testas), nemiegu naktimis, sirdis plysta nuo noro ir tokio ilgo laukimo nestuke.gif , bet protas kaip velnias kuzda eik dirbti, neatsisakyk tokio pasiulymo, gal islaikysi  testa ir turesi puiku darba doh.gif Kur rasti teisinga atsakyma i klausima, kaip pasielgti??????????!!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif  verysad.gif

sunki dilema, kai abu dalykai svarbus...bet kaip yra sakiusi viena mano drauge: darbas senatveje stiklines vandens neatnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 11, 20:16)
sunki dilema, kai abu dalykai svarbus...bet kaip yra sakiusi viena mano drauge: darbas senatveje stiklines vandens neatnes smile.gif



Tavo drauges pasakyti zodziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 11, 19:16)
sunki dilema, kai abu dalykai svarbus...bet kaip yra sakiusi viena mano drauge: darbas senatveje stiklines vandens neatnes smile.gif

Kaip tau pačiai su tuo darbu?
Papildyta:
Raja,tu,klausyk savo vidinio balso.pasverk visus už ir prieš.O jeigu neišeisi dirbti ir dar nepastosi,pati žinai,gyvenimas nenuspėjamas.žodžiu,sunki dilema,bet turi nuspręsti kaip tau geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 11 11, 16:17)
Kur rasti teisinga atsakyma i klausima, kaip pasielgti??????????!!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif  verysad.gif

As ir gandra uz kojos gaudyciau ir testa eiciau laikyti... o po taip jau butu taip butu mirksiukas.gif
Atsakyti
Raja 28 Pas mane ir buvo tokia dilema , bet man patare bice iki siol pamenu jos zodzius parasytus man. PLAUK PASROVIUI . As taip ir padariau ir visai dziaugiuosi tuom , plaukiu pasroviui 4u.gif Aciu bicei mirksiukas.gif Kaip sirdys liepia tau taip ir daryk mirksiukas.gif Nebent - isidarbink, pastosi to ir linkiu tau mergyt wub.gif padirbesi ir iseisi atostogu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes mergaites 4u.gif

nelabai beturiu laiko uzsukt, mazoji atima visa demesi, labai jau nori bendraut ir but demesio centre, jei ilgai niekas nesnekina tai labai supyksta doh.gif

laikas bega greitai, auga musu mazoji, o ir i darba jau ne uz kalnu doh.gif

pasirodom kaip augam wub.gif

user posted image

po maudyniu smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labutis 4u.gif
monikam oi kokios grazios mergytes tavo wub.gif i tave panacios abi wub.gif
Radau ne tycia...
user posted image
Ji niekur neišėjo, apsidairykite, pajauskite, ji čia, šalia Jūsų gretimame kambaryje...
Mirtis - tai niekis. Aš tik išėjau į gretimą kambarį.
Aš tebesu aš, o Tu tebesi Tu. Kuo mes vienas kitam buvome tuo ir likome. Vadink mane senu, įprastu Tau vardu, kalbėkis su manim taip pat nerūpestingai kaip visada. Nėra reikalo keisti toną ar dirbtinai gedėti ir liūdėti. Juokis, kaip mes įpratome juoktis iš tik mudviem suprantamų juokelių, - pameni, kaip jie mus džiugino?
Melskis, šypsokis, galvok apie mane - tegu mano vardas skamba namuose kaip iki šiol, tardama jo nesureikšmink nei pritemdyk gedulo šešėliu. Gyvenimas reiškia tą patį, ką ir iki šiol. Jis toks pat kaip anksčiau - tęsesi, nenutrūksta. Negi turėtum išmesti mane is galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?
Aš laukiu Tavęs, laukiu kažkur labai arti, kažkur šalia...Viskas tvarkoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 12 lapkričio 2011 - 13:23
Sveikutes,

Monikam, kokia nuostabi tavo princesyte wub.gif wub.gif wub.gif

Tauskute, as taip ir elgiuosi, stengiuosi apie ji kalbeti lyg jis is tikro butu kitame kambaryje, tik kad aplinkiniai tildo. Jiems atrodo kad sitaip elgdamasi as save apgaudineju ir skaudinu... Kaip jiems tai paaiskinti? Zinoma, jiems daug lengviau jo vardo isvis nemineti ir apie ji visai nekalbeti...
Tai kalbuosi su juo mintimis, juk jas girdis tik jis vienas ir tikrai man nepriekaistauja, kad jo nepamirstu...

Raja28, daryk tai ka kuzda tavo sirdis. Ji niekada neapgauna... 4u.gif

Vakar manyje ivyko kazkoks luzis. Nakti pries tai sapnavau nuostabu sapna, kad ji buciuoju ir vel laikau glebyje. Jis buvo toks realus, kad as net pajauciau jo oda, kvapa, svelnuma. Visa diena skrajojau kaip ant sparnu. Taip gera buvo... O vakare, vakare toks skausmas sueme, praverkiau kaip dar gyvenime verkusi nebuvau. Kai jis isejo sitaip smarkiai neverkiau... Vis klausiau vyro, kodel gyvenimas sitaip is musu pasityciojo, kodel suneli galiu glausti tik tuose taip retai ateinanciuose sapnuose...
Pries kiekviena jo gimimo data darosi vis sunkiau ir sunkiau... Ir nei velnio tas laikas nieko negydo, tik gilina, astrina zaizdas... Ryt supuociau 3 menesiu besispysanti vaikeli, o kokia bus realybe? Zvakeles deginimas ir urneles mylavimas, viskas.
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2011 11 12, 15:17)
sveikutes mergaites  4u.gif

nelabai beturiu laiko uzsukt, mazoji atima visa demesi, labai jau nori bendraut ir but demesio centre, jei ilgai niekas nesnekina tai labai supyksta  doh.gif



bet tai kokios Jus egzotiskos mergaites...
kodel tuoj i darba? nuo kada pas Jus ten? 9 menesius tik atostogaujat?kas mazyle ziures? ar suniukas draugauja su mazaja?
Laureanza, darbo teko atsisakyti skaudancia sirdimi...
Papildyta:
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 12, 15:22)
Negi turėtum išmesti mane is galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?
Aš laukiu Tavęs, laukiu kažkur labai arti, kažkur šalia...

tie zodziai labai sugraudino, nesulaikau asaru... verysad.gif Ji man vistiek mazyte, kudikelis, negaliu kalbeti ir galvoti, kaip apie dideli vaika...S Brown knygoje (Gyvenimas anapus ) rasoma, kad visi mirusieji, netgi mire vaikai, amzinybeje buna 30-meciai... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 12, 15:57)
kad aplinkiniai tildo. Jiems atrodo kad sitaip elgdamasi as save apgaudineju ir skaudinu... Kaip jiems tai paaiskinti? Zinoma, jiems daug lengviau jo vardo isvis nemineti ir apie ji visai nekalbeti...
Tai kalbuosi su juo mintimis, juk jas girdis tik jis vienas ir tikrai man nepriekaistauja, kad jo nepamirstu...


laikui begant nebekalbesi apie Ji su aplinkiniais, neverta, nes visi pamirsta kito nelaime, jie tiesiog nesupranta Tavo skausmo ir ziuri i Tave kaip beprote, kad vis dar prisimeni...kalbesi sirdimi ir mintimis su Juo, o aplinkiniams apsimesi, kad Tavo gyvenime viskas susitvarke ir Tu jau susitaikei...deja...sirdziai neisakysi juk...
Atsakyti
man ir sie xiuke zodziai sugraudino.

Juraciukee ir man taip pat buvo , sakiau ir kad skausmas tik astreja , bet tikrai su laiku viskas... Isileisi si skausma i savo sirdy, bus kaip draugas tavo. Buvo kad viskas su realybe susidraugauja, bet vis vien suklupdavau , issiverkdavau ,issirekdavau ir vel keliuosi sunkiai. Taip ir ... ir vakar suklupau, verkiau , verkiau su garsais, pasikukciodama kaip pirma karta. Issiverkiau , issirekiau ir sirdy lengviau kazkiek. Taip ir gyvenu as ir gyvena kitos angeliuku mamytes ir tu taip pat.
Palengvejimas man atejo nelauktai , po beveik 10menesiu. Bet vis vien prisimenu ja. Auginu savo Simona mintyse, piesiu jos atvaizda , jos akytes, jos sypsena, jos rankytes, jos plaukucius... KOKIA JI JAU DIDELE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 12 lapkričio 2011 - 14:54
Sveikos,

Aciu uz patarimus mergaites 4u.gif , darysiu taip kaip sirdis liepia, nes taip jauciuosi rami ir laiminga, ziuresiu bandysiu lauksiu, o tada matysiu kas ir kaip. mirksiukas.gif

Kumpiene geras ir tavo patarimas, bet nenoriu blaskytis, reikia man viena ar kita apsispresti , o kur dar namai, ziema ant nosies, vyresnelis, vyro isvykimai, augintiniai........zodziu ir taip nelabai lengva man vienai todel negaliu bet kada ir nestuke.gif planuoti verysad.gif Bet tikiuosi viskas bus gerai ax.gif

Snd dar sutikau pazystama kai musu vaikai lanke muzikele leliuku, tai paeme uz rankos suspaude ir pareiske uzuojauta del suneliu dvynuku verysad.gif , taip ir uzstrigo zodziai gerkleje, yra geru zmoniu, yra kurie ir prisimena, ji kaip tik buvo su pilvuku, laukiasi antro, tikiuosi ir as supuosiu savaji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 11 12, 17:14)


Kumpiene geras ir tavo patarimas, bet nenoriu blaskytis, reikia man viena ar kita apsispresti , o kur dar namai, ziema ant nosies, vyresnelis, vyro isvykimai, augintiniai........zodziu ir taip  nelabai lengva man vienai todel negaliu bet kada ir  nestuke.gif planuoti verysad.gif Bet tikiuosi viskas bus gerai ax.gif



kas per augintiniai, mes turim britu kate, rami tokia, flegma, bet dukrajau kelintas menuo svaigsta apie suniuka, as nebezinau kaip ja atkalbeti doh.gif
durna snd diena...blainu ir as nei is sio nei is to... unsure.gif
Atsakyti