Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(rencius* @ 2011 11 10, 21:32)
Labas vakarelis 4u.gif Aciu merginos uz sveikinimus  4u.gif

Skaitau jus kiekviena diena ,tik nieko nebeparasau  blush2.gif paveluoti sveikinimai ,bet is visos sirdies maziesiems stebukliukam labai grazus leliukai wub.gif

Laureanza as tikrai ne ta slapuke dar kokius 2-3 metelius tikrai nebusiu verysad.gif

naujom mamytem  po 4u.gif

Labas ir tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sėkmės,laikykis 4u.gif

Tikiu,ateis tas laikas kai galėsim supti kūdikėlius savo wub.gif
Papildyta:
Tauskute,tavo Simutei dega žvakelė...
Atsakyti
Aciu Laureanza kad prisimeni mano mazute

Panorau parašyt žodžius
ant didelio dangaus,
ant amžino dangaus,
tuos didelius žodžius,
kurie APIE TAVE IR TAU.


Bet pasirodė, kad dangus per mažas.
Panorau surašyt žodžius
ant žemės didelės,
ant grumsto,
ant gėlės,
tuos didelius žodžius,
kurie APIE TAVE IR TAU,
kurių širdy tiek daug dar liko.

Bet pasirodė, kad ir žemė per maža.

Panorau surašyt žodžius
ant savo valandos,
ant savo VISADOS,
tuos didelius žodžius,
kurie APIE TAVE IR TAU,
kurių širdy tiek daug dar liko,
o Viešpatie, kiek daug dar liko...

Bet jei gyvenimo man neužteks?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 10, 20:50)

kodel 2-3metus? verysad.gif nemazas laiko tarpas, tai liepe gydytojai?


Taip kad bent iki 36 sav. isnesiociau turiu laukti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rencius* @ 2011 11 11, 12:19)
Taip kad bent iki 36 sav. isnesiociau turiu laukti verysad.gif

cia Tau del sveikatos?
Tauskute stiprybes...didele jau Tavo Simona... 4u.gif

atsimenu Egle c, kazin kaip auga jos mazyle? arbavis Murmise prisimenu, ji issiregistravo-idomu, kaip sekasi jai...

Kaip Lairam, Monikam mergaiciukes 4u.gif Tanler vis faceb pasiziuriu smile.gif
Atsakyti
Jo,Lairam,Monikam,Tanler-parodykit savo pupas wub.gif
Aniri,ir TU,savo karalaitį galėtum parodyt wub.gif
Papildyta:
Liūdna,dar taip liūdna...
negaliu nustoti galvoti apie Ją,negaliu.
atostogos,šiandien ištisai verkiu...
Atsakyti
Didele tai tikrai jau mano mergyte...
Ka tik grizom is kapu. Papuosiau jos kapeli drugeliais,ruzavom rozytem, padejau visus angeliukus jos , pries tai buvau paemusi nuprausti juos nuo smeliuko purvini buvo. Kur per mirusiuju diena pamerkusi buvau puokstyte rozyciu, jos dar labai graziai atrode tai ir palikau. Salta jau zeme , apsiniks sniegas greitu metu ir visur balta pasidarys.

Laureanza neverk si tiek daug , juk tavo mazutei ir negera ir kartu verkia su tavimi. Stiprybes mergyt , laikykis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 11 lapkričio 2011 - 12:51
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 11, 13:35)
Didele tai tikrai jau mano mergyte...
Ka tik grizom is kapu. Papuosiau jos kapeli drugeliais,ruzavom rozytem, padejau visus angeliukus jos , pries tai buvau paemusi nuprausti juos nuo smeliuko purvini buvo. Kur per mirusiuju diena pamerkusi buvau puokstyte rozyciu,  jos dar labai graziai atrode tai ir palikau. Salta jau zeme , apsiniks sniegas greitu metu ir visur balta pasidarys.

Laureanza  neverk si tiek daug , juk tavo mazutei ir negera ir kartu verkia su tavimi. Stiprybes mergyt , laikykis.  4u.gif

Apsnigs,kaip ten šalta Joms bus...
Atsakyti
Mane tai snd dukra sunervavo...rytais nenori keltis...sako jin man: mama as mirsiu, sakau: prasau taip nekalbeti...o ji: tai tu nunesi mane pas sese juk doh.gif aisku, jai cia kaip vaidinimas, bet man tai nieko cia juokingo...

arba savaitgali ji sako promociutei: as vaziuoju pas sese( vaziavom i kapeliu), o tada babule sako: juk neturi sesers doh.gif gun_bandana.gif , sakau mes i kapelius vaziuojam...a, sako: as galvojau , kad pas gyva sese vaziuosit ( turejo omenyje pusesere...)
nu jo svetimiems nera Tu vaiku, kurie kapuose... verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 11, 11:53)
Apsnigs,kaip ten šalta Joms bus...



Nelauk ir ašarų neliek prie mano kapo;
Ten nėr manęs.
Ten miego takas.
Dabar aš - gaiviai pučiantis pietys.
Aš - deimantinis sniego spindesys.
Aš - saulė, glostanti javus.
Aš - aksominis rudenio lietus.
Aš tavo ryto žvilgsny neramiam esu,
Kai paukščiai, tyliai sklendžiantys ratu,
Sparnus į dangų tiesia.
Aš - žvaigždėmis tau giedrą naktį šviesiu.
Prie mano kapo neraudok balsu;
Manęs ten nėr.
Aš čia esu.

Nesalta, Laureanza, tikrai nesalta jiems! Negalvok taip... Jiems gera, silta, jie laimingi ir tokie grazus, ak... kokie jie nuostabus!
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 10, 10:18)
nesakau...bet ,yra bet...

Kaip Tu laikaisi?neplanuoji tapti nestuke.gif


Visokius tyrimus dar vis darausi, ir vis nauju bedu man randa... bet noriu jau leliuko smile.gif
QUOTE(xiuke @ 2011 11 10, 10:19)
teisingai, kartais net saugantis zmones vaiku susilaukia smile.gif

manau cia laimes dalykas smile.gif

QUOTE(Laureanza @ 2011 11 10, 10:19)
Stebuklas būtų smile.gif

ir manau dziugus stebuklas smile.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 11 11, 12:58)
arba savaitgali ji sako promociutei: as vaziuoju pas sese( vaziavom i kapeliu),  o tada babule sako: juk neturi sesers doh.gif  gun_bandana.gif , sakau mes i kapelius vaziuojam...a, sako: as galvojau , kad pas gyva sese vaziuosit ( turejo omenyje pusesere...)
nu jo svetimiems nera Tu vaiku, kurie kapuose... verysad.gif  doh.gif

Patikek nera jiems ju tikrai, nes mes pries lapkricio 1 vaziavom ant kapeliu, ir sutarem ten su mano broliu susitikt, bet jis praejus metams laiko net nesugebejo savo suneno kapelio rasti, kuris prie pat tako pacioje pradzioje kapinaiciu ir kryziukas stovi su varduku ir pavarde... nesuprantu kaip taip zmonem dzin, nuo laidotuviu ne karto nebuvo nuvaziaves ir paskui sako nerandu... nieko as jam nesakiau...
Atsakyti
sveikutes,


visai nebeuzsuku pas jus, esu visiskoje nezinioje, pasimetusi: vaisingos dienos ant nosies, vyras salia, ir darbo pasiulymas(praejau dvi atrankas, liko paskutine anglu k. testas), nemiegu naktimis, sirdis plysta nuo noro ir tokio ilgo laukimo nestuke.gif , bet protas kaip velnias kuzda eik dirbti, neatsisakyk tokio pasiulymo, gal islaikysi testa ir turesi puiku darba doh.gif Kur rasti teisinga atsakyma i klausima, kaip pasielgti??????????!!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 11 lapkričio 2011 - 16:18
Tik mums jie vaikai yra , o kitiems tai...

Atsakyti