Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Kaip ir Dona27 sake oras lauke fantastiskas smile.gif Ka tik grizau namo is lauko. Su vyru isejom pasivaikscioti pora valandziuku. Toks grazus ruduo thumbup.gif
Atsakyti
Labai geras oras,mes su MB iki pardės ėjom.
Tik einant atgal pasidarė bloga,pareinu namo spaudimas 180/100 verysad.gif
Atsakyti
Laba vakara

Rencius su gimtadeniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

GAl KAunas organizuomes meeta? A?
Atsakyti
Sveikutėss 4u.gif

QUOTE(inezzza @ 2011 11 08, 09:20)
Lina, tu šaunuolė, kad išdrįsai apie tai parašyti  4u.gif tokio likimo kaip aš, tu ir turbūt dar daugelis kitų mamų, tokie straipsniai reikalingi, kad įkvėptų vilties...

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(kumpiene @ 2011 11 09, 19:07)
GAl KAunas organizuomes meeta? A?

Aš už thumbup.gif

Rencių ir aš sveikinu 4u.gif Būk laiminga mama wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suleima: 09 lapkričio 2011 - 18:14
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 09, 10:52)
Labas console.gif
Jeigu duos kokių antidepresantų pasakyk ir man.
man viltis tada nušvis...
...Atiduočiau visą gyvenimą už tai,kad galėčiau dar bent vieną dieną pabūti Jos mama...
Ten kažkur toli,mano angelui jau 10 mėnesių...


Man geriausias antidepresantas tas kas pilvelyje, bet kad pasirodo ir jam jau tokių prireikė blush2.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 09, 13:14)
ievoole  turbut mergytes  laukiasi   wub.gif  Stiprybes tau mergyt  4u.gif


įtariu, kad vėl berniukas, nes savijauta tokia pat bjauri, kaip ir su abiem mažyliais ax.gif su Adomu buvo baisiausia, nes nebuvau susidūrusi ir nežinojau, kaip galiu viską sustabdyti, tai net lašelinę statė, kai nusivėmiau, o dabar sugebu save apsaugoti nuo nuolatinio vėmimo doh.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Dona27 @ 2011 11 09, 13:43)
Ievoole, zinok mano Domas, kai laidojom sesyte visiskai nieko neklause. Galvojau, gerai....maziau reikes aiskinti. Po kokio gero pusmecio, pats pradejo visokias isvadas daryti....Pvz. sake, jei negersiu vaistuku, sirgsiu ir mane uzkasit kaip sesyte??? doh.gif Arba sako:" Mama, as paimsiu sesytes zaisliuka, pazaisiu ir padesiu atgal, kai ji gris" Vienu zodziu, atrode mazas.....dar nieko nesupranta, bet....Dabar toks laikas, kai vis kartoja, kad nori brolio arba seses ax.gif


niup Adomėliui tebuvo 1m.11mėn, tai jis net normaliai nekalbėjo ir stengiuosi su juo nekalbėti apie tai, bet kad dabar nebeišeina, turiu kalbėtis ir pasakoti, koks brolis geras buvo ir kad labai jį mylim, bei pasiilgom verysad.gif kai su šniurpšiančia nosimi rodo į lovytę ir sako kuj buolis mama, ten buolis mama ir įkyriai pirštu rodo, aš net pasimetu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievoole: 09 lapkričio 2011 - 18:50
ievoole jetau doh.gif saugok save mergyt ir buk stipri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 09, 18:06)
Labai geras oras,mes su MB iki pardės ėjom.
Tik einant atgal pasidarė bloga,pareinu namo spaudimas 180/100  verysad.gif

oho...negerai labai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Suleima @ 2011 11 09, 19:14)
Sveikutėss 4u.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Aš už thumbup.gif

Rencių ir aš sveikinu 4u.gif Būk laiminga mama wub.gif

Tai Rencius ta slapukė buvo??? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2011 11 09, 21:19)
oho...negerai labai... verysad.gif

Nervinio pagrindo.pradės veikti AD ,praeis viskas.bet kada jie veikt pradės,dar po kokių gerų 2 sav. doh.gif


Papildyta:
REnciau ir aš sveikinu Tave su gimdieniu!!!!Laimės didelės!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Ačiū už žvakutes mano mažytei angelytei....
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Pasirodo,tas spaudimo pakilimas ir visas negerumas prieš mm.skambinaus ginei,snd turėjau eiti,bet mano ciklas pokštus krečia,tai kas 31-35d,sirgau.tai 26-28.o dabar po 24d doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 10, 11:18)
Labas rytas 4u.gif
Pasirodo,tas spaudimo pakilimas ir visas negerumas prieš mm.skambinaus ginei,snd turėjau eiti,bet mano ciklas pokštus krečia,tai kas 31-35d,sirgau.tai 26-28.o dabar po 24d doh.gif

ziurek, kad tas ciklas nestuke.gif poksto neiskrestu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 10, 10:31)
ziurek, kad tas ciklas  nestuke.gif poksto neiskrestu... smile.gif

Saugomės,neiškrės...Negalima jokių pokštų...AD kursą suvartoti reikia būtinai...
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 11 09, 18:07)
GAl KAunas organizuomes meeta? A?


as uz smile.gif

QUOTE(Laureanza @ 2011 11 10, 09:55)
Saugomės,neiškrės...Negalima jokių pokštų...AD kursą suvartoti reikia būtinai...


niekada nesakyk niekada, o kad negalima tai cia kitas klausimas smile.gif
Atsakyti