Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(xiuke @ 2011 11 08, 15:40)
panelye,kas prakalbo? smile.gif okaip pti? kada prisikaupsi biggrin.gif kazkaip paziurejau, kad ? vienodai uzsidejusios ties 3iu vaikiuku...
o jei ta sese nesigaus, o brolis? ax.gif  doh.gif


na žinai ir norisi ir vėl galvojasi kad kažkaip senoka aš jau doh.gif žiūrėsiu ka ten mėdikai sakys g.gif
Papildyta:
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 08, 14:22)
Sveikos  4u.gif

Gal ir man imeskit straipsneli, prasauuuu  blush2.gif  juraciukee@gmail.com  Laba labai labai lauksiu  4u.gif

As su vyru esam kazkokie pasimete pastaruoju metu. Vyras po sunelio isejimo nusprende braukti dideli bruksni, viska mesti ir pavasari grizti i Lietuva. As ir noriu ir bijau... Mano pagrindinis ir vienintelis troskimas vel pajusti savyje gyvybe. Jau buvau ikalbejusi vel bandyti, bet dabar vel jis savo dainele dainuoja, kad UK jokiu bandymu  verysad.gif Jo pazadas, griztam ir nieko nelauke bandom. Taip uzsiciklino ant to ''griztam'' kad nepagalvoja, kad ten juk darbai iskestom rankom nelaukia. As noriu, labai noriu i tevyne grizti, bet as zinau kad jo pazadas is karto bandom yra neispildomas. Zinau kad pirma kas laukia tai darbo paieskos, po to laiko tarpas skirtas darbui ir tik po kokio pusmecio gales prasideti tie bandymai...
Kaip apmaudu, kad planavimus tevyneje dabar koreguoja tokie dalykai kaip finansinis pagrindas... Spjauciau i visa tai, isgyventume... Bet va 2 reikia gyvybei pradet...  verysad.gif


išsiunciau 4u.gif tai kalbink nuolatos svarbu kad pati pasiruošus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 11 08, 14:10)
na žinai ir norisi ir vėl galvojasi kad kažkaip senoka aš jau doh.gif žiūrėsiu ka ten mėdikai sakys g.gif
Papildyta:
išsiunciau 4u.gif tai kalbink nuolatos svarbu kad pati pasiruošus 4u.gif


Gavau, perskaiciau, dar karteli aciu tau 4u.gif Visos turetu paskaityti tokias istorijas, suteikiancias vilties...

Tai taip ir gyvenu, kalbinu kalbinu, kartais pavyksta, bet va pamaciau neigiama testa, vel turiu kalbinti is naujo ir taip diena is dienos...


Laureanza
- nuostabios eiles... Liudnos bet tokios siltos, tokios grazios...
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 08, 17:56)
Gavau, perskaiciau, dar karteli aciu tau 4u.gif  Visos turetu paskaityti tokias istorijas, suteikiancias vilties...

Tai taip ir gyvenu, kalbinu kalbinu, kartais pavyksta, bet va pamaciau neigiama testa, vel turiu kalbinti is naujo ir taip diena is dienos... 


Laureanza
- nuostabios eiles... Liudnos bet tokios siltos, tokios grazios...


na nenusimink tik smile.gif viskas bus gerai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 11 06, 22:08)
parašyk savo el adresa atsiusiu 4u.gif


aš taip pat norėčiau paskaityti..
ievute.rimkeviciute@gmail.com

QUOTE(xiuke @ 2011 11 08, 01:15)
siandien dukryte uzsimane seses doh.gif sakau, vaikeli Ji juk kapeliuose, tai ji man suskele: tai juk galim issikasti doh.gif  doh.gif  doh.gif is kur tox supratimas unsure.gif


wub.gif
Adomas mano dabar pradėjo protauti jau.. toks protingas.. atsineša Ąžuoliuko žaisliuką ir sako "mama, čia mano buolio", "mama, kuj mano buolis" ir panašiai, jis mažutis aš nežinau, kaip jam paaiškinti.. tepasakau, kad nebėra brolio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 08, 22:25)
aš taip pat norėčiau paskaityti..
ievute.rimkeviciute@gmail.com
wub.gif
Adomas mano dabar pradėjo protauti jau.. toks protingas.. atsineša Ąžuoliuko žaisliuką ir sako "mama, čia mano buolio", "mama, kuj mano buolis" ir panašiai, jis mažutis aš nežinau, kaip jam paaiškinti.. tepasakau, kad nebėra brolio verysad.gif


verysad.gif console.gif

Kaip tu laikaisi? kaip pilvukas ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 08, 22:37)
verysad.gif    console.gif

Kaip tu laikaisi? kaip pilvukas ?  wub.gif

idomu ir man...pasipasakok... smile.gif
Atsakyti
gerai jaučiasi mano pilvelis wub.gif bent jau aš suprantu taip, nes pykina ir vemiu beperstojo, tai manau tikrai sveikas ir vystosi ax.gif mirksiukas.gif

o aš pati po truputi, labai nusilpau, o kai nusilpau naktim sunkiai miegoti pradėjau, o kai nemiegu, tai visko galvoju, prisimenu ir prisigalvoju, tai akušerė sakė ginekologo pasiprašyti man galimų kokių silpnų antidepresantų, nes savęs alinti aš negaliu unsure.gif net pas Ąžuoliuką šį savaitgalį nenorėjau važiuoti doh.gif galvoju kam aš jam tokia žliumbė dabar reikalinga...
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 08, 22:07)
gerai jaučiasi mano pilvelis wub.gif bent jau aš suprantu taip, nes pykina ir vemiu beperstojo, tai manau tikrai sveikas ir vystosi ax.gif  mirksiukas.gif

o aš pati po truputi, labai nusilpau, o kai nusilpau naktim sunkiai miegoti pradėjau, o kai nemiegu, tai visko galvoju, prisimenu ir prisigalvoju, tai akušerė sakė ginekologo pasiprašyti man galimų kokių silpnų antidepresantų, nes savęs alinti aš negaliu unsure.gif net pas Ąžuoliuką šį savaitgalį nenorėjau važiuoti doh.gif galvoju kam aš jam tokia žliumbė dabar reikalinga...

Labas console.gif
Jeigu duos kokių antidepresantų pasakyk ir man.
man viltis tada nušvis...
Papildyta:
...Atiduočiau visą gyvenimą už tai,kad galėčiau dar bent vieną dieną pabūti Jos mama...


Ten kažkur toli,mano angelui jau 10 mėnesių...
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 09, 09:52)
Ten kažkur toli,mano angelui jau 10 mėnesių...

Degu žvakutę tavo angeliukui..........


renciau, didžiausi sveikinimai gimtadienio proga user posted image

Divėja, nuoširdžiausi sveikinimai tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Lengvo tau nešiojimo wub.gif
Atsakyti
Laureanzos angeliukui degu zvakute user posted image


renciau su tortadieniu sveikinu ir as mirksiukas.gif user posted image

ievoole turbut mergytes laukiasi wub.gif Stiprybes tau mergyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 08, 20:25)
aš taip pat norėčiau paskaityti..
ievute.rimkeviciute@gmail.com
wub.gif
Adomas mano dabar pradėjo protauti jau.. toks protingas.. atsineša Ąžuoliuko žaisliuką ir sako "mama, čia mano buolio", "mama, kuj mano buolis" ir panašiai, jis mažutis aš nežinau, kaip jam paaiškinti.. tepasakau, kad nebėra brolio verysad.gif



Labutis mergaites,
grazi siandien diena, saulute nuo ryto per langa sviecia, visoms po 4u.gif
Ievoole, zinok mano Domas, kai laidojom sesyte visiskai nieko neklause. Galvojau, gerai....maziau reikes aiskinti. Po kokio gero pusmecio, pats pradejo visokias isvadas daryti....Pvz. sake, jei negersiu vaistuku, sirgsiu ir mane uzkasit kaip sesyte??? doh.gif Arba sako:" Mama, as paimsiu sesytes zaisliuka, pazaisiu ir padesiu atgal, kai ji gris" Vienu zodziu, atrode mazas.....dar nieko nesupranta, bet....Dabar toks laikas, kai vis kartoja, kad nori brolio arba seses ax.gif
Atsakyti
Laureanza tavo angeleliui taip pat degu zvakeles user posted image
Atsakyti