Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

juraciukee stiprybes tau ir begalines ramybes....
Atsakyti
Monikam, skaiciau siandien tavo angeliuko istorija... Savo temuteje tu svajoji apie kita kudikeli, o va cia mes jau grozimes tavo islaukto sulaukto stebukliuko Ugnytes nuotraukytemis smile.gif Pagalvojau, stebuklinga tai kazkaip... Ne veltui yra kalbama apie balta sviesa juodo tunelio gale... Kaip ir po kiekvienos kad ir tamsiausios nakties isausta naujas ir sviesus rytas, kad ir po baisiausios audros vel susvinta saule, taip ir po didziausio skausmo turi vel atgimti dziaugsmas...

Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif

žvakutės visiems mūsų angelėliams user posted image

taip gera buvo stovėti prie Jo (tam tikra prasme Jų....) kapelio ir gėrėtis žvakių liepsnelėmis....atrodo Jie buvo šalia manęs verysad.gif gera, bet kartu ir skaudu, liūdna....atrodo širdyje vėl atsivėrė žaizda... verysad.gif

savo angelėliams padariau iš rožyčių širdelę, kurioje ilsėjosi mažas angelėlis wub.gif kai tik turėsiu galimybę, įkelsiu foto į albumėlį....

o jūs žiūriu čia nenuobodžiaujat mirksiukas.gif Divėja, patys nuoširdžiausi sveikinimai pagavus gandrą 4u.gif nuoširdžiai pavydžiu tau blush2.gif

o aš galutinai nusprendžiau, kad nesvarstysim ir gaudysim gandrus...o likimas pats nuspręs kaip su mumis pasielgti...bet aš bent jau pabandysiu būti laiminga....
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 11 04, 14:40)
o aš galutinai nusprendžiau, kad nesvarstysim ir gaudysim gandrus...o likimas pats nuspręs kaip su mumis pasielgti...bet aš bent jau pabandysiu būti laiminga....

Sveikinu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Beje, gal kuri galit nuskenuoti ar kažkaip kitaip patalpinti Linos straipsnelį? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 11 03, 16:49)
Kaip Tu,kiek laiko Tavo pilviukui?

Puse kelio jau nueita ax.gif
Vaziuoju i LT o uz dvieju savaiciu grisiu ir eisiu pasiziuret savo lialiaus per monitoriu biggrin.gif
Vis galvoju ka atsius musu angeliukas ar sesyte ar broliuka smile.gif
Atsakyti
inezzza thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 11 04, 15:45)
Puse kelio jau nueita  ax.gif
Vaziuoju i LT o uz dvieju savaiciu grisiu ir eisiu pasiziuret savo lialiaus per monitoriu biggrin.gif
Vis galvoju ka atsius musu angeliukas ar sesyte ar broliuka smile.gif

wub.gif

INEZZZA,palaikau Tave 4u.gif
Atsakyti
Laba vakarelis 4u.gif
Kur visos pradingusios ? g.gif

As ka tik grizau namo is lauko.Isejome su vyru pasivaikscioti , toks geras oras , taip gerai ir fainai pasivaiksciojom dvi valandas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 30, 18:35)
Laba

As ir pagalvele padariau... galvoju ryt nunesti...
user posted image

Labutis mergaites,
atrodo nebuvau uzsukus kokia savaitele, o sitiek jau prirasyta doh.gif
Ziauriai grazus kumpiene, tavo darbelis wub.gif Nebuciau pati niekaip sugalvojus....o i ka tu tas gelytes susmaigstei?


Papildyta:
QUOTE(Meskute5 @ 2011 10 31, 08:57)
Labas rytas visoms  4u.gif stai ir as paklydele... jau kai pradejau jus sapnuot, tai galvoju reikia uzeit namo  biggrin.gif
Matau dvi mamytes laukiasi..  wub.gif pavydziu baltu pavydu, labai uz jus dziaugiuosi..  ax.gif
Mes vakar atsventem Benuko 3-aji gimtadieni. Jau tooooks didelis, negaliu patiket  wub.gif

Ir greitai svestume Adomelio metukus...  verysad.gif Tikrai artejant metinems su kiekviena diena blogeja blogeja.. Dirbu pilnu tempu, gyvenu pilnu tempu, atrodo viskas gerai.. bet kai atsiguli vakare i lova, taaaip gerkle uzspaudzia..
Nesilaukiu ir nezinau kada tai bus, nes jau greitai turbut nebeturesiu nei su kuo susilaukti  doh.gif  unsure.gif

Sveika sveika, senai girdeta....Smagu, kad pargryzai namo 4u.gif
Ar gali buti kad tave maciau "Neo dentoje" su suneliu spalio paskutine savaite? Tiksliai dienos nebepamenu g.gif
Papildyta:
QUOTE(monikam @ 2011 10 31, 11:44)
sveikutes mergaites  4u.gif

radau truputuka laiko parasyt. mes augam labai greita, atrodo nesenai laukiau kad paimsiu savo stebukleli ant ranku, o mum jau du meniasiukai  wub.gif  jau susidraugavom, labai megsta mergyte bendrauti ir demesio nori  wub.gif pasirodom  smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
visiems angeliukams po zvakele  4u.gif

ryt vaziuosim ir mes pas savo suneli visa seima, laukia ilga kelione  doh.gif  senai jau bebuvom ten ir mazoji dukryte vaziuos pas broliuka  verysad.gif  taip truksta man jo, jei buciau isnesiojus, jam jau butu beveik metukai  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Diveja sveikinimai nuosirdziausi  4u.gif  kiek jau laiko? gal cia musu slapuke?

Monikam, kokia grazuole mergyte wub.gif O kokie plaukiukai thumbup.gif
Man jau kazkas darosi, kai tik pamatau tokias pupytes, pradeda kirbet mintys.....gal reikia pabandyti? Gal pavyks?
Atsakyti
As irgi noreciau Linos straipsni paskaityti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dona27: 06 lapkričio 2011 - 11:09
QUOTE(Dona27 @ 2011 11 06, 10:51)
*o i ka tu tas gelytes susmaigstei?

**Man jau kazkas darosi, kai tik pamatau tokias pupytes, pradeda kirbet mintys.....gal reikia pabandyti? Gal pavyks?

*i ta puta... oaze ar kaip tenm ji vadinas
** aisku kad bandyk 4u.gif
Atsakyti