Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 03, 00:17)
Mano angelelis kol kas ilsisi sitaip  verysad.gifuser posted image

Jėtau verysad.gif
Bet gražus Jo prisiminimų kampelis wub.gif

Kaip man gaila,kad aš nieko neturiu...tik spyrius pilve dar iki šiol jaučiu...Jos pirmąją verksmą saugau širdį...
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 03, 01:17)
Mano angelelis kol kas ilsisi sitaip  verysad.gifuser posted image



Je tau kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 03, 01:17)
Mano angelelis kol kas ilsisi sitaip  verysad.gif


kaip gražu wub.gif gaila mes žvakutes neilgai laikyti galėjom blush2.gif laikėm urnytę ant lentynėlės, bet pastebėjom, kad ji pradėjo svirti ir nebeatlaikė svorio, nes ta siena gipsinė, tai teko perkelti su angeliuku ant komodos, o nuo ten Adomėlis čiupdavo žvakutes, buvo nesaugu blush2.gif wub.gif smile.gif

Paskutiniai mano prisiminimai wub.gif
user posted image
Atsakyti
Siandien lygiai 2 menesiai kai jo nebelaikiau ant ranku, nemaitinau, daineles nedainavau, nerengiau, plaukuciu nesukavau... tik 2 menesiai, o atrodo visa amzinybe... Kaip as jo ilgiuosi...

user posted image

Mano ANGELELIS, mano SUNAITELIS...
Atsakyti
Juraciuke,kaip Tau dar sunku,koks dar drąskantis širdį skausmas...

Apkabinu Tave...

Žvakutė Tavo Raigardukui...............
Atsakyti
Zvakute degu Raigardeliui user posted image

ievoole console.gif
Atsakyti
Stiprybes juraciukee 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 11 03, 18:28)
Stiprybes juraciukee 4u.gif

Kaip Tu,kiek laiko Tavo pilviukui?
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 03, 15:33)
Siandien lygiai 2 menesiai kai jo nebelaikiau ant ranku, nemaitinau, daineles nedainavau, nerengiau, plaukuciu nesukavau... tik 2 menesiai, o atrodo visa amzinybe... Kaip as jo ilgiuosi...

stiprybes... verysad.gif
Atsakyti
Aciu, mergytes. Stengiuosi buti stipri, bet ateina kita diena ir vel liudesys apima. O ir protas vis atmetineja ta fakta, kad nebera jo, kad nebesupsiu jo jau niekada. Vis atrodo kad sugris jis, kad cia laikina... Matyt kazkos savisaugos mechanizmas veikia, kad uzgniauzti ta beviltiskumo jausma, gal geriau sau meluoti, negu is tikro pasiduoti tam skausmui kuris taip sirdi drasko...
Atsakyti
Divėja 4u.gif 4u.gif labai džiaugiuos dėl tavęs.. ramaus tau laukimo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 03, 21:14)
Aciu, mergytes. Stengiuosi buti stipri, bet ateina kita diena ir vel liudesys apima. O ir protas vis atmetineja ta fakta, kad nebera jo, kad nebesupsiu jo jau niekada. Vis atrodo kad sugris jis, kad cia laikina... Matyt kazkos savisaugos mechanizmas veikia, kad uzgniauzti ta beviltiskumo jausma, gal geriau sau meluoti, negu is tikro pasiduoti tam skausmui kuris taip sirdi drasko...

pasiduosi ar ne,skausmas nedings...begs dienos , menesiai jis sumazes...o dabar tik isgyvent viska turi etapais...kitaip nebus... verysad.gif paskui prasvieses, nukris bent akmuo nuo sirdies...man nukrito po metu kazkur, kai pasistate paminkliukas, susitvarke kapelis, ir kazkaip tokia ramuma uzpludo...tik va kapuos vis ta uzrasa skaitydama susigraudinu...ir ziuredama koki filma apie skriaudziamus vaikus-verkiu...
Atsakyti