Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

user posted image

Bice, mieloji......

Gražiose svajonėse maža mergaitė bėgo per rasotą pievą su begalę žiedų ir drugelių. Ji nežinojo, kas yra meilė ir neapykanta, pasitikėjimas ir išdavystė, kilimas ir nuopuolis, džiaugsmas ir liūdesys. Jai nereikia slėptis, jai nereikia būti kitokiai, nei ji yra. Jos toks gyvenimas - Angelu būti... Ji tik bėga, bėga, bėga… Jos žingsniams pritaria vėjas, lietus, saulė, visas pasaulis, visa visata. Juk ji - maža mergaitė, skraidanti svajonėse.....


Tavo Sofijai - ketveri. Ji jau tokia, kuriai galima kasas supinti... paslaptį patikėti...nepatogių klausimų sulaukti smile.gif ...


Manau, tu vis vien skaičiuoji...........
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 15, 14:25)

Manau, tu vis vien skaičiuoji...........

verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Sladama, aspirinas? nesu girdejusi...gal butu jis isgelbejes mano Mergaite ir zinoma ankstesnis gimdymo skatinimas nors savaitele anksciau, bet kur tau...pirmaja isgimdei 4650 ir sekancia isgimdysi, laukim... gun_bandana.gif
testus dariausi skirtingu 2firmu-juosteles...
dar kita sav pasidarysiu, jei nieko eisiu ieskot mmm nebuvimo priezasties, bet vis neissirenku gydytojo, pas kuri noreciau lankytis...nera jokio pasitikejimo...
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 15, 12:25)
user posted image

Bice, mieloji...... 

Gražiose svajonėse maža mergaitė bėgo per rasotą pievą su begalę žiedų ir drugelių. Ji nežinojo, kas yra meilė ir neapykanta, pasitikėjimas ir išdavystė, kilimas ir nuopuolis, džiaugsmas ir liūdesys. Jai nereikia slėptis, jai nereikia būti kitokiai, nei ji yra. Jos toks gyvenimas - Angelu būti...  Ji tik bėga, bėga, bėga… Jos žingsniams pritaria vėjas, lietus, saulė, visas pasaulis, visa visata. Juk ji - maža mergaitė, skraidanti  svajonėse.....
Tavo Sofijai - ketveri. Ji jau tokia, kuriai galima kasas supinti... paslaptį patikėti...nepatogių klausimų sulaukti  smile.gif ...
Manau, tu vis vien skaičiuoji...........

kaip grazu, pagalvojau apie savo mergyte verysad.gif verysad.gif verysad.gif, nes ir as skaiciuoju...........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akwariuma: 15 spalio 2011 - 15:35
vaivos juosta labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
akwariuma mes visos skaiciuojame cray.gif susigraudinau paskaiciusi vaivos juostos zodzius ... cray.gif

Atsakyti
Biciule, stipriai tave apkabinu......... ir degu žvakutę Sofijai tyliojo gimtadienio proga........
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 15, 13:52)

vis neissirenku gydytojo, pas kuri noreciau lankytis...nera jokio pasitikejimo...


Mano sesuo po sunelio mirties pasake tokius zodzius. Visi zmones klysta, visi iki vieno, ne isimtis ir gydytojai, tiesiog kai susergi, kai reikia pas juos kreiptis eini ir tikiesi kad si karta jis ar ji nesuklys, nepadarys tos esmines klaidos... Gal ir teisybe, visi mes klystam, bet kai del tos klaidos mirsta mylimas zmogutis, kaip sunku tokiam suklydusiam gydytojui atleisti... Kaip sunku vel praverti gydymo istaigos duris ir vel tiketis ''Na gal si karta jie nesuklys...''

Bice degu zvakele tavo jau tokiai didelei ir graziai angeliukei user posted image

Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 15, 21:01)
Mano sesuo po sunelio mirties pasake tokius zodzius. Visi zmones klysta, visi iki vieno, ne isimtis ir gydytojai, tiesiog kai susergi, kai reikia pas juos kreiptis eini ir tikiesi kad si karta jis ar ji nesuklys, nepadarys tos esmines klaidos... Gal ir teisybe, visi mes klystam, bet kai del tos klaidos mirsta mylimas zmogutis, kaip sunku tokiam suklydusiam gydytojui atleisti... Kaip sunku vel praverti gydymo istaigos duris ir vel tiketis ''Na gal si karta jie nesuklys...''


klysti zmogiska, klystam visi...tik ne visos klaidos buna mirtinos...
taip jau sutverta, kad zmogus be zmogus negali,tad anksciau ar veliau ta pasitikejima tex atgauti, bet buti ir paciai budresnei ir daugiau reikalauti demesio...
Atsakyti
Labas vakaras mergaites,

aciu Tauskutei uz naujus namucius 4u.gif Arteja lapkricio 1-oji, man taip nepatinka si diena....taip salta, nesmagu kapuose verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dona27: 15 spalio 2011 - 21:35
Biciuk....degu zvakele TAvo Baltasparniui Angelui...Buvau vakar prie juros ir pasveikinau Ja su gimtadieniu... Kokia ji jau didele TEN....ir TAvo mintyse... wub.gif
Atsakyti
Žvakutės Xiukės,Sladamos,Bicės angeliukėms...

o aš be antidepresantų jau niekaip,rauna stogą baisiai...nuo rytojaus pradedu vartoti...
viskas žlugo,svajonė pastoti kažkur toli...
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 16, 20:39)
Žvakutės Xiukės,Sladamos,Bicės angeliukėms...

o aš be antidepresantų jau niekaip,rauna stogą baisiai...nuo rytojaus pradedu vartoti...
viskas žlugo,svajonė pastoti kažkur toli...

Aciu uz zvakele mano angeliukui 4u.gif
Laureanza verysad.gif O tai tie antidepresantai tai cia raminantys ar kas stipriau?As kai nesusidurus tai labai atsiprasu uz kvaila klausima blush2.gif


Visiems angeliukams po zvakele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 10 16, 22:51)
Aciu uz zvakele mano angeliukui 4u.gif
Laureanza verysad.gif O tai tie antidepresantai  tai cia raminantys ar kas stipriau?As kai nesusidurus tai labai atsiprasu uz kvaila klausima blush2.gif
Visiems angeliukams po zvakele 4u.gif

raminantys kaip ir,vartoti juos reikia netrumpai iki pusmecio netgi.juose serotonino daug,kurio mano smegenims šiuo metu reikia.serotoninas-džiaugsmo hormonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laureanza: 16 spalio 2011 - 21:58