Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 01, 20:55)
ievoole  Nenustebk siandiena jai rasi pas Azuoliuka degancias zvakutes ir rozes vazone pamerktas  mirksiukas.gif 
Aplankiau siandiena ir tavo mazyli, truputuka paklaidziojom su vyru , bet poto kazkaip radom, ejau ejau...mintyse paklausiau kur tu Azuoliuk , pa ejusi pora zingsniu pasukusi galva as radau ji  wub.gif  atsivede jis mane pats pas save  wub.gif 
Labai grazioje vietoje , labai grazus ir mielas,jaukus kapelis  wub.gif Vyras kai pamate angeliukus iskart pasake ziurek tokie patis angeliukai kaip ir pas musu mazute  wub.gif


aš taip ir supratau mirksiukas.gif mes tavo mažiukės tamsoje nesuradom, tai sakėm kai važiuosim šeštadieni būtinai aplankysim wub.gif
aš, kaip supratau tu surinkai mūsų boružėlių namelius? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti

Sveikos,
zvakeles visiems angeliukams o visoms ju mamytems po 4u.gif

QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 30, 14:15)
Aš širdelę padariau. Ryt nuvešim. Šiandien puokštelę padėjau.


as ir sirdute padariau ir taip graziai papuosem kapeli ir zvakeliu pridegem, tik pamirsau nufotkint ir albumelyje ideti, kazkaip isgaravo is galvos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 02, 11:48)
aš taip ir supratau mirksiukas.gif  mes tavo mažiukės tamsoje nesuradom, tai sakėm kai važiuosim šeštadieni būtinai aplankysim wub.gif
aš, kaip supratau tu surinkai mūsų boružėlių namelius? biggrin.gif  blush2.gif



Sveikutes 4u.gif

Nea as nieko nenurinkinejau nes zinojau kad tu atvaziuosi ir nenorejau kaip sakoma savo ranku kist. Manau tau paciai malonu yra tvarkyti , nuimti zvakeles ir t.t.paciai. Boruzeliu as nenuemiau ,gal kas kitkas nu eme g.gif

Laureanza laikykis mergyt , va tau po balionuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 02, 12:39)
Sveikutes  4u.gif

Nea as nieko nenurinkinejau nes zinojau kad tu atvaziuosi ir nenorejau kaip sakoma savo ranku kist. Manau tau paciai malonu yra tvarkyti , nuimti zvakeles ir t.t.paciai. Boruzeliu as nenuemiau ,gal kas kitkas nu eme  g.gif



tai įtariu kokia bobutė nagus prikišo, nes visuomet randam vėjo malūnėlį į vidurį persmeikta.. man jos jau pabodo.. ko kišasi gi visai netrukdo doh.gif

o tuos namukus patys jau kartą buvom išardę, tai kai pamatėm kas ten taisosi žiemoti, tai nebelindom wub.gif bet joms matote reikia prilįsti.. nenoriu nieko įžeisti, bet tos lenkės per daug sau leidžia..
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 02, 12:43)
tai įtariu kokia bobutė nagus prikišo, nes visuomet randam vėjo malūnėlį į vidurį persmeikta.. man jos jau pabodo.. ko kišasi gi visai netrukdo doh.gif

o tuos namukus patys jau kartą buvom išardę, tai kai pamatėm kas ten taisosi žiemoti, tai nebelindom wub.gif  bet joms matote reikia prilįsti.. nenoriu nieko įžeisti, bet tos lenkės per daug sau leidžia..



As ir vakar galvojau kad nerasiu angelo ir geliu, ten tokia labai grazi puokste. Bet atejusi radau taip gera sirdziai pasidare , tfiu tfiu dar nei karto niekas nedingo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 02, 12:48)
As ir vakar galvojau kad nerasiu angelo ir geliu, ten tokia labai grazi puokste. Bet atejusi radau taip gera sirdziai pasidare , tfiu tfiu dar nei karto niekas nedingo  4u.gif


mes su vyru kapinėse tupėjom tol kol rusakalbių jaunimėlis išsiskirstė iš mūsų kalnelio, nes sėdėjo ant pakalnės ir rėkavo, buvo kažkaip nemalonu palikti doh.gif
matote jiems atrakcija biggrin.gif o man siaubą kėlė, ypač kai angeliukas mūsų nuo pastamento atšoko verysad.gif kviesimės berniukus, kad perklijuotų.. tai bijojau, kad neprisimosikuotų jie ten, būtų kritęs ir po angeliuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 11 02, 12:53)
mes su vyru kapinėse tupėjom tol kol rusakalbių jaunimėlis išsiskirstė iš mūsų kalnelio, nes sėdėjo ant pakalnės ir rėkavo, buvo kažkaip nemalonu palikti doh.gif
matote jiems atrakcija biggrin.gif o man siaubą kėlė, ypač kai angeliukas mūsų nuo pastamento atšoko verysad.gif  kviesimės berniukus, kad perklijuotų.. tai bijojau, kad neprisimosikuotų jie ten, būtų kritęs ir po angeliuko unsure.gif



Mes kai ieskojome Azuoliuko tai vienoje vietoje buvo pasistate staliuka, uzkanda, sultys ir degtine. Visi stovejo ir gere , ir baisiai triuksmavo. Tai labai nemalonu buvo. Bet pas rusus man atrodo taip yra priimta ir kiek zinau ju velines ir jie visai ki taip svencia ir velines man atrodo buna ne lapkricio1d.o kazkokia kita diena.
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 11 02, 13:00)
Mes kai ieskojome Azuoliuko tai vienoje vietoje  buvo pasistate staliuka, uzkanda, sultys ir degtine. Visi stovejo ir gere , ir baisiai triuksmavo. Tai labai nemalonu buvo. Bet pas rusus man atrodo taip yra priimta ir kiek zinau ju velines ir jie visai ki taip svencia ir velines man atrodo buna ne lapkricio1d.o kazkokia kita diena.


kad taip daro, tai normalu, nes ir ant rusų kapų yra spanguolių sulčių stiklinė ir staparikas su degtine ir visų nugertas butelis mirksiukas.gif bet čia kompanija tiesiog vaikštinėjo, apėjo visą aikštelę rėkaudami kokie 8 ir apkalbinėdami kol mes atėjom iki Ąžuoliuko.. tai man buvo neramu būtent dėl angeliuko ir taip prisibijau, kad bobutės su grėbliu neprižaistų doh.gif kai mes išsirinkom vietelę aplink mus buvo tuščia, o dabar vien diedukai aplink ir dar naują vietą šalia mažutę padarė unsure.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

buvom ir mes vakar aplankyt savo angeliuko... taip liudna ir graudu pasidare, nesulaikiau asaru verysad.gif visi prisiminimai vel sukilo, maniau, kad jau esu stipri, bet tik nuejus iskart apsiverkiau ir taip uzspaude gerkle kaip niekad gyvenime...

labai grazios puoksteles jusu angeliuku 4u.gif o mes pamirsom fotika pasimt ax.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif visiems mūsų angeliukams po žvakelę ,mes niekada ju nepamiršim

Divejuk labai džiaugiuosi tavimi nestuke.gif ,tikrai džiugi naujiena
gražios puokštės ,
malonu kad tau rugsejuk viskas gerai
laurendza laikykis nes ir man beprotiskai baisu imk 4u.gif
man kažkaip labai sunkiai rašosi , verysad.gif atsiprašau
Atsakyti
mes ir kai nu ejom pas mazute zvakes uzdeginejau rankos pradejo drebet , negalejau kalbet , laikiausi kad neapsiverkt bet nesugebejau apsiverkiau , asaros riedejo pacios... Kai ejom pas ievoole Azuoliuka visa kelia tylejau, poto vyras po truputi pradejo kalbint mane , juokelius pasakot. Stengiausi grizt vel i gyvenima ir grizau. Tikrai mes ju nepamirsim kaip Bona -pari sako.
Turbut visos nesulaikeme asaru , juk jie musu mazieji angeliukai.
Bona -pari apkabinu tave stipriai laikykis console.gif

Atsakyti
aš taip pat verkiau.. galvoju, o kad galėčiau šitaip rūpintis jo supurvintais drabužėliais nuo maistelio ir ropinėjimo verysad.gif o vyras abu kartus net iki kukčiojimo šalia jo kapelio raudojo, o vakar net pro ašaras išspaudė "kodėl jis.. juk tiek nelaimingų žmonių, kurie nenori gyventi.."............

user posted image

mano mažytis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievoole: 02 lapkričio 2011 - 13:34