Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Sveikutes 4u.gif
Monikam, tavo mergyte nuostabi wub.gif
Mes jau irgi is kapiniu... padejau dirbtiniu geliu kompozicija, uzdegem zvakutes. Taip jauku dabar pas mano pupa wub.gif
Del angeliuku... Per laidotuves mes padejom angeliuka, tai mano mama pabijojo,kad nedingtu, tai mb atsakymas buvo, kad tegul pasiima su visom ligom ir nelaimem... Ryt bus puse metu, kai jis saugo mano dukryte wub.gif verysad.gif Jau puse metu ilgesio verysad.gif
Atsakyti
Liūdžiu kartu su Jumis visomis, stipriosios mamos...Nežinau kodėl, bet retkarčiais užklystu pas Jus...Tik pas Jus surandu stiprybės ir ramybės...Visos mano negandos čia pasidaro niekinės....Skaitydama Jūsų postus verkiu kartu su Jumis...Ir kartu džiaugiuosi, kad auginu tris sveikus sūnelius...Priimkit mano užuojautą, priimkit ir mano liūdesį...Uždegsiu žvakutę už visus Jūsų Angelėlius - lai ilsisi ramybėje. Mamytėms daug daug stiprybės - Angelėliai Jūsų saugo Jus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas


VJ sirdute wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytukas 4u.gif

VJ koks grozis sirdutes wub.gif ir salia dar grozis dvi mergaiciukes grazuoliukes wub.gif

ievoole na matai dar nera salcio uz tat ir rozes dar laikosi 4u.gif

Degu zvakeles MUSU ANGELIUKAMS ... user posted image

Atsakyti
Sveikos,


As irgi degu zvakeles musu angelams.Stiprybes ir vilties mergaites jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
... susiradau drabužiukus, kuriais buvo apvilktas Benediktas, kurių neskalbiau, kad liktų jo kvapas... Deja šiandien jo kvapo ten jau nėra... Laikas negailestingai naikina prisiminimus...

Ramaus visoms likusio lapkričio pirmosios vakaro...



Žvaigždės yra tam, kad jas suskaičiuotum,
Kad naktį į jas žiūrėdama svajotum.
Tam, kad suprastum kokia mažytė esi,
Tam, kad pajaustum dėl ko gyveni.
Dar žvaigždės tam, kad jas kam nors padovanotum,
Kad vienai krentant norą sugalvotum,
Kad pasiklydus kelią rastum,
Kai liūdna, kad gyvenimą suprastum.


user posted image
Atsakyti
Būtų smagu, jei dangus turėtų telefoną, tam, kad galėtume išgirsti balsą tų žmonių, kurių jau nebėra...kurie išeina neįspėję...bet pasilieka visam mūsų širdyse...žmonių ,kurie yra dalis mūsų istorijos ir kurių labai ilgimės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 01 lapkričio 2011 - 16:17
Labukas,

degu žvakutę už mūsų visus angelus.... o jus visas tenoriu apkabinti........
Atsakyti
user posted image

Musu angelams....
Atsakyti
ievoole Nenustebk siandiena jai rasi pas Azuoliuka degancias zvakutes ir rozes vazone pamerktas mirksiukas.gif
Aplankiau siandiena ir tavo mazyli, truputuka paklaidziojom su vyru , bet poto kazkaip radom, ejau ejau...mintyse paklausiau kur tu Azuoliuk , pa ejusi pora zingsniu pasukusi galva as radau ji wub.gif atsivede jis mane pats pas save wub.gif
Labai grazioje vietoje , labai grazus ir mielas,jaukus kapelis wub.gif Vyras kai pamate angeliukus iskart pasake ziurek tokie patis angeliukai kaip ir pas musu mazute wub.gif
Atsakyti
Viltis-kad kazkas amzinybej augina Tave...
sie zodziai visad mane sugraudina,,,
,jie tokie reiksmingi, pasake, tetis kapeliuose...todel ir norejau, kad jie butu irasyti paminkle...
taip tyku ir ramu buvo per sias velines...ir liudna...
Meskute, kokiais cia kodais kalbi?
Raja, manau , kad turi planuoti jei nori, bet isidarbinti bunant nesciai, nebutu geriausia iseitis...paskui tik bereikalingo streso...zinoma suplanuot negali ar pastosi si men ar po pusmecio...ir istatymas dabar, kad 12men staza tureti reikia...imanoma ir viska suderinti, jei norm darbdavys, bet abejoju ar daug tokiu like...
Diveja,sveikinimai, kiek jau laiko?


Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Ach,Diveja wub.gif
Na,tinka man AD istikruju,cia tiek nualinus save buvau,kad jau atrode nuo bet ko bloga,niekas netinka...po truputi gyju...iki visisko atsigavimo dar toli,bet nieko,lauksiu ir sulauksiu kada ir as galesiu dziaugtis.

as siandien vaziuoju i baznycia,i misias uz mirusius.Poto i kapelius pas visus ir savo brangiausiaja angele.
Labai grazios dovaneles Jusu angelams...poto ir as savo idesiu-parodysiu.

Zvakutes musu angelams
Atsakyti