Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Diveja sveikinu wub.gif tai vat kuri buvo slapuke smile.gif Kiek jau laiko nestuke.gif ? wub.gif

kumpiene kaip grazu wub.gif

ievoole Nesureiksmink taip jau smarkiai, galvok apie pilvuko gyventoja smile.gif mes vazoavom ir vakar per apylanka , pasistateme masina ir pasivaiksciodami su vandeniu , kastuvu ir didziausia puokstem geliu ejom. Ir rytoj vaziuosim uz degt zvakeliu ir taip pat bus , daug masinu ir ka jau be padarysi reiks stovet ir laukt , pasistatyt masina ir eit i kita gala per visus kapus. Bet as kazkaip nesureiksminu to , tai suprantama nes pagalvok jai pensininkai ten kapuose apsisukinetu ir t.t. je tau doh.gif kiek ten butu apdauzytu masinu.

monikam garzuole kokia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 31 spalio 2011 - 12:30
Kokia mergytė wub.gif . Išraiškingumas akių wub.gif .

Meškute, juodas brūkšnys? Santykiuos? Jausmuos? Tu man visada sudarydavai labai stiprios optimistės įspūdį. kaip ir Ievoolė. Manau išspręsit. Tik kad kuo mažiau skaudėtų 4u.gif .

Ievoole,. pas mus irgi neleidžia į kapines įvažiuot. Bet man nei šiokią eilinę dieną nekyla noras įvažiuot į kapines. Aš net kai su dviračiu vasarą numinu, pasilieku jį už vartų, nes kapinės man ne ta vieta, kur burgzt galima. O tikrai yra tokių, kurie su mašina nuvažiuoja iki pat kapo doh.gif doh.gif .

Išmiegos Ieva, važiuosim ir mes aplankyt prodieduko, močiutės ir Sesės wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 31, 12:42)


Meškute, juodas brūkšnys? Santykiuos? Jausmuos? Tu man visada sudarydavai labai stiprios optimistės įspūdį. kaip ir Ievoolė.  Manau išspręsit. Tik kad kuo mažiau skaudėtų  4u.gif .




Bruksnys tuoj bus, tik ne man juodas, man bus baltas, kai susitvarkysiu ka reikia. Gana tu juodu. Semiuos jegu dbr. Kaupiausi ilgai, bet tikiuosi pavasari sutiksiu laiminga.
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2011 10 31, 11:44)

Grazuole wub.gif wub.gif o plaukai plaukai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės

Degu žvakeles visiems angeliukams 4u.gif 4u.gif

O aš vakar pikta gryžau iš kapinių.. Blogi žmonės pavogė vieną angeliuką. Na kaip žmonėms rankos nenudžiūva nuo tokių darbų.. O buvo pats gražiausias.. verysad.gif

Dar .. gaila, straipsnyje paminėjau kad man po Paulytės mirties atsigauti padėjo Angeliukų mamytės, bet matyt čia savotiška reklama gavosi ir straipsnyje apie tai nei žodžio.. O aš taip visoms esu dėkinga..


Divėja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suleima: 31 spalio 2011 - 16:05
Ačiū už svekinimus,bet deja,ne aš ta slapukė ax.gif
Nes apie mano nestuke.gif niekas nežinojo blush2.gif

monikam,tavo pupa wub.gif wub.gif wub.gif

Lina 4u.gif Mum pernai žvakes buvo nurinkę,tai šiemet labai bijojau,kad nuėjus jų nerasiu.Bet radau thumbup.gif Uždegiau vakar,sutvarkiau,nes ryt nenuvažiuosiu(dirbsiu).
Tą straipsnį skaitydama verkiau... Džiaugiuosi už tave labai labai 4u.gif

VJ,pas mus tokios didelės kapinės,kad pėsčiam tiesiog per toli eiti iki kapelio verysad.gif Aš jas palyginu kaip su geru kaimu.Mano tėvai pamatę nustebo,kad tokios didelės biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras...jetus, Divėja, džiaugiuosi labai labai už tave ir lengvo tau nešiojimo...šaunuolė tu esi... wub.gif wub.gif wub.gif nebeilgai trukus vėl arostogausi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Suleima @ 2011 10 31, 16:04)
O aš vakar pikta gryžau iš kapinių.. Blogi žmonės pavogė vieną angeliuką. Na kaip žmonėms rankos nenudžiūva nuo tokių darbų.. O buvo pats gražiausias.. verysad.gif

Mum siemet pries pat Augustuko metines pavoge angeliukus... ir buvau soke... bet deja yra tokia tiesa... kad zmonms nesvarbu nuo ko vogti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
"...O, kūdikėli,
mano džiaugsme, mano ašarėle!..
Aš mintimis glaudžiu tave prie liūdinčios širdies
ir gyvenu viltim -
mes susitiksim amžinybės žydinčioje pievoj,
kur angelas atneš tave ant mylinčių sparnų
ir sveiką, linksmą man tave paduos. Išties...
...aš gyvenu viltim anų - mums palaimingų, amžinų dienų...''


user posted image

Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Divėja, labai graži žinia. Sveikinu 4u.gif

Ir aš grįžau nuo kapelių. Nuvežiau floristės pagamintą mašinytę. Nešant tiek vaikškų susižavėjimų išgirdau...Gražu dabar pas juos, tikiuosi ir džiugina. blush2.gif blush2.gif

Rytoj važiuosime visi švieselių pažiūrėt...


Ramybės dušioj visoms!
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2011 10 30, 21:42)
Man taip pat buvo pirmais metais...
O šiandien aš važiavau ten kur apylanka padaryta,privažiavau prie tvoros.Na o prie kapelio jau ėjau pėsčia. Bet oras geras,tai sagiai prasiėjau.O dar papuošiau pupos kapelį,tai taip gera ir ramu širdy paliko wub.gif

Arba turit važiuoti anksti ryte.Mes kažkada važiavom 7val.Tai dar galėjom važiuoti ir vidun smile.gif
Neliūdėk,dar laiko iki angeliukų šventės turi 4u.gif


mes dar pastovėjom tame kamštyje, bet kai Adomėlis užmigo, tai tikrai negalėjome eiti pėsčiomis, o ir mūsų vietelė labai toli, o man vos persitempus tempia pilvo apačią, gydytojas sakė jog dėl cezario verysad.gif

nusigrūdom vakar 21h. wub.gif

QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 31, 14:29)
ievoole Nesureiksmink taip jau smarkiai, galvok apie pilvuko gyventoja  smile.gif  mes vazoavom ir vakar per apylanka , pasistateme masina ir pasivaiksciodami su vandeniu , kastuvu  ir didziausia puokstem geliu ejom. Ir rytoj vaziuosim uz degt zvakeliu ir taip pat bus , daug masinu ir ka jau be padarysi reiks stovet ir laukt , pasistatyt masina ir eit i kita gala per visus kapus..


nuvažiavau vėlai vakare ir viską susitvarkiau, pridegėm daug žvakelių, tai taip gražu ten pas jį wub.gif
rožytė dar žydi, keli nauji žiedai išsprogo doh.gif tai nedengėm, ir dar iki kito savaitgalio nedegsim..
mes tai ryt matyt nuvažiuosim visų žvakelių vidų pakeisti wub.gif

QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 31, 14:42)
Ievoole,. pas mus irgi neleidžia į kapines įvažiuot. Bet man nei šiokią eilinę dieną nekyla noras įvažiuot į kapines. Aš net kai su dviračiu vasarą numinu, pasilieku jį už vartų, nes kapinės man ne ta vieta, kur burgzt galima. O tikrai yra tokių, kurie su mašina..


kad jos labai galingos, o mūsų vieta tokia, kad pėsčiomis ir neatgaminčiau, kaip nusigauti, normalūs keliai ten, pas mus ant kalnelio ir aikštelė yra mirksiukas.gif bet mamai niekas nesukliudys, nusigrūdau naktį, palikom auto šviesas ir susitvarkėm wub.gif

QUOTE(Suleima @ 2011 10 31, 18:04)
O aš vakar pikta gryžau iš kapinių.. Blogi žmonės pavogė vieną angeliuką. Na kaip žmonėms rankos nenudžiūva nuo tokių darbų.. O buvo pats gražiausias..


aš taip pat vis baiminuosi jog gali būti nurinkti mūsų angeliukai, vis nuvažiavus iškart skaičiuoju..
bet kas per brudai taip elgiasi? kur jie juos deda? mhm?

monikam, kokia tu laiminga moteris wub.gif

vaivos juosta, nu neraliai gražu, taip gali sugalvoti tik mylinti mama wub.gif gal ir man metinėm reikės ką sugalvoti blush2.gif
Atsakyti