Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(ievoole @ 2011 10 30, 19:51)
bet taip susierzinau jog grįžusi iškarto apsivėmiau.. o mašinoje visą kelią laikiausi doh.gif  verysad.gif

Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 30, 20:35)
Laba

As ir pagalvele padariau... galvoju ryt nunesti...



kaip gražu wub.gif


kumpiene, stengiuosi, bet kai tik susierzinu iškart draugauju blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievoole: 30 spalio 2011 - 18:58
QUOTE(ievoole @ 2011 10 30, 19:51)
Mes šiandien važiavome, bet mūsų neįleido.. policija stovėjo ir neleido važiuoti net į pagrindinį kelią, kuris veda.. tai net ašaras paleidau upeliais..


console.gif
Man taip pat buvo pirmais metais...
O šiandien aš važiavau ten kur apylanka padaryta,privažiavau prie tvoros.Na o prie kapelio jau ėjau pėsčia. Bet oras geras,tai sagiai prasiėjau.O dar papuošiau pupos kapelį,tai taip gera ir ramu širdy paliko wub.gif

Arba turit važiuoti anksti ryte.Mes kažkada važiavom 7val.Tai dar galėjom važiuoti ir vidun smile.gif
Neliūdėk,dar laiko iki angeliukų šventės turi 4u.gif
Atsakyti
Zvakutes angeliukam 4u.gif

Diveja kaip suprantu galima sveikinti smile.gif
Gal kur ka praleidau ankstesnese temose blush2.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif
mielosios mamytes o kas gi atsitinka vaikuciams kad jie mirsta?kol cia neuzejau net neisivaizdavau kad toks mirtingumas vaku,mano vaikelis mire gimdoje 12 savaiciu,as jo nemaciau,ir vis tiek negalejau net pampersu reklamos ziureti,ir dabar vis pagalvoju koks butu mano leliukas jau didelis verysad.gif o cia palaidoti verysad.gif blink.gif
STIPRYBES JUMS IS VISOS SIRDIES cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 419: 30 spalio 2011 - 22:08
Tikiuosi kad jau kokia viena kita nestuke.gif nuo mano paskutinio aspilankymo cia pagausejo...

QUOTE(Laureanza @ 2011 10 21, 16:17)
Ačiū,Tau,už gerus žodžius.Bet esmė tame,kad manęs neklauso protas,jau nebesusitvarkau su savimi.Mane dabar apėmus mirties baimė t.y kardialinė depresija...aš galvoju,kad man su širdim blogai,kad naktį užmigus galiu neprabusti ir t.t.Manau,kad Ad man padės susitvarkyti su savo mintimis ,baime,panika...

duok man savo numeriuką,kai kamuos nemiga sms pasirašysim smile.gif


O man kiek atvirksciai .....Migdomuju neteko ragaut nes kuo man blogiau tuo as daugiau miegu..tiesiog taip as begu nuo realaus gyvenimo...
...Iki siandien pasvajoju kad tai man butu itin miela dovana- kad Dievulis man leistu mas mano pirmaji ir vienintely vakare uzmerkus akis iskeliaut...
....Niekas manes cia nelaiko...mama ir vyras vis vien viena diena prisijungs...Kodel as negaliu ju tenais savo stebuklely augindama laukti....


Atsakyti
QUOTE(uzsiemusi @ 2011 10 30, 21:31)
Tikiuosi kad jau kokia viena kita  nestuke.gif  nuo mano paskutinio aspilankymo cia pagausejo...
O man kiek atvirksciai .....Migdomuju neteko ragaut nes kuo man blogiau tuo as daugiau miegu..tiesiog taip as begu nuo realaus gyvenimo...
...Iki siandien pasvajoju kad tai man butu itin miela dovana- kad Dievulis man leistu mas mano pirmaji ir vienintely vakare uzmerkus akis iskeliaut...
....Niekas manes cia nelaiko...mama ir vyras vis vien viena diena prisijungs...Kodel as negaliu ju tenais savo stebuklely augindama laukti....


Visi musu stebukleliai ten saugus ir musu laukia. Tik ateisime pas juos visos savo laiku... Ne mums spresti, kada tai ivyks. Bukime kantrios ir tada tikrai amzinybeje auginsime savo brangenybes...
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 31, 01:06)
Visi musu stebukleliai ten saugus ir musu laukia. Tik ateisime pas juos visos savo laiku... Ne mums spresti, kada tai ivyks. Bukime kantrios ir tada tikrai amzinybeje auginsime savo brangenybes...



Na kai jautiesi zombis ant zemes daugiau nei metai nelabai jau zemiecius supranti ar susijes su jais jautiesi....O dargi jei kam nesiseka tai jau jam bus tik kraunama ir kraunama ant kupros...nesuprantu kodel tada yra daugybe kam viskas be jokio vargo , kaip per sviesta...kitaip sakant viskas Dievo ant lekstutes buna pateikiama....Nesiskundziu- tik pas savo brangiausiaji noriu..
..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzsiemusi: 31 spalio 2011 - 00:36
Labas rytas visoms 4u.gif stai ir as paklydele... jau kai pradejau jus sapnuot, tai galvoju reikia uzeit namo biggrin.gif
Matau dvi mamytes laukiasi.. wub.gif pavydziu baltu pavydu, labai uz jus dziaugiuosi.. ax.gif
Mes vakar atsventem Benuko 3-aji gimtadieni. Jau tooooks didelis, negaliu patiket wub.gif

Ir greitai svestume Adomelio metukus... verysad.gif Tikrai artejant metinems su kiekviena diena blogeja blogeja.. Dirbu pilnu tempu, gyvenu pilnu tempu, atrodo viskas gerai.. bet kai atsiguli vakare i lova, taaaip gerkle uzspaudzia..
Nesilaukiu ir nezinau kada tai bus, nes jau greitai turbut nebeturesiu nei su kuo susilaukti doh.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikutes mergaites 4u.gif

radau truputuka laiko parasyt. mes augam labai greita, atrodo nesenai laukiau kad paimsiu savo stebukleli ant ranku, o mum jau du meniasiukai wub.gif jau susidraugavom, labai megsta mergyte bendrauti ir demesio nori wub.gif pasirodom smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
visiems angeliukams po zvakele 4u.gif

ryt vaziuosim ir mes pas savo suneli visa seima, laukia ilga kelione doh.gif senai jau bebuvom ten ir mazoji dukryte vaziuos pas broliuka verysad.gif taip truksta man jo, jei buciau isnesiojus, jam jau butu beveik metukai verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Diveja sveikinimai nuosirdziausi 4u.gif kiek jau laiko? gal cia musu slapuke?
Atsakyti
Diveja, sveikinu sveikinu, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2011 10 31, 10:44)
sveikutes mergaites  4u.gif

radau truputuka laiko parasyt. mes augam labai greita, atrodo nesenai laukiau kad paimsiu savo stebukleli ant ranku, o mum jau du meniasiukai  wub.gif  jau susidraugavom, labai megsta mergyte bendrauti ir demesio nori  wub.gif pasirodom  smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
visiems angeliukams po zvakele  4u.gif

ryt vaziuosim ir mes pas savo suneli visa seima, laukia ilga kelione  doh.gif  senai jau bebuvom ten ir mazoji dukryte vaziuos pas broliuka  verysad.gif  taip truksta man jo, jei buciau isnesiojus, jam jau butu beveik metukai  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Diveja sveikinimai nuosirdziausi  4u.gif  kiek jau laiko? gal cia musu slapuke?

NIU jau labai grazi brunete wub.gif i mama visa wub.gif
Atsakyti