Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Geriu AD,šalutinis poveikis sunkiausias pasireiškė.nemiegu.
Šiandien pas psichologą,visiškai nesusitvarkau su savimi
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 28, 14:19)
Geriu AD,šalutinis poveikis sunkiausias pasireiškė.nemiegu.
Šiandien pas psichologą,visiškai nesusitvarkau su savimi

vajei blink.gif , laikykis mergyt, stiprybes tau, kad rastum jegu savyje console.gif 4u.gif
Atsakyti
Raja28 - geriausia leist sau gyventi toliau ir nespaust maksimumo iš savęs, o gyvenimas anksčiau ar vėliau viską sudėlios į savo vietas
Viena duoda kitą atima... o kai tik atima, bandyk pasiimt maksimum ką gali bigsmile.gif .
Va ir dabar galvoju jeigu nebūtų buvę tų netekčių nežinau kaip būtų ar būčiau žengus žingsnį, kad surast vyro tėvą, ar nebūt buvę per vėlu... nu žodžiu kas būtų jeigu būtų, o yra kaip yra.
Mergaitės, laikykitės visos 4u.gif ir galvokit, kad dabar nėra taip blogai kaip atrodo, visada gali būti dar blogiau... taip, kad nenukabinkit nosies, nesam visiškai neįgalios, galim savimi pasirūpint, judam, krutam, dirbam bigsmile.gif
Ir tiesa, kad pilni vaikų namai mažylių kurie laukia MAMOS NORS IR VIENAM SAVAITGALIUI. Galbūt jei savų mažyliu nėra... nebus... gal galima būti krikštamote mažam žmogučiui, būti netgi svarbesniu žmogumi už gimdytoją... galima nors vieną kartą nueiti kartu karšto šokolado į kavinę... kartais reik tiek nedaug, kad padarytai didelį įspaudą prisiminimų pasaulyje. Tiesiog reik pagalvot kam galim suteikt džiaugsmo dėl ko pasijustume geriau mirksiukas.gif

Laureanza galbūt tau užtektų ir psichologo, kad iškalbėtai ir tą skaudulį kaip kokią skaudžią žaizdą išvalytai?
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 28, 15:25)
Raja28 - geriausia leist sau gyventi toliau ir nespaust maksimumo iš savęs, o gyvenimas anksčiau ar vėliau viską sudėlios į savo vietas
Viena duoda kitą atima... o kai tik atima, bandyk pasiimt maksimum ką gali  bigsmile.gif .
Va ir dabar galvoju jeigu nebūtų buvę tų netekčių nežinau kaip būtų ar būčiau žengus žingsnį, kad surast vyro tėvą, ar nebūt buvę per vėlu... nu žodžiu kas būtų jeigu būtų, o yra kaip yra.
Mergaitės, laikykitės visos 4u.gif ir galvokit, kad dabar nėra taip blogai kaip atrodo, visada gali būti dar blogiau... taip, kad nenukabinkit nosies, nesam visiškai neįgalios, galim savimi pasirūpint, judam, krutam, dirbam  bigsmile.gif
Ir tiesa, kad pilni vaikų namai mažylių kurie laukia MAMOS NORS IR VIENAM SAVAITGALIUI. Galbūt jei savų mažyliu nėra... nebus... gal galima būti krikštamote mažam žmogučiui, būti netgi svarbesniu žmogumi už gimdytoją... galima nors vieną kartą nueiti kartu karšto šokolado į kavinę... kartais reik tiek nedaug, kad padarytai didelį įspaudą prisiminimų pasaulyje. Tiesiog reik pagalvot kam galim suteikt džiaugsmo dėl ko pasijustume geriau mirksiukas.gif



thumbup.gif kokie įspūdingi žodžiai....net ašarą išspaudžiau....
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 28, 16:25)
Raja28 - geriausia leist sau gyventi toliau ir nespaust maksimumo iš savęs, o gyvenimas anksčiau ar vėliau viską sudėlios į savo vietas
Viena duoda kitą atima... o kai tik atima, bandyk pasiimt maksimum ką gali  bigsmile.gif .
Va ir dabar galvoju jeigu nebūtų buvę tų netekčių nežinau kaip būtų ar būčiau žengus žingsnį, kad surast vyro tėvą, ar nebūt buvę per vėlu... nu žodžiu kas būtų jeigu būtų, o yra kaip yra.
Mergaitės, laikykitės visos 4u.gif ir galvokit, kad dabar nėra taip blogai kaip atrodo, visada gali būti dar blogiau... taip, kad nenukabinkit nosies, nesam visiškai neįgalios, galim savimi pasirūpint, judam, krutam, dirbam  bigsmile.gif
Ir tiesa, kad pilni vaikų namai mažylių kurie laukia MAMOS NORS IR VIENAM SAVAITGALIUI. Galbūt jei savų mažyliu nėra... nebus... gal galima būti krikštamote mažam žmogučiui, būti netgi svarbesniu žmogumi už gimdytoją... galima nors vieną kartą nueiti kartu karšto šokolado į kavinę... kartais reik tiek nedaug, kad padarytai didelį įspaudą prisiminimų pasaulyje. Tiesiog reik pagalvot kam galim suteikt džiaugsmo dėl ko pasijustume geriau mirksiukas.gif




thumbup.gif auksiniai zodziai pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 28, 14:19)
Geriu AD,šalutinis poveikis sunkiausias pasireiškė.nemiegu.


Man šalia AD buvo išrašyta ir nuo nemigos.
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 28, 18:21)
Man šalia AD buvo išrašyta ir nuo nemigos.

kokius vartojai?
man nuo nemigos irgi duoti 10 dienų,bet aš su jais užmigus vistiek budinėju naktį.
o man paranoja,baimė,nerimas.
priepuoliai ištinka.nu,negaliu.sunku


Rugsėje,neužtenka vien tik psichologo verysad.gif
Papildyta:
beto AD man vartoti pusę metų
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 28, 18:30)
kokius vartojai?
man nuo nemigos irgi duoti 10 dienų,bet aš su jais užmigus  vistiek budinėju naktį.
o man paranoja,baimė,nerimas.
priepuoliai ištinka.nu,negaliu.sunku
Rugsėje,neužtenka vien tik psichologo verysad.gif
Papildyta:
beto AD man vartoti pusę metų



man irgi tas pats buvo, pilnai suprantu tavo savijauta, slykstus jausmas, o kaio dar turiu sirdies yda tai is vis tie priepoliai buvo baisingi...todel ir emiausi tramdomuju, nes nenorejau buti priklausoma nuo visu tu baimiu, kurie yra vieni pirmuju depresijos pozymiu doh.gif
pabandyk nors po truputuka suvaldyt save, suimt, gal pokalbis su psichologu pades, svarbu issikalbek, nesvarbu supras nesupras, manau svarbu, kad yra kas isklauso, gal supras, laikykis 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 28, 15:25)
Raja28 - geriausia leist sau gyventi toliau ir nespaust maksimumo iš savęs, o gyvenimas anksčiau ar vėliau viską sudėlios į savo vietas



Butu gerai jei butu tai imanoma g.gif , as esu is tu kurie negali pasitenkinti kasdienybe, man reikia veiksmo, judesio, mano galvoje daug planu, noru , svajoniu, na reikia kazkaip bent minimaliai viska sustatyti i savo vietas, ir tai teks padaryti, noriu to as ar nenoriu doh.gif Nesuprantu ir pati is kur toks chaosas pas manes, gyvenau ramiai vyro laukimu ir stai kad nori biggrin.gif
Atsakyti
Sergu aš liūdesiu...
Ir nepaguoda laikas man.
Jo nemalšina dienos, mėnesiai,
Turbūt net metai...
Kurių, deja, negalima atsukt atgal.

Sergu aš ilgesiu...
Kiekvieną šypsnį saugau,
Žodį, ašarą... giliai savy...
Širdelė liūdi, ilgis, myli -
ANGELĄ... laikytą kažkada glėby...

Šiandien aš verkiu...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 28, 18:30)
neužtenka vien tik psichologo verysad.gif

console.gif
kad tai būtų vienas receptas... laikas gydytojas, kartais jo reikia šiektiek daugiau.
Realiai pagalvoju, kad žemę po kojom jaust pradėjau po metų. Dar daugiau laiko reikėjao, kad galėčiau grįžt į realų gyvenimą, bet ta baimė KAŽKO taip ir liko. Vos vaikas 5 min vėluoja grįžt ir neprisiskambinu aš jau pradedu panikuot, net darbe sako eik namo, žiūrėk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 28, 18:30)
kokius vartojai?


nepamenu. Bromazepam gal.
Atsakyti
QUOTE(bicė @ 2011 10 26, 09:38)

Lairam su gimtadieniu Kristupeli 4u.gif . Jo torciukai nuostabus, o vyrukas teisingai praktiskas smile.gif Kaip Sofija auga?




Ačiū už sveikinimus 4u.gif . Mažoji puikiai auga - vis gudrėja biggrin.gif . Tikra lapė-snapė darosi smile.gif - atrodo, kad tik pagalvoju, kad paguldysiu, o ji jau ožius pradeda rodyti - suprask, kad ant rankų būdama viską geriau matua biggrin.gif . Protija mane vis kokios tetos, kad nenešiok tiek, nes pripras, bus rankinukė. O aš atkertu, kad tegu sau būna - man patinka nešioti biggrin.gif . Juk laikas taip greitai bėga, pralėks tie keli meteliai ir nebenorės ant rankų būti.

Ir panašu, kad mano mėlynakė nebus mėlynakė g.gif , pradėjo keistis akyčių spalva smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nledi @ 2011 10 26, 10:24)
Sveikos, AČIŪ už sveikinimus mano merginai  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Nledi, nenustoju žavėtis tavo gausia šeimyna wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2011 10 28, 11:29)
o as esu visiskame pasimetime doh.gif  verysad.gif
siulo darbus viena po kito, kazkoks prakeiksmas, visus metus vos ne tyla, o kai jau arteju link svajones, tokia sumaistis galvoje ir sirdyje verysad.gif Nezinau ka ir daryti, kita savaite eisiu i pokalbi, ziuresiu ka siulys, tada ir spresiu kaip elgtis? g.gif Toks jausmas kad tai lyg tycia tam, kad nebuciau nestuke.gif , gal dar nelaikas, nebesuprantu visai kaip elgtis, kaip susidelioti viska, nes pagalvoju is vienos puses tai gerai butu uzsidirbti poto ramiai auginti tureti savo kapeika kiseneje, is kitos puses taip nebenoriu laukti, laikas tai eina.... verysad.gif Kad zinociau kaip teisingai pasielgti?????????????/



O gal įsidarbink, brt planavimo nenutrauk??? Juk nežinai, kada žirniukas sugalvos apsigyventi po tavo širdimi. Juk gali pavykti jau pirmą kartą, o gali tekti palaukti ir pusmetuką...
Papildyta:
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 28, 12:42)
Labukas  4u.gif
na darbas kaip darbas, tik ketvirtadieniais tenka statistiką tokią nelinksmą surinkt.
O gyvenu kaip ta voverė rate. Darbas, namai, rankdarbiai, dar šioks toks daržas buvo, o kitą met panašu, kad rimčiau ūkininkaut pradėsim smile.gif , jau aviečių pasodinom apie 15 arų, pavasarį dar tiek bus, dar braškių apie 20 arų sodinsim, vyras šį tą sėt planuoja. oi tik sukamės, mažai laisvo laiko lieka.
Planų milijonas, tik deja tuose planuose nepalikta vietos kitam leliui, nebenorim rizikuot daugiau, reik turimą užaugint geru žmogum rolleyes.gif .
Atrodo susigyveni su viskuo, bet kaskart lankant dukriuko kapelį ašara nurieda - myliu ją be proto, nors taip bijojau, kad ją galiu pamiršt.
duria širdį, kai šiemet vienas paskui kitą giminaičiams gimsta vaikai, bet toks gyvenimas, kad visko žmogus šioje žemėje negali turėti. Reik džiaugtis tuo ką turi jau dabar smile.gif


4u.gif

Kai atrodo, kad praradau viską - pati save pradedu mintyse barti. Praradau daug, bet tikrai ne viską. Yra daugybė dalykų, žmonių dėl kurių privalau iškėlusi galvą eiti pirmyn. Vien dėl augančių vaikučių neturiu teisės galvoti, kad pasaulio pabaiga atėjo. Užauginsiu sūnelį, dukrytę... pasižaisiu dar su anūkiukais, o tada keliausiu bas Benediktą, kad amžinybėje užauginčiau ir jį...
Atsakyti