Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

Labas
Žvakutės angeliukams.
Žvelsa,miegu kolkas tik su migdomaisiais.Gėriau po visą,dabar po pusę tabletės
Atsakyti
Labukas, kaip besilaikot?
Ech dirbu darbelį ir ketvirtadieniais reik registruot rajono mirtis... žiauru... šia savaitę 20 dienų angelėlis... pusės metų... kas mėnesį kiek vienam mažam miestely... o kiek per metus?... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 27, 12:58)
Labukas, kaip besilaikot?
Ech dirbu darbelį ir ketvirtadieniais reik registruot rajono mirtis... žiauru... šia savaitę 20 dienų angelėlis... pusės metų... kas mėnesį kiek vienam mažam miestely... o kiek per metus?...  verysad.gif


Labukas 4u.gif

o taip verysad.gif kol nesusiduri, tol turbūt neužkliūva akys ir mintys už tokių dalykų, o kai pats patenki į tokią situaciją visada atkreipi dėmesį į panašaus likimo atvejus ir tada....suvoki, kiek daug tokių kaip mes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 27, 12:58)
Labukas, kaip besilaikot?
Ech dirbu darbelį ir ketvirtadieniais reik registruot rajono mirtis... žiauru... šia savaitę 20 dienų angelėlis... pusės metų... kas mėnesį kiek vienam mažam miestely... o kiek per metus?...  verysad.gif

liūdna realybė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 27, 11:58)
Labukas, kaip besilaikot?
Ech dirbu darbelį ir ketvirtadieniais reik registruot rajono mirtis... žiauru... šia savaitę 20 dienų angelėlis... pusės metų... kas mėnesį kiek vienam mažam miestely... o kiek per metus?...  verysad.gif

Labukas visoms,
ziauru doh.gif Tikrai negalvojau, kad siais tokiais civilizuotais laikais, TAI daznai nutinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 26, 22:08)
Labas
Žvakutės angeliukams.
Žvelsa,miegu kolkas tik su migdomaisiais.Gėriau po visą,dabar po pusę tabletės

Na gal po kiek laiko ir visai nebereiks migdomųjų 4u.gif

QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 27, 12:58)
Labukas, kaip besilaikot?
Ech dirbu darbelį ir ketvirtadieniais reik registruot rajono mirtis... žiauru... šia savaitę 20 dienų angelėlis... pusės metų... kas mėnesį kiek vienam mažam miestely... o kiek per metus?...  verysad.gif

Labutis 4u.gif Jau buvau tavęs pasigedus biggrin.gif Na tu čia į gerą vietą užtaikei dirbt verysad.gif O kaip norėtus kad kuo mažiau vaikų mirtų......
Atsakyti
Šiandien ant paminklo prie mano tėčio,dėdės,atsirado ir mano angelėlio vardas...
....................
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 27, 22:44)
Šiandien ant paminklo prie mano tėčio,dėdės,atsirado ir mano angelėlio vardas...
....................

.... sunku jį perskaityt tokiose vietose..... užstringa rodos, pirmą skiemenį ištarus..


kai man reikėjo meistrui pasakyti Jos vardą, taip ir nutilau gumulą ryt pradėjus.... Ant lapelio užrašiau...
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 27, 12:58)
Labukas, kaip besilaikot?
Ech dirbu darbelį ir ketvirtadieniais reik registruot rajono mirtis... žiauru... šia savaitę 20 dienų angelėlis... pusės metų... kas mėnesį kiek vienam mažam miestely... o kiek per metus?...  verysad.gif


liudnas darbelis...
taip labai daug ir tai labai skaudu...
kaip tu pati besilaikai?
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 27, 22:44)
Šiandien ant paminklo prie mano tėčio,dėdės,atsirado ir mano angelėlio vardas...
....................

4u.gif


o as esu visiskame pasimetime doh.gif verysad.gif
siulo darbus viena po kito, kazkoks prakeiksmas, visus metus vos ne tyla, o kai jau arteju link svajones, tokia sumaistis galvoje ir sirdyje verysad.gif Nezinau ka ir daryti, kita savaite eisiu i pokalbi, ziuresiu ka siulys, tada ir spresiu kaip elgtis? g.gif Toks jausmas kad tai lyg tycia tam, kad nebuciau nestuke.gif , gal dar nelaikas, nebesuprantu visai kaip elgtis, kaip susidelioti viska, nes pagalvoju is vienos puses tai gerai butu uzsidirbti poto ramiai auginti tureti savo kapeika kiseneje, is kitos puses taip nebenoriu laukti, laikas tai eina.... verysad.gif Kad zinociau kaip teisingai pasielgti?????????????/
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 10 28, 11:29)
liudnas darbelis...
taip labai daug ir tai labai skaudu...
kaip tu pati besilaikai?

4u.gif
o as esu visiskame pasimetime doh.gif  verysad.gif
siulo darbus viena po kito, kazkoks prakeiksmas, visus metus vos ne tyla, o kai jau arteju link svajones, tokia sumaistis galvoje ir sirdyje verysad.gif Nezinau ka ir daryti, kita savaite eisiu i pokalbi, ziuresiu ka siulys, tada ir spresiu kaip elgtis? g.gif Toks jausmas kad tai lyg tycia tam, kad nebuciau nestuke.gif , gal dar nelaikas, nebesuprantu visai kaip elgtis, kaip susidelioti viska, nes pagalvoju is vienos puses tai gerai butu uzsidirbti poto ramiai auginti tureti savo kapeika kiseneje, is kitos puses taip nebenoriu laukti, laikas tai eina.... verysad.gif Kad zinociau kaip teisingai pasielgti?????????????/

Sunku Tau ką ir patarti.ypač tada, kada būti nestuke.gif aukščiausiam norų sąraše.

O man gyvenimas siunčia išbandymus...
nori sustabdyti.ir taip jau mano svajonė kolkas būti nestuke.gif toli.
Papildyta:
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 28, 08:22)
.... sunku jį perskaityt tokiose vietose..... užstringa rodos, pirmą skiemenį ištarus..
kai man reikėjo meistrui pasakyti Jos vardą, taip ir nutilau gumulą ryt pradėjus.... Ant lapelio užrašiau...

verysad.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
na darbas kaip darbas, tik ketvirtadieniais tenka statistiką tokią nelinksmą surinkt.
O gyvenu kaip ta voverė rate. Darbas, namai, rankdarbiai, dar šioks toks daržas buvo, o kitą met panašu, kad rimčiau ūkininkaut pradėsim smile.gif , jau aviečių pasodinom apie 15 arų, pavasarį dar tiek bus, dar braškių apie 20 arų sodinsim, vyras šį tą sėt planuoja. oi tik sukamės, mažai laisvo laiko lieka.
Planų milijonas, tik deja tuose planuose nepalikta vietos kitam leliui, nebenorim rizikuot daugiau, reik turimą užaugint geru žmogum rolleyes.gif .
Atrodo susigyveni su viskuo, bet kaskart lankant dukriuko kapelį ašara nurieda - myliu ją be proto, nors taip bijojau, kad ją galiu pamiršt.
duria širdį, kai šiemet vienas paskui kitą giminaičiams gimsta vaikai, bet toks gyvenimas, kad visko žmogus šioje žemėje negali turėti. Reik džiaugtis tuo ką turi jau dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 28, 12:22)

O man gyvenimas siunčia išbandymus...

Papildyta:

verysad.gif


g.gif Kas nutiko?
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 28, 12:42)
Labukas  4u.gif
na darbas kaip darbas, tik ketvirtadieniais tenka statistiką tokią nelinksmą surinkt.
O gyvenu kaip ta voverė rate.




Smagu, kad planuojat kazka, auginat, darot thumbup.gif
As irgi kartais pamastau, kad gal reiktu uzmirsti, reiktu gal net vieta pakeisti gyvenamaja, gal uztektu ir sunelio vieno, gi galeciau paimt broli ar sese is vaiku namu uzaugintume juos kartu, .....zodziu esu tokiam apmastymu kamuoli, kad net nezinau kaip ir elgtis, tikiuos grizes vyras viska sudelios i savo vietas g.gif biggrin.gif
Atsakyti