Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

QUOTE(Pamelo @ 2011 10 24, 18:30)
Jau gavau žurnalą "Tavo vaikas" labai šiltas Linos straipsnis 4u.gif Kaupėsi ašaros skaitant ir taip miela ir gera, kad su laiminga pabaiga wub.gif


O Gal kas nors galite atskanuoti ir imesti i AD? Pleaseeeee, labai noreciau paskaityti book.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2011 10 24, 20:30)
Jau gavau žurnalą "Tavo vaikas" labai šiltas Linos straipsnis 4u.gif Kaupėsi ašaros skaitant ir taip miela ir gera, kad su laiminga pabaiga wub.gif



Nepatingėjau, nulekiau iki pašto dėžės.
Linute, labai labai džiaugiuosi, kad nebijojai bandyti ir pasiekei savo tikslą wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai Rugilytei su gimtadieniu user posted image
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif

mane, kaip ir Tauskute, kažkoks džiaugsmo ir ramybės periodas...ramu, ramu širdyje wub.gif net pati kartkartėm išsigąstu to ramumo, kai įsijungia protas lotuliukas.gif
Papildyta:
Gal kuri galit įmesti Linos straipsniuką blush2.gif ax.gif man labai reik jį paskaityt blush2.gif ax.gif
Papildyta:
Sveikinimai Rugilytei su tortadieniu happybday.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta
QUOTE(Pamelo @ 2011 10 24, 20:30)
Jau gavau žurnalą "Tavo vaikas" labai šiltas Linos straipsnis 4u.gif Kaupėsi ašaros skaitant ir taip miela ir gera, kad su laiminga pabaiga wub.gif

GAl galit kuri i cia i SM imesti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 25, 08:44)
Laba ryta

GAl galit kuri i cia i SM imesti...  rolleyes.gif


Neturiu kur nuskenuot sad.gif
Atsakyti
Laureanza tavo mazaja skorpioniuke su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif
Nelengva su skorpionais smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms,
matau dauguma visai belogai laikosi thumbup.gif Noriu ir as prisijungti prie sveikinimu Rugilei ir Kristupui. Aukit sveiki ir laimingi 4u.gif

Na....tai kuri imes straipsniuka is "Mano vaikas" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dona27: 25 spalio 2011 - 14:16
man kaip ir sakiau kažkoks ramybės periodas.....
bet kartu ir toks piktybinis tingulys, mieguistumas doh.gif o dar kažko kelinta diena šonus maudžia, tempia.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 25, 11:38)
Labutis visoms  4u.gif

mane, kaip ir Tauskute, kažkoks džiaugsmo ir ramybės periodas...ramu, ramu širdyje  wub.gif net pati kartkartėm išsigąstu to ramumo, kai įsijungia protas  lotuliukas.gif
Papildyta:
Gal kuri galit įmesti Linos straipsniuką blush2.gif  ax.gif man labai reik jį paskaityt  blush2.gif  ax.gif
Papildyta:
Sveikinimai Rugilytei su tortadieniu  happybday.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Sveikutes mirksiukas.gif

Niu va kaip gerai kad ir tave uz valde sis jausmas thumbup.gif wub.gif

Ejau is darbo namo pasivaiksciodama na siokiu tokiu reikaliuku dar uzbegau tai beveik visa val.ejau namo su tokiu dziaugsmu smile.gif oras toks grazus , jega man patynka toks ruduo smile.gif Lapai pagelte , nuo medzio krenta lapai, saule spindi graziai JEGA thumbup.gif smile.gif Ir dabar sedziu vyro laukiu muzika pasileidusi , dainuoju nes gera man sirdziai . Nors esu pavargusi nerealiai bet tai nesvarbu smile.gif
Svarbu tai kad man gera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 25 spalio 2011 - 17:10
Labas.
Ačiū,už sveikinimus mano vaikui wub.gif

Inezzza,Tauskute,labai džiugu skaityti,kad jums smagu...

aš jau pradėjau gerti AD..dar poveikio nėra,bet po 2-4 sav turėtų ir mano nuotaika pagerėti
Atsakyti
negaliu sakt, kad džiaugsmas mane lanko....daugiau tokia ramuma širdyje...uch, kad nebutu tai vel pries ka nors bloga doh.gif

hmmm....pamasciau gal tas ramumas del to tingumo...atsibundu ryte ir jau svajoju kaip miegot eisiu lotuliukas.gif net vakare prisimasciau, kad gal koks kraujas nusilpes, kad cia taip tas miegas g.gif
Atsakyti