Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes

As ir nezinau vis mastau ka cia grazaus ir mielo padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2011 10 24, 10:45)
Jau kelias dienas suku galvą, kaip papuošti berniukų kapelius. Kažkodėl noriu ant žoles padėti mašinytes su gelytėm įsodintas į priebabą...Bet MB sako, kad lieva tos plasmasės... Tai suku galvą toliau...



Paieškok medinių mašinyčių
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 23, 15:45)
Ačiū,Ingrida,už gražų paveikslėlį,Rugilei žiauriai patiko,nes mikė pūkuotukas jos meilė.
Šiaip tikras gimtadienis jos 25d.bet padarėm vakar,tik,gaila,kad tos "draugės''viską sušiko...abi kviečiau su vaikais jau prieš porą savaičių,tai viena vakar sugebėjo 4 val dažytis ir kirptis plaukus pas kirpėją ir neatėjo verysad.gif


man taip pat buvo pakiauline per Ąžuoliuko pusės metų šventę.. zyzė draugė su kuria kartu ir mano mama gimdėm mažylius, kad labai nori susitikti ir kad visi trys mažiukai padraugautų, tai suorganizavau šventę, galvoju tikrai atvažiuos, nes pastoviai jiems su vyru kas nors nutinka ir ji viena nevažiuoja be jo.. važiuodavom tik mes pas juos.. ir ji man šventės dieną parašė ŽINUTĘ, kad neatvažiuos, kaip pasiutau.. verkiau beproto duše užsidarius, galvoju man drįso priekaištauti, kad aš neturiu noro bendrauti ir nerandu jai laiko, bet kai aš net šventę suorganizavau, tai ji jau nebeateis..
aš jau jums skundžiausi, kaip viena draugė mane apvažiavo savo vyrui primelavo ir žiauriai mane apšmeižė.. tai čia ta pati..

QUOTE(lairam @ 2011 10 24, 11:09)
Labas rytas, keliatą dienų nelindau į temą, o viena jau pasibaigė, kitos 10 puslapių prikalbėta. Apkabinu visas, kam šios dienos skausmingos, sveikinu - kurios švenčiat kažką linksmesnio.

Bice, linkiu, kad tavo Angelas aplankytų tave sapne, kad galėtum prisėsti ant jos lovelės, pakedentum jos garbanėles, nubučiuotum žandelius...

O mums šios dienos visai smagios buvo. Šventėm Kristupo gimtadienį. Tai vis baliai, tortai  biggrin.gif  -  tai su seneliais, tai su krikšto tėvais, tai su draugais, tai darželyje  smile.gif

Dalinamės šventės akimirkom

Pirmasis torčiukas buvo tikrąją gimimo dieną su seneliais
user posted image

Kristupas labai domisi kelio ženklais, tad labai nudžiugo gavęs plakatą su jais ir dar knygelių
user posted image

Antrasis su draugais:
user posted image

user posted image

user posted image

Ir tortukas į darželį
user posted image


Ar kartais šie grožiai ne Erikos? mirksiukas.gif negali atsižiūrėti į jos tortus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 10 24, 10:09)
Labas rytas, keliatą dienų nelindau į temą, o viena jau pasibaigė, kitos 10 puslapių prikalbėta. Apkabinu visas, kam šios dienos skausmingos, sveikinu - kurios švenčiat kažką linksmesnio.

Bice, linkiu, kad tavo Angelas aplankytų tave sapne, kad galėtum prisėsti ant jos lovelės, pakedentum jos garbanėles, nubučiuotum žandelius...

O mums šios dienos visai smagios buvo. Šventėm Kristupo gimtadienį. Tai vis baliai, tortai  biggrin.gif  -  tai su seneliais, tai su krikšto tėvais, tai su draugais, tai darželyje  smile.gif

Dalinamės šventės akimirkom

Pirmasis torčiukas buvo tikrąją gimimo dieną su seneliais
user posted image

Kristupas labai domisi kelio ženklais, tad labai nudžiugo gavęs plakatą su jais ir dar knygelių
user posted image

Antrasis su draugais:
user posted image

user posted image

user posted image

Ir tortukas į darželį
user posted image


wub.gif
Didžiausi sveikinimai šventės kaltininkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pamelo @ 2011 10 24, 10:45)
Jau kelias dienas suku galvą, kaip papuošti berniukų kapelius. Kažkodėl noriu ant žoles padėti mašinytes su gelytėm įsodintas į priebabą...Bet MB sako, kad lieva tos plasmasės... Tai suku galvą toliau...


Mane irgi paskutinėmis dienomis tokios mintys kamuoja...noris kažko paprasto, mielo, nuoširdaus g.gif galvojau gal reik padaryti širdutę, prismaigstyti į ją gėlių g.gif tik nežinau kaip seksis įgyvendinti....

gal kuri kokią užslėptą mintelę turit mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 10 24, 10:56)
Ar kartais šie grožiai ne Erikos? mirksiukas.gif  negali atsižiūrėti į jos tortus wub.gif


Erikos mama pasistengė thumbup.gif

Ačiū už sveikinimus visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes!

WAU tortu nerealumas nerealiskai nerealus! Jei jau suaugusiam akys is orbitu issoksta pamacius, tai ka kalbeti apie vaikus thumbup.gif

Sveikinimai Rugilytei ir Kirstupeliui!!! user posted image

O as galvele suku, kaip sunelio pelenukus palaidoti. Juk ilsisi dabar mano sunelio pelenukai urneleje salia savo meskiuko musu namuose. Nors nesinori man, bet sirdis jaucia, kad reikia ji zemelej palaidoti.. Galvoju paguldyti ji salia mano tecio, Raigardelio senelio, kad globotu ji ir myletu... Naivu aisku, bet atrodo kad jam salta ir baisu bus vienam, norisi salia brangaus zmogaus palaidoti verysad.gif
Atsakyti
Nezinau kas man siandien merginos yra , bet trikstu dziaugsmu net nezinau kodel , kazkoks palengvejimas sirdy , sirdy kazkoks dziaugsmas net nezinau is kur jis atkeliavo pas mane siandiena smile.gif Po beveik 10menesiu as dainuoju is sirdies , dainuoju su zingsniuoju kelius zingsnelius , jauciu kad soku . smile.gif Kazkoks neisivaziduojamas atpalaidavimas viduje. Dainuoju , soku taip kaip anksciau , kaip anksciau tas dziaugsmas gyvenimu smile.gif
Siaip ir vyras jau pastebejo paskutinem dienom kad dainuoju , tai virtuveje, tai vonioje , ir net wc lotuliukas.gif Ir pati dabar prisiminiau kad tikrai as paskutinem dienom kazkokia jauciuosi atsigavusi . O gal cia nuovargis daro savo lotuliukas.gif Pasiemiau uzsileidau muzika garsiai , pasiemiau katyte ant ranku ir siek tiek pasisokom , as dainavau o ji na kaip visada pritaria miauksedama lotuliukas.gif O gal tikrai stogas vaziuot pradejo man... lotuliukas.gif
NEZINAU KODEL IR KAIP IS KUR... BET MAN GERA SIRDY smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 24, 13:19)

NEZINAU KODEL IR KAIP IS KUR... BET MAN GERA SIRDY smile.gif


Kažkada gi turi ateiti toks laikas wub.gif


Atsakyti
Sveikinimai Kristupėliui user posted image
Ale kas per tortų gražumas wub.gif


QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 24, 15:19)
NEZINAU KODEL IR KAIP IS KUR... BET MAN GERA SIRDY smile.gif

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 24, 15:19)

NEZINAU KODEL IR KAIP IS KUR... BET MAN GERA SIRDY smile.gif



Nesvarbu, kodėl - SVARBIAUSIA, kad GERA wub.gif

...o gal po širdim jau plazdena koks žirniukas blush2.gif bigsmile.gif ??? Gal todėl tai širdžiai taip gera wub.gif bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 10 24, 17:43)
Nesvarbu, kodėl - SVARBIAUSIA, kad GERA  wub.gif

...o gal po širdim jau plazdena koks žirniukas  blush2.gif  bigsmile.gif ??? Gal todėl tai širdžiai taip gera  wub.gif  bigsmile.gif  ?



zinau 100% kad nea. nes siandiena atejo ne tos dienos , BET SIRDY VIS VIEN GERA smile.gif Toks jausmas geras smile.gif nezinau jauciuosi laiminga... smile.gif
Atsakyti
Jau gavau žurnalą "Tavo vaikas" labai šiltas Linos straipsnis 4u.gif Kaupėsi ašaros skaitant ir taip miela ir gera, kad su laiminga pabaiga wub.gif
Atsakyti