Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliuku mamytes



Angele mano, kai būna ilgu, kai būna baisu
tavo meilės viltim gyvenu.
Viltimi, kad esi, viltimi, kad linksma,
viltimi...
kad kažkas amžinybėj augina tave...


user posted image
Atsakyti
Registras naujuose namuciuose 4u.gif Aciu Tauskutei smile.gif
As jau antram trimestre biggrin.gif kaip ir viskas neblogai.Greit busiu ne meskute lepeckute bet tikra meska lepecka biggrin.gif biggrin.gif
Ant saldaus traukia be proto,bert veida pradejo doh.gif ko nebuvo su praeitu nestumu schmoll.gif Liepe aspirina(labai mazom dozem) gert nuo 12 sav,atseit irodyta kad tai sumazina placentos infarktu rizika,negyvagymiu(nezinau kaip tiksliai liet )rizika ir preklampcija(pas mane rado pora kart truputi per auksta spaudima)tai del to,o dar yra diabetiku giminej tai jie cia atsizvelgia i viska ir visko prisigalvoja,nu bet ka gali zinoti.
Na ir skatins gimdyma 38 savaiciu(jei viskas pagal plana ir nebus jokiu netiketumu ar siurprizu) smile.gif
Atsakyti
Aciu uz grazius namucius Tauskutei! 4u.gif

Sladama thumbup.gif

Atsakyti
Skaiciau siandien savo pablevyzgojimus a la parasinejimus ir radau pernai spalio 14 diena parasyta toki mazyti a la kurineli...

Gražu rudenį. Kodėl rudenėjant medžių lapai pradeda puoštis? Visą vasarą kaip žali taip žali, o va rudenį žiūrėk vienas geltonas, kitas raudonas, trečias margas. Gražu rudenį... ypač patinka stebėti voveraites, jos šokinėja per nukritusius lapus ir turbūt niurzga kad sunku pro juos prasibrauti. Eini tik ir girdėti šiuru šiuru lapai šnara. Pasuki galvą ir pamatai pūstauodegę straksinčią link medžio. Kai pasieks medį, tai tiek tu ją ir bematysi, kaip strėlė nuskries į pačią viršūnę.
Gražu rudenį. Ypač saulėtą dieną. Tada jūra būna ypač graži. Eini pajūriu ir grožiesi mėlyna jūra, pakrante slampinėjančiom žuvėdrom. Pakeli galvą ir matai kad jų daugybė skraido, klykauja... Romantiškas jų šauksmas, taip ir norisi priglusti prie mylimo žmogaus, užsimerkti ir klausytis jūros ramaus ošimo ir žuvėdrų dainavimo... tikrai, kartais atrodo, kad jos dainuoja jūrai meilės dainas. Žuvėdra suklykia, jūra atsakydama jai suošia, vyksta meilės duetas... gražu..
Gražu rudenį. Kai rytas išaušta paskendęs rūke. O būna dienų kai rūke miestas skendi visą dieną. Tai puikiausias metas įsipylus termosą arbatos ir susitepus sumuštinių keliauti ant jūros skardžių. Kiek visko tada išgirsti! Tada tikrai IŠGIRSTI jūrą. Atsisėdi sau, gurgšnoji arbatą ir klausaisi klausaisi klausaisi...
Gražu rudenį...
2010 m. spalis 14 d.
Scarborough / UK

Gal kam nors nuotaikele pakels, man siek tiek pakele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 10 14, 19:16)
Registras naujuose namuciuose 4u.gif Aciu Tauskutei smile.gif
As jau antram trimestre biggrin.gif kaip ir viskas neblogai.Greit busiu ne meskute lepeckute bet tikra meska lepecka biggrin.gif  biggrin.gif
Ant saldaus traukia be proto,bert veida pradejo doh.gif ko nebuvo su praeitu nestumu schmoll.gif Liepe aspirina(labai mazom dozem) gert nuo 12 sav,atseit irodyta kad tai sumazina placentos infarktu rizika,negyvagymiu(nezinau kaip tiksliai liet )rizika ir preklampcija(pas mane rado pora kart truputi per auksta spaudima)tai del to,o dar yra diabetiku giminej tai jie cia atsizvelgia i viska ir visko prisigalvoja,nu bet ka gali zinoti.
Na ir skatins gimdyma 38 savaiciu(jei viskas pagal plana ir nebus jokiu netiketumu ar siurprizu) smile.gif



Supratau ka norejai pasakyt . Ogo as pirma karta girdziu kad aspirina galima gert kad ... Na viskas bus gerai , turbut po sirdim mergaite nesioji as taip speju wub.gif

As kai laukiausi savo mazutes angeliuko saldaini nors tik viena i burna viskas isbertas visas veidas budavo , oh kaip as pikdavau kad negaliu saldainiu valgyt , esu smalize kaip reikiant smile.gif nuo pat mazumes as smalize ir iki siol . galiu ir torta visa suvalgyti per viena karta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 14, 17:19)
Supratau ka norejai pasakyt . Ogo as pirma karta girdziu kad aspirina galima gert kad ... Na viskas bus gerai , turbut po sirdim mergaite nesioji as taip speju 

Ka nesioju bus aisku lapkricio vidury bigsmile.gif paziuresiu tada ar mano pacios nuojauta pasitvirtins rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 14 spalio 2011 - 19:00
QUOTE(Sladama @ 2011 10 14, 20:59)
Ka nesioju bus aisku lapkricio vidury bigsmile.gif paziuresiu tada ar mano pacios nuojauta pasitvirtins rolleyes.gif



As sakau kad mergaite wub.gif jai suzinosi ir jai noresi pasisakyt pranesk mums ax.gif



Atsakyti
sveikos naujuose namučiuose smile.gif Tauskute, ačiū už juos...
Atsakyti
Jūračiuke, rudenį gražu....... wub.gif rudenį mano Vaivutės gimtadienis..... wub.gif kai lapai šnara, kai rūkas krinta...

..gražios tavo mintys... artimos.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 14, 19:53)
rudenį mano Vaivutės gimtadienis..... wub.gif 



Zvakute tavo angeliukui Vaivutei user posted image
Atsakyti
Registruojuos naujuos namučiuos 4u.gif
Atsakyti
Degu zvakute Vaivutei user posted image
Atsakyti