Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Sella @ 2011 11 13, 10:51)
Sveikos!Prisipažinsiu, kad iš pradžių buvau labai labai skeptiška šios taurelės atžvilgiu, bet kai paskaitau ir itališką forumą, kuriame italės ją irgi giria, tai gundausi nusipirkti ir aš.Tik man labai įdomu kaip išsirinkti sau tinkamo dydžio taurelę? g.gif  Ar turi įtakos ar moteris gimdžiusi/negimdžiusi? g.gif  aš tai kaip ir prie negimdžiusių priklausau, nes pas mane darytas cezaris.
Čia ginekologai naudoja tik vienkartinius skėtiklius.


Aš prieš pirkdama daug skaičiau apie MoonCup, kad po 30 ir gimdžiusioms reikia didesnio. Tuo metu man dar nebuvo 30, bet pagalvojau, kad negi keisiu tą taurelę taip greit ir pan., o jei pagimdysiu, tai irgi netiks jau. Tai nusipirkau tą didesnę, dėl ko dabar gailiuosi. Per tuos kelis metus taip ir nepripratau prie jos. Sunku įsidėt ir išsiimt, be to, įsidėjus ją dažniau norisi eit į tualetą. Ją naudoju labai retai, man daug mielesni daugkartiniai medžiaginiai hig. paketai.
Tai net nežinau, ką patart. Labai individualus reikalas čia.
blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2011 11 21, 09:56)
. Tai nusipirkau tą didesnę, dėl ko dabar gailiuosi
blush2.gif

o aš pasielgiau atvirkščiai ax.gif ir dabar po ilgo laiko jau tai nervina,nes ji man per maža- t.y. per dažnai reikia keisti...

Šiaip menstruacinį taurelė dalykas geras thumbup.gif bet kol per dieną nereikia kažkur būti,nes man ją keistis kitoj vietoj ne namie nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
dziaugiuosi kad is pirmo karto viskas pavyko puikiai, mano diva cup, manau svarbiausia issirinkti tinkama sulankstymo buda biggrin.gif sekmes bandancioms ir naudojancioms
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 11 20, 22:30)
aš įsidedu giliai, ir dar nuslinksta, kai noriu išsiimti tenka stumtelėti ir paieškoti, o jei būtų be kojelės, tai ko gero išvis neraščiau  biggrin.gif Kažkada buvau įsidėjus ne taip giliai, tai jautėsi diskomfortas  rolleyes.gif O jum gal reikia trumpesnės ir platesnės?


Maniske DIVA nr. 1 ir esu ja patenkinta, nes neturiu bedu su idejimu ir isejimu, kotelis nukirptas isvis, bet kai reikia isimti, nereikia man nei ieskoti, nei stengtis, nes jinai nera giliai, laisvai galiu ja pasiekti. ax.gif Nors kiti sako, kad DIVA vienos didziausiu taureliu, man atrodo, kad cia tik privalumas, nes niekur nepabega ir nesukelias galvos skausmo, kai reikia ja issiimti 4u.gif sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, man pirmas mmm, kai naudojau Diva, viskas buvo labai gerai. Tik sunku buvo issiimti. Dabar naudojau jau per 3 mmm. Issiimti paprasta, kaip trys kapeikos. tongue.gif Bet nesuprantu ka darau ne taip. Pirma, antra diena nevisada pavyksta isidet gerai.
Tai yra taurele nepilna, o prateka.. Aisku nevisada.. Bet noretus,kad visai neprateketu...O gal cia nuo sieneliu.. O gal per 1-2 diena, gimdos kaklelis trukdo man ja geriau isidet? Idomu kodel tada per 1 mmm viskas pavyko... g.gif Nezinau nu tobulinsiu igudzius toliau. Siaip esu labai patenkinta. Nes 3-4-5 diena nejauciu,kad butu mmm. wub.gif
Tik reikia dar pasistenk del 1-2 dienos.
Atsakyti
pagaliau galiu pasidalint ispudziais apie fleurcup, ir dar mooncup, kuria siaip planavau parduot.
Nepatiko man fleurcup, nemalonus pojuciai 3 dienas kankina, neapsikenciau, issitraukiau mooncup isbandyt ir dabar liux. Su fleurcup jauciuosi tarsi tarka isikisus, kaip erzina oda tas grubletas taureles dugnas ir nelygus kotelis.. Gal isemimui, suciupimui jis ir gerai, lengviau sugaudyt, isimt, ne taip sliduoja, nu bet su tuo grubiu pavirsium ir banguotu koteliu negaliu apsikest, jauciu as ja nors tu ka, o nesiaurejantis dugnas stipriai jauciasi, tarsi plecia viska i sonus, tarsi guza jauti. Nesmagus daiktas nuo paciu pirmu minuciu.. Netgi su gigantiskaja Diva 2 smagiau jauciuosi, nei su sia.
O del mooncup-pavirsius lygus, pats silikonas kaip ir divos kokybiskesnis, lengviau sulankstyt ir isidet nei fleurcup. Mazesne, nei diva, su zemu kakleliu laisvai telpa, siaurejantis galas patogus, nesukelia nepatogumo kaip kad fleurcup. Koteli kirpsiu, ciut per ilgas. Del gausiu dienu nezinau, jei bus jos talpos per mazai-naudosiu diva. Tad kolkas tikrai mooncup patiko, smagi. O fleurcup nezinau kur desiu, koks buvo ne koks pirmas ispudis, toks ir nevykes bandymas ja prisijaukint, nepatiko ji man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 21 lapkričio 2011 - 17:08
noriu pasisakyti ir aš, turiu taurelę dar neilgai, bet man kažkaip pirmas dvi dienas sunkoka su ja, ji man vis neįsistato į savo vietą, vis atrodo nusileidžia ir truputi prabėga,bet nedaug, o jau kitomis dienomis viskas tvarkoj, tupi sao vietoj, kažkada nukeliavo taip toli, kad vos vos išėmiau. nesuprantu kodėl tom pirmom dienom taip yra, gal kas kokių minčių turit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2011 11 26, 16:16)
noriu pasisakyti ir aš, turiu taurelę dar neilgai, bet man kažkaip pirmas dvi dienas sunkoka su ja, ji man vis neįsistato į savo vietą, vis atrodo nusileidžia ir truputi prabėga,bet nedaug, o jau kitomis dienomis viskas tvarkoj, tupi sao vietoj, kažkada nukeliavo taip toli, kad vos vos išėmiau. nesuprantu kodėl tom pirmom dienom taip yra, gal kas kokių minčių turit? g.gif


Panašiai ir pas mane taip "keliauja", manau kad priklauso nuo žmogaus fiziologinių pokyčių MM metu toje vietoje 4u.gif Nes po poros dienų ir nebe taip skauda, ir nebe taip jautru, bent jau aš taip galvoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2011 11 26, 16:16)
noriu pasisakyti ir aš, turiu taurelę dar neilgai, bet man kažkaip pirmas dvi dienas sunkoka su ja, ji man vis neįsistato į savo vietą, vis atrodo nusileidžia ir truputi prabėga,bet nedaug, o jau kitomis dienomis viskas tvarkoj, tupi sao vietoj, kažkada nukeliavo taip toli, kad vos vos išėmiau. nesuprantu kodėl tom pirmom dienom taip yra, gal kas kokių minčių turit? g.gif

pirma karta panaudojau ir likau sužaveta, pas mane kaklelis žemai tai aš įstatau taip kad jis butu viduje taureles ir thumbup.gif
p.s.
koteli nukirpau visiškai, nes "bade" jis man biggrin.gif ištraukiant tiesiog suspaudžiu ją kad oras patektu ir lengvai išsitraukia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 26 lapkričio 2011 - 17:06
QUOTE(ciuju'ke @ 2011 11 26, 15:16)
noriu pasisakyti ir aš, turiu taurelę dar neilgai, bet man kažkaip pirmas dvi dienas sunkoka su ja, ji man vis neįsistato į savo vietą, vis atrodo nusileidžia ir truputi prabėga,bet nedaug, o jau kitomis dienomis viskas tvarkoj, tupi sao vietoj, kažkada nukeliavo taip toli, kad vos vos išėmiau. nesuprantu kodėl tom pirmom dienom taip yra, gal kas kokių minčių turit? g.gif

judėt gali dėl dvejų priežasčių, arba per maža, arba nesusidaro vakuumas

O koks pas jus modelis ir didis?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 11 26, 22:07)
judėt gali dėl dvejų priežasčių, arba per maža, arba nesusidaro vakuumas

O koks pas jus modelis ir didis?


diva 1, tą kotelį ir aš nukirpau. o vakuumas manau susidaro, nes ištraukiant jaučiasi, kad sunkiai traukiasi, įkišus pirštą oras išeina, aplink apvedu viskas tvarkoje.. g.gif
Atsakyti
Pagaliau išbandžiau ir savąją Fleurcup (maža). Tai pirma mano taurelė - neturiu su kuo palyginti smile.gif
Ne viskas buvo tobula, teko pavargti, kol pavyko įsidėti, pirmą dieną prabėgo, bet paskui thumbup.gif Nelabai man trukdė ilgas kotelis, bet kai visos trumpina, patrumpinau ir aš biggrin.gif Gal su trumpesniu ir geriau ax.gif Kad ant taurelės yra nelygumų, visai nejaučiau, o kotelio ranteliai labai padeda ištraukiant smile.gif
Atsakyti