Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikos!Prisipažinsiu, kad iš pradžių buvau labai labai skeptiška šios taurelės atžvilgiu, bet kai paskaitau ir itališką forumą, kuriame italės ją irgi giria, tai gundausi nusipirkti ir aš.Tik man labai įdomu kaip išsirinkti sau tinkamo dydžio taurelę? g.gif Ar turi įtakos ar moteris gimdžiusi/negimdžiusi? g.gif aš tai kaip ir prie negimdžiusių priklausau, nes pas mane darytas cezaris.

QUOTE(irisas @ 2011 11 07, 19:29)
Juk pas ginekologę irgi niekas nenaudoja vienkatrinių pvz. skėtiklių, jie būna metaliniai daugkartinio naudojimo, tik dezinfekuojami ir supakuojami smile.gif


Čia ginekologai naudoja tik vienkartinius skėtiklius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sella: 13 lapkričio 2011 - 09:52
Nu nenusibodo jums apie tuos skėtiklius šnekėti, gi ne tam tema skirta doh.gif

Ką tik aptikau, jog vėl veikia lunette.lt tinklapis (jau keli mėnesiai, kaip bandžiau atidaryti, bet buvo, matyt, užlužęs) g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas zino ka nors apie FEMMECUP taureles? As metus laiko naudojausi Diva cup taurele, dabar ziuriu, kad ji brangiau gaunasi atsisiust nei pries metus, tai ieskau alternatyvu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš ir dabar išbandau Mooncup, tai atėjau paskaityti kokie jūsų atsiliepimai. Esu gimdžius, tad ėmiau A, o sesė ne tai užsakiau jai B.Jai kuo puikiausiai tiko, o man nesuprantu, na toks jausmas kad ji ten sukasi vos ne ratais, nusigrūda iki pat galo ir praleidžia vis doh.gif ar aš nemoku įsidėti ar ji man per maža?Ar būna didesnių? g.gif Kaklelį ir pati pasiekiu, ji iki jo ten nuslysta, nors būna kad įdedu pradžioj...na visaip bandžiau atrodo, bet kol kas nėra taip kaip aš tikėjausi, nesiseka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagma: 16 lapkričio 2011 - 15:49
QUOTE(Dagma @ 2011 11 16, 15:49)
Sveikos 4u.gif Aš ir dabar išbandau Mooncup, tai atėjau paskaityti kokie jūsų atsiliepimai. Esu gimdžius, tad ėmiau A, o sesė ne tai užsakiau jai B.Jai kuo puikiausiai tiko, o man nesuprantu, na toks jausmas kad ji ten sukasi vos ne ratais, nusigrūda iki pat galo ir praleidžia vis doh.gif ar aš nemoku įsidėti ar ji man per maža?Ar būna didesnių? g.gif Kaklelį ir pati pasiekiu, ji iki jo ten nuslysta, nors būna kad įdedu pradžioj...na visaip bandžiau atrodo, bet kol kas nėra taip kaip aš tikėjausi, nesiseka ax.gif



na mansu Divacup'u buvo t.p. as 2 vaiku mama mazaji nusipirkau,taiirgi gaudydavau. net bijodavau sirgimo, kad ir vel reiks zaisti,ir taurele ideta, o paketasvisvien pilnas, tai isigijau didesne,dabarlaukiu ir ziuresiu kaip ciabus. nenoriuprarasti vilties
Atsakyti
QUOTE(iewavil @ 2011 11 16, 18:07)
na mansu Divacup'u  buvo t.p. as 2 vaiku mama mazaji nusipirkau,taiirgi gaudydavau. net bijodavau sirgimo, kad ir vel reiks zaisti,ir taurele ideta, o paketasvisvien pilnas, tai isigijau didesne,dabarlaukiu ir ziuresiu kaip ciabus. nenoriuprarasti vilties

aš iš karto pirkau didesne, ten didesnių nėra g.gif na žiūrėsiu dar, gal neįsidedu gerai g.gif Bet didesnė tikrai nepakenktų doh.gif
Atsakyti
Sveikos taurelių megėjos biggrin.gif (gerai skamba tongue.gif ) Dėka jūsų sužinojau apie šį gėrį ir jau antrą ciklą baigiu naudoti thumbup.gif
Nors prieš pirkdama perskaičiau šią ir dar prieš tai buvusią temą, pažiūrėjau filmukų, pasirinkau ilgai negalvodama DIVA2 (pagrindinis kriterijus buvo, kad gamintojai ją rekomenduoja nuo 30 metų).
Pirmą kartą įdėti pavyko, išimti..... blink.gif galvojau teks visgi kreiptis į gydymo įstaigą pagalbos doh.gif , bet juk gėda rolleyes.gif ... tai įkvėpiau ramiai, dar kartą prisiminiau jūsų patarimus ir vuolia thumbup.gif pavyko.
Tada dar kartą prisėdau ir perskaičiau temą visą nuo pradžių, pažiūrėjau filmukus. Viskas pasidarė daug aiškiau smile.gif Tai šis ciklas kažkaip labai sėkmingai sekasi thumbup.gif
Ir pritariu toms kas sakė, jog skubant nelabai kas gaunasi mirksiukas.gif

Džiaugiuosi, kad ilgai negalvodama apsisprendžiau įsigyti, nes įprasti paketai.... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korta: 17 lapkričio 2011 - 20:30
QUOTE(Dagma @ 2011 11 16, 16:49)
Sveikos 4u.gif Aš ir dabar išbandau Mooncup, tai atėjau paskaityti kokie jūsų atsiliepimai. Esu gimdžius, tad ėmiau A, o sesė ne tai užsakiau jai B.Jai kuo puikiausiai tiko, o man nesuprantu, na toks jausmas kad ji ten sukasi vos ne ratais, nusigrūda iki pat galo ir praleidžia vis doh.gif ar aš nemoku įsidėti ar ji man per maža?Ar būna didesnių? g.gif Kaklelį ir pati pasiekiu, ji iki jo ten nuslysta, nors būna kad įdedu pradžioj...na visaip bandžiau atrodo, bet kol kas nėra taip kaip aš tikėjausi, nesiseka ax.gif


Kiek suprantu pas jus gimda yra nusileidusi, pas mane tas pats. Jau seniai turiu Lunete taurelę (didžiaja). MM mano labai gausios, tad taurelė šiek tiek mane gelbėja, bet be įkloto neimanoma, pusę pravaro pro šalį, be to jausmas su ja man ne koks, lyg kuolas būtų įstatytas doh.gif Be to idėjimas ir išėmimas reikalauja pasiruošimo, šeip gamtoj neisivaizduoju kaip tai padaryt, nes kad ten grabaliotis ir terliotis reik gerai nusiplaut rankas ir po to žinoma doh.gif Reklamoje daug gražiau nušviesta, nei realiame gyvenime cool.gif Jei turėčiau negausias MM tikrai jos ten nekaišiočiau ir nesikankinčiau schmoll.gif
Atsakyti
aš irgi pati pasiekiu kaklelį, bet jokių kėblumė neturiu su taurele g.gif Ko gero yra įdėjimo problemos, arba psichologinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 11 19, 22:36)
aš irgi pati pasiekiu kaklelį, bet jokių kėblumė neturiu su taurele  g.gif Ko gero yra įdėjimo problemos,  arba psichologinės smile.gif


Manyčiau organizmo jautrume problema, tamponų irgi nepernešu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 11 19, 21:36)
aš irgi pati pasiekiu kaklelį, bet jokių kėblumė neturiu su taurele  g.gif Ko gero yra įdėjimo problemos,  arba psichologinės smile.gif

na psichologinių problemų toje vietoje neturiu, aš paketų netoleruoju, tiksliau mano oda,tamponai buvo gėrių gėris,todėl ir taurelė turėtų būti idealus variantas,bet ji man kažkodėl pabėga,nusislenka iki pat kaklelio tada praleidžia g.gif Atrodo visada patikrinu ar išsiskleidžia,galiuką nukirpau per puse, nes labai jautėsi, bet įdėjus jis buna pradžioj, o kai reikia išimti turiu kuistis giliai lyg smegenų ten ieškodama g.gif Gerai kad kaklelis nėra toli, o tai reikėtų, kaip kai kuriai čia buvo, pagalbos ieškotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagma @ 2011 11 20, 19:28)
na psichologinių problemų toje vietoje neturiu, aš paketų netoleruoju, tiksliau mano oda,tamponai buvo gėrių gėris,todėl ir taurelė turėtų būti idealus variantas,bet ji man kažkodėl pabėga,nusislenka iki pat kaklelio tada praleidžia g.gif Atrodo visada patikrinu ar išsiskleidžia,galiuką nukirpau per puse, nes labai jautėsi, bet įdėjus jis buna pradžioj, o kai reikia išimti turiu kuistis giliai lyg smegenų ten ieškodama g.gif Gerai kad kaklelis nėra toli, o tai reikėtų, kaip kai kuriai čia buvo, pagalbos ieškotis biggrin.gif

aš įsidedu giliai, ir dar nuslinksta, kai noriu išsiimti tenka stumtelėti ir paieškoti, o jei būtų be kojelės, tai ko gero išvis neraščiau biggrin.gif Kažkada buvau įsidėjus ne taip giliai, tai jautėsi diskomfortas rolleyes.gif O jum gal reikia trumpesnės ir platesnės?
Atsakyti