Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Pamenu anksciau tikrai buvo metaliniai tie dalykeliai. Taip pat kaip ir tie pagaliukai, kur ziuri gerkle. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 11 08, 11:31)
Na zinokit, bent jau Vilniuje Karoliniskiu poliklinikoje tie sketikliai yra plasmasiniai ir vienkartiniai. Gyd pries apziura ispakuoja, pati matau.  smile.gif O paskui ismeta.

Lankausi paprastoj valdi6koj poliklinikoj ir būna metalinis, visad šaltas doh.gif Išpakuoja, paskui išmeta, bet jis daugkartinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 11 08, 17:57)
Lankausi paprastoj valdi6koj poliklinikoj ir būna metalinis, visad šaltas  doh.gif Išpakuoja, paskui išmeta, bet jis daugkartinis smile.gif


Nu pas mano gyd jis buna plasmasinis. smile.gif
Atsakyti
pagaliau muitine atidave mano siuntini su mooncup taurele. Kazkas klause ar skiriasi mooncup A nuo divos 2. Taip, diva gerokai didesne, i apacia platesne ir ilgesne nei mooncup. Pats ziedas kiek pamenu vienodo skersmens.
Laukiau mooncup, kad galeciau palygint su gauta fleurcup, ir tinkamiausia pasilikciau. Tad palyginus fleurcup vis tik pasiliksiu ja, nes fleurcup talpesne nei mooncup, ir atrodo kad fleurcup is visu trumpiausia, ko man su zemu kakleliu ir reikia.


 i 
Skelbimų vieta - Skelbimų lentoje.

Moderatoriai
Atsakyti
Na aš ir lankausi valstybinėje poliklinikoje (Šeškinės) ir ten plasmasiniai, išpakuoja prie manęs ir išmeta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 11 08, 21:17)
pagaliau muitine atidave mano siuntini su mooncup taurele. Kazkas klause ar skiriasi mooncup A nuo divos 2. Taip, diva gerokai didesne, i apacia platesne ir ilgesne nei mooncup. Pats ziedas kiek pamenu vienodo skersmens.
Laukiau mooncup, kad galeciau palygint su gauta fleurcup, ir tinkamiausia pasilikciau. Tad palyginus fleurcup vis tik pasiliksiu ja, nes fleurcup talpesne nei mooncup, ir atrodo kad fleurcup is visu trumpiausia, ko man su zemu kakleliu ir reikia.



Mano kaklelis taip pat žemai. Norėčiau naudoti taurelę, bet bijau, kad netiks su tokiu kakleliu. Per mm jį laisvai pasiekiu pirštais. doh.gif Gal iš patirties papasakotumėt, ar neprisivakuumuoja taurelė prie kaklelio? Ar nesijaučia, kad taurelė yra per žemai? blush2.gif
Nors gal priklauso, kaip žemai kaklelis...maniškis tai tikrai žemai unsure.gif
Atsakyti
iki siol naudojau diva 2. Jei nemeluoju ji viena didziausiu. Realiai sudetingiausia pirmom dienom, kai slidu, kaklelis visai zemai. Kad isivaizduotumet kaip zemai-diva su visiskai nukirptu koteliu man buna prie pat isores, o mazdaug nuo 3 dienos, kai kaklelis ciut pakyla jau buna smagiau, nebijau, kad taurele atsivakumins ir ims slyst. Jau metus as ja naudojau, ismokau ir tokia tinkamai naudotis, bet pradzioj buvo visko, prisipildzius iki puses ar apypilne ne visada atlaikydavo, jausdavau, kad atsoka vakumas, zinojau, kad jau laikas pasikeist. Isidet budavo sudetinga, kad nebadytu, sutilptu ir tinkamai uzsivakumintu. Todel abejoju ar antrakart pirkciau Diva, nes zemam kakleliui ji didoka.
Dar nebandziau trumpesnes, fleurcup meginsiu, tad tik kita cikla bus matyt ar yra skirtumas.
Bandyt tai drasiai meginkit, tik rinkites trumpesne. As taip pat laisvai pirstais kakleli pasiekiu, bet kai nori- ir diva sutalpini ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 09 lapkričio 2011 - 22:56
o kaip jaucias kaklelis g.gif tas "kunkuliukas" viduj g.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 11 10, 00:08)
o kaip jaucias kaklelis  g.gif  tas "kunkuliukas" viduj  g.gif

kažkur internete skaičiau palyginimą "kaip nosis" biggrin.gif nu panašiai kažkas ir jaučiasi. Jei neklystu, per mm jis žemiausiai nusileidžia (aš per jį tamponų nebegaliu naudoti doh.gif )

šarlote, kada išbandysit, parašykit įspūdžius apie fleercup. Kol kas 4,7cm ilgis man atrodo per didelis... o dar kai per mm nežinai ką skauda, o skauda viską doh.gif

Radau MeLuna ilgis 40mm bigsmile.gif Noriu noriu noriu, tik pay pal`o neturiu biggrin.gif
Atsakyti
taip, tas atsikises kauburelis ir yra kaklelis.

As turiu didziausia fleurcup, gal mazesne yra trumpesne. Be to kotelis jei per ilgas bet kada galima nukirpt, ka as su diva ir padariau, koteli visai nukirpau. Nemanau, kad 4,7 cm jums per daug. Diva be kotelio apie 5,7 cm, su zemu kakleliu ir tokia telpa, su koteliu is vis 6,5 cm.. Mooncup irgi nera baisiai didele, panasiai kaip fleurcup, bet ji talpa mazesne. Sneku apie didziausius dydzius, gimdziusiom.

Jei turit kreditine-paypaliui ja pajungt nesudetinga. Pagooglinkit,yra instrukcija, kaip tai padaryt. Arba SM ebay temoj berods yra instrukcija. Pagelbeciau, bet kompas sugedo, telefoniniu internetu nenupirksiu. Gal kas kitas pagelbes.
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 11 11, 18:04)

Jei turit kreditine-paypaliui ja pajungt nesudetinga. Pagooglinkit,yra instrukcija, kaip tai padaryt. Arba SM ebay temoj berods yra instrukcija. Pagelbeciau, bet kompas sugedo, telefoniniu internetu nenupirksiu. Gal kas kitas pagelbes.

čia aprašyta
Atsakyti
Mažesnė Fleurcup yra mazdaug 4,4 cm ilgio (sunku tiksliai pamatuot man, nes ji supakuota)
Atsakyti