Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikos, na aš turiu laaaabai ilgus nagus ir tvarkausi puikiai, kaip netrukdo jie visus darbus kitus atlikti taip ir šio. Nagai yra mano dalis ir puikiai padeda viska padaryti, sakyčiau net viskas paprasčiau, nereikia pirštų giliai kišti, viską nagai atlieka biggrin.gif
Atsakyti
Labas, man pirma mmm diena nepavyko normaliai isidet Diva Cup, kaz kaip vis praleisdavo pro sona. Dejau nnnn kartu, isiminejau taip pat. Nu niekaip nepavyko, net pradejau keiktis.. cool.gif Per ta nnn kartu dejima, man dabar nera jokiu bedu issimti. Kita diena paziurejau filmuka per yotube, paskui dar paskaiciau instrukcija, atsipalaidavau ir pavyko smile.gif Siaip dabar net jauciu, kai deduos, kaip ji viduje issiskleidzia. Anksciau to nejausdavau. Manau mano klaida buvo neatsipalaidavimas. Ypac, kai vaikai lauzias i WC. lotuliukas.gif
Man sis daiktas nerealus. smile.gif Lauksim kas bus per kitas mmm. Tikiuos viskas pavyks be jokiu trukdziu. Su taurele draugavau jau 2 cikla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 04 lapkričio 2011 - 11:11
Sveikos. Turiu ir as si dalyka ,tik jauciu padarius esu klaida,kad pirkau 1nr,cia Divacup,tai vat, turiu dar vis buti su paketu, nes pro sona dabar gerokai prateka, o ypatingai pirmomis dienomis.
Turiu 2 vaikus, tai turbut naivu tiketis, jog tiks negimdziusioms moterims pritaikytas dydis. Mastau pirkti gal lunette 2 dydi, nes labainoriu, kad man tiktu sitas dalykas ir tikiu, kad sis tiesiog man per mazasyra.Dabar klausimas kur sita deti
Papildyta:
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2011 10 29, 18:28)
man irgi tokia mintis buvo siandien sovusi. Bet ne del talpumo. As turiu mazesniaja Mooncup, bet man jau ant nosies 30, tai galvojau gal jau reikia didesnes.

bet esme ta, kad ji man prabega ne tada kai persipildo. O siaip per krasta. Del to ir galvojau apie didesne. Bet is kitos puses, kai yra negausios dienos, tai viskas  thumbup.gif  ir per krasta neprabega  doh.gif  Todel as nieko ir nesuprantu  g.gif  kur cia problema. Gi isidedu visada taip pat  blush2.gif


tai vat irast.p. problema turiu ir manu,kad tiesiogper maza ji man.

idemiai neskiciau visko, galkassiunciates isuzsienio, gal kooperuotumetes.?
Atsakyti
Pasiulyk, gal kas nupirks.

As po 2 vaiku, bet man tinka Nr. 1.
Atsakyti
Aš įsigijau mooncup B dydį (mažesnį). Pirmą kartą naudojau ir kol kas šiek tiek nuliūdus, nes arba aš negerai įsidedu, arba tiesiog man jis netinka. Iš kokio trečio karto įsidėjau taip, kad neprabėga, viskas ok, bet po poros valandų atsirado skausmas, nemalonus pojūtis pilvo apačioje, dar po mažiau nei valandos išsiėmiau. Skausmas netrukus praėjo, tai db nžn ar kažką ne taip dariau, ar tiesiog jautriai organizmas sureagavo. Šiaip menstruaciniai skausmai nekankina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(iewavil @ 2011 11 04, 13:52)
Sveikos. Turiu ir as si dalyka ,tik jauciu padarius esu klaida,kad pirkau 1nr,cia Divacup,tai vat, turiu dar vis buti su paketu, nes pro sona dabar gerokai prateka, o ypatingai pirmomis dienomis.
Turiu 2 vaikus, tai turbut naivu tiketis, jog tiks negimdziusioms moterims pritaikytas dydis. Mastau pirkti gal lunette 2 dydi, nes labainoriu, kad man tiktu sitas dalykas ir tikiu, kad sis tiesiog man per mazasyra.Dabar klausimas kur sita deti
Papildyta:
tai vat irast.p. problema turiu ir manu,kad tiesiogper maza ji man.

idemiai neskiciau visko, galkassiunciates isuzsienio, gal kooperuotumetes.?

As turiu 3 vaikus, tiesa ir 3 cezariai, bet menesines gausios, pirma menesi truputi pratekedavo, o antra viskas gerai jau buvo smile.gif Manau, reikia dazniau ispilti ir teisingai ideti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2011 11 06, 20:20)
As turiu 3 vaikus, tiesa ir 3 cezariai, bet menesines gausios, pirma menesi truputi pratekedavo, o antra viskas gerai jau buvo smile.gif Manau, reikia dazniau ispilti ir teisingai ideti 4u.gif



na ir as 2 menesius jau naudojau, ne is pilnumo jie man prabega, o tubut esu"platesne" smile.gif nei ziedoapimtis
taigi siulau kazkam pirkti,jei norit smile.gif
del kainos susitarsim, padeveta, bet nesudeveta smile.gif
Atsakyti
Jau jūs man atleiskite, bet kaip galima tokį intymų daiktą pirkti padėvėtą? Juk nesikeičiat tarpusavyje apatinėmis kelnaitėmis, tai čia juk dar intymiau....
Atsakyti
QUOTE(Fija* @ 2011 11 07, 11:03)
Jau jūs man atleiskite, bet kaip galima tokį intymų daiktą pirkti padėvėtą? Juk nesikeičiat tarpusavyje apatinėmis kelnaitėmis, tai čia juk dar intymiau....

Daiktas yra daiktas. Ta, kuri ją nupirks, juk nekiš iškart, pirmiau dezinfekuos, pavirins, o tada jau nematau skirtumo tarp visiškai naujos virintos ir porą kartų panaudotos ir taip pat virintos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaliaakė_Raganėlė @ 2011 11 07, 14:11)
Daiktas yra daiktas. Ta, kuri ją nupirks, juk nekiš iškart, pirmiau dezinfekuos, pavirins, o tada jau nematau skirtumo tarp visiškai naujos virintos ir porą kartų panaudotos ir taip pat virintos smile.gif

drinks_cheers.gif išvirinus nemanau, kad kokios problemos, gal tik daugiau nusistatymas biggrin.gif Juk pas ginekologę irgi niekas nenaudoja vienkatrinių pvz. skėtiklių, jie būna metaliniai daugkartinio naudojimo, tik dezinfekuojami ir supakuojami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 11 07, 18:29)
drinks_cheers.gif išvirinus nemanau, kad kokios problemos, gal tik daugiau nusistatymas  biggrin.gif Juk pas ginekologę irgi niekas nenaudoja vienkatrinių pvz. skėtiklių, jie būna metaliniai daugkartinio naudojimo, tik dezinfekuojami ir supakuojami smile.gif



Na zinokit, bent jau Vilniuje Karoliniskiu poliklinikoje tie sketikliai yra plasmasiniai ir vienkartiniai. Gyd pries apziura ispakuoja, pati matau. smile.gif O paskui ismeta.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 11 08, 10:31)
Na zinokit, bent jau Vilniuje Karoliniskiu poliklinikoje tie sketikliai yra plasmasiniai ir vienkartiniai. Gyd pries apziura ispakuoja, pati matau.  smile.gif O paskui ismeta.



O ANKSCIAU BUVO KITAIP, BUVO DAUGKARTINIAI.
NA CIA KIEKVIENO ASMENINIS REIKALAS, KAS NEMATO NIEKO BLOGA, TAS PERKA, CIA GI PRIMYGTINAI NIEKAS NESIULO.JUS GI NEZINOT PRIES PIRKDAMOS NAUJA, KAS SU JUO BUVO DARYTA, UZTAI DEZINFEKUOJAT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewavil: 08 lapkričio 2011 - 13:09