Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikos, planuoju pirkti ir aš šią taurelę, gal galite patarti, iš kur geriau pirkti, ar iš fleurcup.com ar kokybiškos iš grupinis.lt yuuki taurelės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2012 04 23, 13:45)
Sveikos, planuoju pirkti ir aš šią taurelę, gal galite patarti, iš kur geriau pirkti, ar iš fleurcup.com ar kokybiškos iš grupinis.lt yuuki taurelės?  ax.gif

as naudoju yuuki jau 4-5men nusiskundimu neturiu ax.gif labai dziaugiuos, kad isigijau sia taurele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2012 04 23, 14:45)
Sveikos, planuoju pirkti ir aš šią taurelę, gal galite patarti, iš kur geriau pirkti, ar iš fleurcup.com ar kokybiškos iš grupinis.lt yuuki taurelės?  ax.gif

Man atrodo, kad sudėtinga ir patarti. Aš pvz.turiu Yukki taurelę, bet neįsivaizduoju kokia ta fleurcup, o kita mergina gali turėti fleurcup, o neturėti jokio supratimo kokia yra ta Yukki. Man šiaip vienas iš esminių kriterijų buvo kaina blush2.gif Siųstis iš užsienio nesigavo (pati nemoku, susikooperuoti nesigavo), tad pirkau čia LT iš kažkurios internetinės svetainės Yukki taurelę. Esu labai patenkinta smile.gif
O šiaip jau dar prieš kelis ar keliatą psl. buvo įmesta nuoroda su taurelių palyginimais.
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 17, 18:14)
Na, aš kai norėjau įsigyti taurelę iš užsienio, parašiau čia, kad gal kažkas užsakinėsit, tai deja, moderatoriai visas tokias mano (ir ne tik) žinutes ištrynė. Tad gal vertėtų sukurti naują temą, pirkimams užsienyje, kooperavimuisi ir pan. ir kuriant naują temą, pradiniame psl.įmesti anos temos nuorodą, tikrai atsirastų ne viena mergina norinti kooperuotis smile.gif

Dalinamės natūralia kosmetika ir ne tik
Atsakyti
Sveikos..

Pameciau savo Diva Cup cry.gif cry.gif cry.gif
Galvoju gal pabandyt Fleur cup, bet kazkaip nedrasu. Lyg Šarlotė buvo rašiusi kad ji labai minkšta g.gif
Gal galit vėl kas patart ar padrasint dėl Fleurės unsure.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 04 24, 18:15)
Sveikos..

Pameciau savo Diva Cup  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Galvoju gal pabandyt Fleur cup, bet kazkaip nedrasu. Lyg Šarlotė buvo rašiusi kad ji labai minkšta  g.gif
Gal galit vėl kas patart ar padrasint dėl Fleurės  unsure.gif  4u.gif  4u.gif


paskaityk apie sia taurele:)
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 04 24, 18:15)
Sveikos..

Pameciau savo Diva Cup  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Galvoju gal pabandyt Fleur cup, bet kazkaip nedrasu. Lyg Šarlotė buvo rašiusi kad ji labai minkšta  g.gif
Gal galit vėl kas patart ar padrasint dėl Fleurės  unsure.gif  4u.gif  4u.gif

Nu kad nepasakyčiau, kad labai jau ji minkšta unsure.gif Na, gerai čia parašė, kad sunku patarti, kai neturėjai kitų, bet net ir buvo kažkada įdėta kietumo lentelė, tai nebuvo lyg fleurcup pati minksčiausia, man to minkštumo/kietumo tikrai pakanka įsidėjimui/išskleidimui. Gal kietesnės ir nenorėčiau g.gif Nu bet sakau, Divos neturėjau ir nemačiau, tai negaliu ir palyginti lotuliukas.gif Aš savo fleurke labai patenkinta, naudoju jau pusę metų bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai sunku patarti del taureles. Galiu pasakyti tik tiek, kad Yuuki tikrai kokybiska, bet tai dar nereiskia, kad 100 proc. visoms tiks.

Man tinka ir patinka. Bet kazkas rase, kad netiko.

lygiai tas pats ir apie fleurcup. Daugumai tinka ir patinka, bet atsimenu kazkas rase, kad turi kelias taureles, ir Fleurcup labai nepatiko.

Taip kad tereikia pasiryzti ir bandyti smile.gif

Nors as asmeniskai manau, kad kai yra pakankamai motyvacijos su daugeliu taureliu galima "susidraugauti".

Atsakyti
Ačiū už visoms už nuomonę, jau užsisakiau fleuercup, laukiu atkeliaujant, parašysiu apie draugystę su ja vėliau smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti