Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Hennessy @ 2011 10 29, 17:09)
O tai gal kokią didesnę pabandyti, pvz. kitokio modelio, talpesnę unsure.gif


man irgi tokia mintis buvo siandien sovusi. Bet ne del talpumo. As turiu mazesniaja Mooncup, bet man jau ant nosies 30, tai galvojau gal jau reikia didesnes.

bet esme ta, kad ji man prabega ne tada kai persipildo. O siaip per krasta. Del to ir galvojau apie didesne. Bet is kitos puses, kai yra negausios dienos, tai viskas thumbup.gif ir per krasta neprabega doh.gif Todel as nieko ir nesuprantu g.gif kur cia problema. Gi isidedu visada taip pat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2011 10 29, 19:28)
bet esme ta, kad ji man prabega ne tada kai persipildo. O siaip per krasta. Del to ir galvojau apie didesne. Bet is kitos puses, kai yra negausios dienos, tai viskas  thumbup.gif  ir per krasta neprabega  doh.gif  Todel as nieko ir nesuprantu  g.gif  kur cia problema. Gi isidedu visada taip pat  blush2.gif


Mano gerų dienų gausumas per vidurį, bet būna, kad praleidinėja, manau, dėl to, kad ten slidžiau, kai gausiau ir sunkiau prisitvirtina ir pasidaro tas vakumas vadinamas, aš per tas dienas ir viduj pirštu perbaukiu, kad liktų "sausiau" ir tada čiki. cool.gif Tikiuosi rasit su ja bendrą kalbą box.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Gal žinot, ar moon >30 didesnė nei diva >30?

QUOTE(distancija @ 2011 10 26, 14:14)
Na yra dazniausiai du dydziai, mazas dydis dazniausiai rekomenduojamas negimdziusioms ir iki 30 metu, didesnes taureles virs 30 ar gimdziusioms. Tai as kalbejau apie pirmaji varianta. realiai jei nedaug skiriasi, mm-cm, bet skiriasi vis tik  4u.gif

4u.gif

Atsakyti
QUOTE(raar @ 2011 11 02, 10:40)
Labas rytas smile.gif

Gal žinot, ar moon >30 didesnė nei diva >30?
4u.gif

dabar nepamenu skaiciuku, bet esu isitikinui, kad diva didesne nei mooncup. pabandykite paieskoti info bloguose kuriuose lygina taureles (dazniausiai buna anglu ar rusu kalbomis) 4u.gif
Atsakyti
Nu ką, praeitą savaitę pratestavau savo fleurcup per mmm. Kol kas įspūdžiai labai teigiami, investiciją vienareikšmiškai užskaitau biggrin.gif thumbup.gif Visas 5 dienas pravaikščiojau vien su kasdieniais įklotais (trupučiuką susitepė porą kartų po taurelės išėmimo/įsidėjimo, bet labai nežymiai), kas man iš tikrųjų skamba kaip iš fantastikos srities bigsmile.gif Iš pradžių gąsdino taurelės dydis (ėmiau L), bet pasirodo, nėra sunku ją įsidėti, reikia tik pasitreniruoti. Man pavyko iš trečio ar ketvirto karto; prieš tai pažiūrėjau kelis filmukus youtube, pasiskaičiau informacijos ir naudingų patarimų.
Tiesa, kadangi dar maitinu krūtimi, tai kažkaip atrodo, jog mmm dabar ne tokios gausios, kaip buvo prieš nestuke.gif g.gif Na, nežinau, bus matyti ateityje, kaip su jomis bus, ar atlaikys taurelė gausingesnes tas dienas, bet kol kas viskas tikrai super, labai-labai visoms rekomenduoju bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Šiandien atkeliavo Fleurcup, greitu metu teks išbandyti pirmą kartą blush2.gif Tikiuosi pavyks man susidraugauti su ja blush2.gif
Norėjau pasiteirauti ar jūs savo taurelėms plauti kaskart naudojate kažkokį specialų skystį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citadelė @ 2011 11 03, 10:14)
Norėjau pasiteirauti ar jūs savo taurelėms plauti kaskart naudojate kažkokį specialų skystį? 4u.gif

Prieš naudojimą išsterilizavau (tiesa, neviriau vandenyje, o sukišau į vaiko buteliukų garų sterilizatorių hihihi.gif ), o šiaip tiesiog su karštu vandieniu (iš krano) praplaudavau, ir tiek unsure.gif Sekantį kartą prieš naudojimą vėl išsterilizuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2011 11 03, 11:52)
Prieš naudojimą išsterilizavau (tiesa, neviriau vandenyje, o sukišau į vaiko buteliukų garų sterilizatorių  hihihi.gif ), o šiaip tiesiog su karštu vandieniu (iš krano) praplaudavau, ir tiek  unsure.gif  Sekantį kartą prieš naudojimą vėl išsterilizuosiu  rolleyes.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citadelė @ 2011 11 03, 12:14)
Sveikos  mergaitės 4u.gif
Šiandien atkeliavo Fleurcup, greitu metu teks išbandyti pirmą kartą  blush2.gif Tikiuosi pavyks man susidraugauti su ja  blush2.gif
Norėjau pasiteirauti ar jūs savo taurelėms plauti kaskart naudojate kažkokį specialų skystį? 4u.gif


pirma kartaa pries naudojima uzpyliau verdanciu vandeniu ir palikau 5 minutems, ta pati darau ir po mm. O ju metu isplaunu taurele su intymios higienos prausikliu ir gerai nuplaunu po tekanciu vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jau antra karta naudojau savo Diva cup- puiku thumbup.gif Ir kodel anksciau nebuvo tokio daikto g.gif Aisku ideti ir isimti nelabai patinka, geriau tai padaryti namie, betgi niekas uz mane to nepadarys biggrin.gif
Visoms dvejojancioms siuo klausimu, siulau visgi ryztis ir pacioms isbandyti ta geri 4u.gif
Atsakyti
Tenorejau prideti tik toki kvailoka patarima, kuris man bent jau buvo geras dalykas idedant ir isimant, merginos, reikia nusikirpti nagus biggrin.gif gaila kirp kai tik i nauju mmm pradzia uzauga grazus ir ilgi, bet daug paprasciau darbuotis. su nagiukais man skaudziai gaudavosi.. arba dar nemoku tobulai isidet/issiimt blush2.gif g.gif
Atsakyti
Vat ir as galvojau apie nagus biggrin.gif Kai su mazu vaikeliu, tai jie ir negali buti ilgi, o kaip tvarkosi gero manikiuro megejos rolleyes.gif hihihi.gif
Atsakyti