Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Vida88 @ 2012 04 16, 07:39)
Tai va, gavau iš Naigerio atsakymą, " Laba diena, atleiskite taurelė priskiriama higieninių bei liečiamų
prie kūno prekių kategorijai, ir yra negražinama." . Parašiau, kad kokybiška prekė negrąžinama, o tokią pats tegu turi.



siaip tai preke gali buti negrazinama, jei ji Jums tiesiog nepatinka. bet jei preke nekokybiska - ji turi buti pakeista kokybiska arba grazinti pinigai.

o toks kurios dar negavo prekes, kupona tikrai gali grazinti.

As parasyciau, kad jeigu nepriims, kreipsiuosi i Valstybinę ne maisto produktų inspekciją. ir tikrai taip padaryciau.

Ir tai tikrai ne del tu 39 litu, o del to, kad zmones negali pazeidineti isatymu ir toliau pardavineti nekokybisku prekiu.

Beje, ar tos kurios jau gavo taurele, gavo saskaita? tai yra dokumentas irodantis pirkima.

Tai yra tai ka as zinau, kam aktualu gal geriau pasiskambinkit ir pasikonsultuokit kaip elgtis:
Kur kreiptis, jei Jūsų teisės buvo pažeistos?
Į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, telefonas (8-5) 262 67 60, http://www.vartotojoteises.lt/
Atsakyti
Tai aš ir kreipsiuos, ir tikrai ne dėl 39 litų smile.gif Sąskaitos negavau, bet yra pavedimo kopija, ir prekė buvo pristatyta registruotu paštu, gaila, kad išmečiau voką , gal kas žinot jo atgalinį adresą, ar eiti į paštą ieškoti - išsiųsčiau atgal:). Beje, o kaip dėl pardavimo portalo KasdienPoAkciją - gal jie sukčių bendrininkai , dabar jie nieko nenori žinoti, negi gali po savo vėliava pardavinėti visokį šlamštą ir po to ramiai nusiplauti, atseit, jie ne prie ko?
Atsakyti
Na, man iškart sukeltų nepasitikėjimą tokios neaiškių firmų taurelės... nepirkčiau.Netikiu, kad ir jų kaina, kokia nurodyta be akcijos schmoll.gif Visgi geriau pridėti kelis pinigus ir nusipirkti tikrai žinomos firmos produktą, apie kurį daug informacijos ir atsiliepimų.Prieš perkant pirmąją taurelę irgi ieškojau apie ją info, komentarų.
Kas planuojat pirktis, užsakinėti rašykit čia, gal kažkam irgi reikia, gal prisidės, tuomet siuntimas pigiau, užsakant kelias pigiau ir t.t... Tai sutaupysit ir normalų daiktą gausit, nereiks rizikuot su no-name'ais rolleyes.gif
Atsakyti
Dar negavau taurelės, tai išsiunčiau giftshop'ui el. laišką, su prašymo jos nebesiųsti ir grąžinti pinigus.
Žiūrėsim, kaip bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 04 17, 10:18)
Na, man iškart sukeltų nepasitikėjimą tokios neaiškių firmų taurelės... nepirkčiau.Netikiu, kad ir jų kaina, kokia nurodyta be akcijos  schmoll.gif Visgi geriau pridėti kelis pinigus ir nusipirkti tikrai žinomos firmos produktą, apie kurį daug informacijos ir atsiliepimų.Prieš perkant pirmąją taurelę irgi ieškojau apie ją info, komentarų.
Kas planuojat pirktis, užsakinėti rašykit čia, gal kažkam irgi reikia, gal prisidės, tuomet siuntimas pigiau, užsakant kelias pigiau ir t.t... Tai sutaupysit ir normalų daiktą gausit, nereiks rizikuot su no-name'ais  rolleyes.gif

Na, aš kai norėjau įsigyti taurelę iš užsienio, parašiau čia, kad gal kažkas užsakinėsit, tai deja, moderatoriai visas tokias mano (ir ne tik) žinutes ištrynė. Tad gal vertėtų sukurti naują temą, pirkimams užsienyje, kooperavimuisi ir pan. ir kuriant naują temą, pradiniame psl.įmesti anos temos nuorodą, tikrai atsirastų ne viena mergina norinti kooperuotis smile.gif
Atsakyti
keista, as su restarta susikooperavom ir nusipirkom pigiau fleurcup, nepastebejau, kad butu zinutes istryne g.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 04 17, 18:35)
keista, as su restarta susikooperavom ir nusipirkom pigiau fleurcup, nepastebejau, kad butu zinutes istryne  g.gif

Tikrai ištrynė, nes aš irgi ieškojau, kad gal kažkas užsakinės fleurcup, bet deja, mano žinutes ištrynė doh.gif
Nežinau ar parodys, bet vat yra (ne mano žinutės), bet cituotas mano tekstas, tai ką aš rašiau, deja tą ir dar kelių merginų žinutės ta tema buvo tiesiog ištrintos http://www.supermama...?...798&st=276# (#281 postas)ir viso šito psl. pabaigoje moderatoriai štai tokią žinutę įmetė
"Skelbimams vieta - Skelbimų lentoje.

Primenu, kad forume draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

Visos žinutės neatitinkančios forumo taisyklių buvo pašalintos.
"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 17 balandžio 2012 - 18:54
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 17, 18:38)
Tikrai ištrynė, nes aš irgi ieškojau, kad gal kažkas užsakinės fleurcup, bet deja, mano žinutes ištrynė doh.gif
Nežinau ar parodys, bet vat yra (ne mano žinutės), bet cituotas mano tekstas, tai ką aš rašiau, deja tą ir dar kelių merginų žinutės ta tema buvo tiesiog ištrintos http://www.supermama...?...798&st=276# (#281 postas)ir viso šito psl. pabaigoje moderatoriai štai tokią žinutę įmetė
"Skelbimams vieta - Skelbimų lentoje.

Primenu, kad forume draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

Visos žinutės neatitinkančios forumo taisyklių buvo pašalintos.
"


Taip, masiniu pirkimu organizavimas forume neleidziamas.

drinks_cheers.gif
kaip tik tema baiginejasi, galima sukurti tam tema skelbimu skyrelyje ir ideti nuoroda pirmoje zinuteje.

vel akcija:
http://grupinis.lt/v...iskoms-moterims

ar pastebejote kokias garantojas suteikia grupinis.lt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 04 18, 08:05)
vel akcija:
http://grupinis.lt/v...iskoms-moterims

ar pastebejote kokias garantojas suteikia grupinis.lt?  smile.gif


Bet Yukki kaip suprantu normalios, ne tos kinietiškos g.gif

Matyt būsiu visas mmm šias atbuvus tik su taurele thumbup.gif ir vakar kažkaip sėkmingai pirmą kartą pavyko išsiimti unsure.gif

Tokias kažkokias garantijas ir beta.lt pasidarė, gal rimtesni čia puslapiai skaitosi laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 18 balandžio 2012 - 07:35
QUOTE(Felisė @ 2012 04 18, 07:05)
Taip, masiniu pirkimu organizavimas forume neleidziamas.

Nu anoks cia masinis - fleurcup pigiau, jei uzsisakineji dvi is karto, didesniems kiekiams nuolaidos jau nebera doh.gif

zodziu..
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 04 18, 08:21)
Nu anoks cia masinis - fleurcup pigiau, jei uzsisakineji dvi is karto, didesniems kiekiams nuolaidos jau nebera  doh.gif

zodziu..


tai pirkit dvi ir antra parduokit. tikrai atsiras norinciu smile.gif
Atsakyti
As jau turiu, o perpardavinejimu uzsiimti tikrai nenoriu.
Atsakyti