Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Vida88 @ 2012 04 13, 12:06)
Sveika,
Aš užsisakiau ir jau gavau. Bet tai yra visiškas kinietiškas š... Taurelė tokio minkšumo , kad neįmanoma jos įsidėti, o šiaip ne taip įgrūdus, ji tokia minkšta, kad net neišsiskleidžia, net nebando  blink.gif Turiu ir Moon Cup, bet nutrūko kojelė, tai maniau sutaupysiu. Deja... Parašiau Kasdien po akciją, kad noriu grąžinti nekokybišką prekę, liepė rašyti pardavėjui Donatui Naigeriui, kol kas - tyla. Tikrai nenusileisiu, dar palauksiu ir kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugą. Kaip galima taip klaidinti - tipo vertė - 99 litai  doh.gif Naudotis tikrai moku, MoonCupą apie 3 metus be problemų naudoju. Kol neatsiuntė, prašykit, kad grąžintų pinigus  doh.gif


Velnias, busiu apsigavusi doh.gif doh.gif doh.gif gun_bandana.gif Iki siol jokio atsakymo taip ir negavau... O paskambinus i kasdienpoakcija.lt, tai mergina labai nemaloniai su manimi kalbejo... Siule paciai aiskintis su pardaveju. Kaip supratau, daug skambinanciuju sulaukia su priekaistais pardavejui doh.gif

Prasysiu grazinti pinigus uz dar negauta preke.
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2012 04 14, 15:19)
Velnias, busiu apsigavusi  doh.gif  doh.gif  doh.gif  gun_bandana.gif Iki siol jokio atsakymo taip ir negavau... O paskambinus i kasdienpoakcija.lt, tai mergina labai nemaloniai su manimi kalbejo... Siule paciai aiskintis su pardaveju. Kaip supratau, daug skambinanciuju sulaukia su priekaistais pardavejui  doh.gif

Prasysiu grazinti pinigus uz dar negauta preke.



Su tom akcijom jie jau perlenkia lazda. Toki mesla pradejo pardavinet, kad siaubas. Mano vyras uzsisake tokia ortopedine liemene, kad nesikuprintu, tipo didele verte ar 140lt uz 24 kaina, tai gumos gabala sudygsniuota atsiunte, kuris dar neuzsidejus suplyso. Apgaudineja mus per visus galus
Atsakyti
QUOTE(iewavil @ 2012 04 14, 16:43)
Su tom akcijom jie jau perlenkia lazda. Toki mesla pradejo pardavinet, kad siaubas. Mano vyras uzsisake tokia ortopedine liemene, kad nesikuprintu, tipo didele verte ar 140lt uz 24 kaina, tai gumos gabala sudygsniuota atsiunte, kuris dar neuzsidejus suplyso. Apgaudineja mus per visus galus

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2012 04 14, 15:19)
Velnias, busiu apsigavusi  doh.gif  doh.gif  doh.gif  gun_bandana.gif Iki siol jokio atsakymo taip ir negavau... O paskambinus i kasdienpoakcija.lt, tai mergina labai nemaloniai su manimi kalbejo... Siule paciai aiskintis su pardaveju. Kaip supratau, daug skambinanciuju sulaukia su priekaistais pardavejui  doh.gif

Prasysiu grazinti pinigus uz dar negauta preke.


turite teise reikalauti grazinti pinigus uz negauta ar net gauta preke.

Remiantis galiojančiais teisės aktais pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti Interneto Svetainėje sudarytos pirkimo pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui ar paslaugos teikėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos (kai parduodamas daiktas) ar sutarties sudarymo dienos (kai teikiamos paslaugos). Pirkėjas (vartotojas) negali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis sudaryta dėl garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterinių programų tiekimo ir pirkėjas (vartotojas) pažeidė pakuotės apsaugas, laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių tiekimo ir kitais teisės aktų nustatytais atvejais. Daiktų pirkimo - pardavimo atveju pirkėjas (vartotojas) gali pasinaudoti teise nutraukti sutartį, jeigu daiktas nebuvo sugadintas ar jo išvaizda iš esmės nepasikeitė.
Atsakyti
o kuriai nors, taurele nulenda taip toli, kad vos pasieki uzciuopti ir istraukti?
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 04 13, 15:08)
Pardavėjas:
Donatas Naigeris
Individualios veiklos nr. 022517
Adresas: Erfurto 34-9 Vilnius
El.patšas:  donatasnaigeris@gmail.com
Informacija: 8 677 35115

linkas

Prisipirko vaikinas pigiu kinietisku taureliu per koki alibaba.com (o gal net nepirko?, visgi - gal pirko) ir padare versliuka. As is karto sakiau, kad nepatikimai atrodo sitokie pasiulymai. Pasakysiu ziauriai, bet - pacios kaltos, kad nepasidomite, internetas gi pilnas informacijos. Linkiu sekmes issireikalaujant grazinti pinigus arba kreipiantis i vartotoju teises, tikrai ranku nenuleiskite.

Pagooglinkite telefoną - jis būna nurodytas ir prie http://www.giftshop.lt/ prekių.

ir dar vienas linkas
Pagrindinė veikla  Duonos, pyrago ir kitų miltinių produktų mažmeninė prekyba

Na ir paskutinis - skundas


Pasimoviau ir aš ant tokios akcijos iš giftshop.lt doh.gif , tik akcija buvo paskelbta perkukartu.lt: https://www.perkukar...0120410-taurele. Kol kas net užsisakyti negaliu, nes giftshop.lt puslapyje akcijos kodo net neranda doh.gif g.gif . Bandžiau rašyti ir giftshopui ir perkukartu.lt, kodėl kodas nerandamas, tai atsakymo dar nesulaukiau jokio, nei iš tų, nei iš tų.
Pradėjau googlinti telefono numerį, el. parduotuvės adresą ir radau ir tą skundą, ir pardavėjo vardą, ir šią forumo temą. Tik, kad jau pinigus esu sumokėjusi.
Panašu, kad tai bus eilinis aferistas g.gif bash.gif gun_bandana.gif gun_rifle.gif . Dar palauksiu truputi, paskui nežinau, dėl 39Lt į policiją kreiptis kažkaip nesinori, bet gal reikėtų blush2.gif, nes žiūriu, kad to vaikino telefonas visame internete mirga ir parduoda jis ne tik menstruacines taureles blink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EglVa: 15 balandžio 2012 - 10:42
QUOTE(Maia @ 2012 04 15, 10:18)
o kuriai nors, taurele nulenda taip toli, kad vos pasieki uzciuopti ir istraukti?

Taip, kalbeta siek tiek anksciau apie tai
Atsakyti
QUOTE(EglVa @ 2012 04 15, 11:26)
Pasimoviau ir aš ant tokios akcijos iš giftshop.lt  doh.gif , tik akcija buvo paskelbta perkukartu.lt: https://www.perkukar...0120410-taurele. Kol kas net užsisakyti negaliu, nes giftshop.lt puslapyje akcijos kodo net neranda  doh.gif  g.gif . Bandžiau rašyti ir giftshopui ir perkukartu.lt, kodėl kodas nerandamas, tai atsakymo dar nesulaukiau jokio, nei iš tų, nei iš tų.
Pradėjau googlinti telefono numerį, el. parduotuvės adresą ir radau ir tą skundą, ir pardavėjo vardą, ir šią forumo temą. Tik, kad jau pinigus esu sumokėjusi.
Panašu, kad tai bus eilinis aferistas  g.gif bash.gif gun_bandana.gif gun_rifle.gif  . Dar palauksiu truputi, paskui nežinau, dėl 39Lt į policiją kreiptis kažkaip nesinori, bet gal reikėtų  blush2.gif, nes žiūriu, kad to vaikino telefonas visame internete mirga ir parduoda jis ne tik menstruacines taureles  blink.gif.


O kur parašyta kad turit kažkokį nuolaidos kodą registruoti giftshop.lt? g.gif Jūs jau nusipirkot taurelę ir tereikia jos laukti kol atsiūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 04 15, 14:45)
O kur parašyta kad turit kažkokį nuolaidos kodą registruoti giftshop.lt?  g.gif  Jūs jau nusipirkot taurelę ir tereikia jos laukti kol atsiūs  4u.gif

Tai aš, višta, blush2.gif pirmą kartą kuponą pirkau lotuliukas.gif
Nu, tai lauksiu, kaip supratau, kinietiško š...
Atsakyti
QUOTE(EglVa @ 2012 04 15, 14:46)
Tai aš, višta,  blush2.gif  pirmą kartą kuponą pirkau  lotuliukas.gif
Nu, tai lauksiu, kaip supratau, kinietiško š...

nesijaudinkit, juk pagal LR istatymus, galite grazinti arba atsisakyti pirkinio mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va, gavau iš Naigerio atsakymą, " Laba diena, atleiskite taurelė priskiriama higieninių bei liečiamų
prie kūno prekių kategorijai, ir yra negražinama." . Parašiau, kad kokybiška prekė negrąžinama, o tokią pats tegu turi.
Atsakyti
Antrosios mano mmm su taurele, stengiuosi iš principo jau nepirkti tamponų ir išsiversti su taurele. Tai pirmą vakarą susirgus įsidėjau, išbuvau sėkmingai visą naktį be tepliojimų jokių, tik išimti man vis dar sunku ją, gerai, kad duše ėmiau, nes ištaškiau kažkaip doh.gif paskui nelabai sėkmingai įsidėjau, jautėsi maudimas, bet pasitaisius vėl viskas ok, antra naktis sėkmingai praėjo thumbup.gif

micefee, paskaičiau tavo žinutes paskutines, nu man su išėmimu taip pat, kaip ir tau, bet neprarandu vilties dar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 16 balandžio 2012 - 07:57