Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Fantazia @ 2012 04 11, 17:39)
Sveikos,

Ar kas nors uzsisakinejot per www.kasdienpoakcija.lt menstruacine taurele? Jei taip, ar laiku gavot, ar patenkintos?
As uzsisakiau, bet iki siol negaunu ir jokio atsakymo is pardavejo  g.gif Tai vat susirupinau gal nepatikimas  g.gif

Aš nepamenu iš kur pirkau Yuuki taurelę (atrodo iš beta.lt), tai labai greitai gavau. Per kelias dienas po apmokėjimo man ją ir atsiuntė. O jei negaunat, vėl kreipkitės į pardavėją, gal kažkuri pusė kažką ne iki galo padarėt? g.gif

QUOTE(Felisė @ 2012 04 13, 10:15)
man su Yuuki jokiu problemu nekyla ir kotukas man atrodo visai reikalingas, nes kartais taurele nuslenka giliau, tuomet labai patogu uz jo patraukti taurele arciau, kad galima butu uzciuopti dugna. Ar pas jus ji buna taip giliai, kad net kotelio nepasiekiate? pabandykite pakeisti padeti, atsitukpi, atsisesti... pastumkite raumenukais.. tai pagrindiniai patarimai iseminui.

Man irgi su Yuuki jokių didelių bėdų thumbup.gif Baigėsi mėnesinės, ir galiu pasakyti, kad esu labai patenkinta šiuo pirkiniu.
Aišku buvo visokių kuriozų, tokių kaip įsistačiau ją skersai hihihi.gif Bet kokias 5 min."pasikankinusi" (praktikos mažai dar tada buvo), ją lengvai išsiėmiau thumbup.gif Po to namuose wc keičiausi, nes vonią MB buvo užėmęs, ir man taurelė išskydo ir įkrito į unitazą doh.gif Teko skubiai dekis kelnes, lekti į virtuvę plauti, dar ir verdančiu vandeniu nuplikiusi ją įsidėjau be problemų hihihi.gif Nuo to laiko ją tvirtai laikau kai jau pagaunu dugną, kitaip sakant nedrebinu rankos biggrin.gif
Ai, dar vieną rytą vos spėjau iš lovos iki vonios dabėgti, ir tik įšokau į vonią prabėgo man viskas pro kojas.. doh.gif Bet čia taurelė persipildė, man reikėjo naktį ją išpilti, bet aš niekaip nesugebėjau nubusti ir nueiti. Nubusdavau ir su ta mintim, kad reikia keltis, aš vėl užmigdavau doh.gif Bet čia jau ne taurelė kalta smile.gif
Teko ir svečiuose (pas mamą) keistis taurelę. Labai paprastai ir be jokių nemalonių pojūčių thumbup.gif Kadangi wc ir vonia ten irgi atskirai, tai pasiėmiau 0,5l. stiklainiuką, prisipyliau vandens, nuėjau, praploviau taurelę, susitvarkiau ir viskas thumbup.gif Tikrai galvojau, kad bus sunkiau. Tad jau nebebijau ir viešų vietų, tik reiks turėti buteliuką su savimi. Nepamiršti tomis dienomis jo su savimi nešiotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2012 04 11, 17:39)
Sveikos,

Ar kas nors uzsisakinejot per www.kasdienpoakcija.lt menstruacine taurele? Jei taip, ar laiku gavot, ar patenkintos?
As uzsisakiau, bet iki siol negaunu ir jokio atsakymo is pardavejo  g.gif Tai vat susirupinau gal nepatikimas  g.gif


Sveika,
Aš užsisakiau ir jau gavau. Bet tai yra visiškas kinietiškas š... Taurelė tokio minkšumo , kad neįmanoma jos įsidėti, o šiaip ne taip įgrūdus, ji tokia minkšta, kad net neišsiskleidžia, net nebando blink.gif Turiu ir Moon Cup, bet nutrūko kojelė, tai maniau sutaupysiu. Deja... Parašiau Kasdien po akciją, kad noriu grąžinti nekokybišką prekę, liepė rašyti pardavėjui Donatui Naigeriui, kol kas - tyla. Tikrai nenusileisiu, dar palauksiu ir kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugą. Kaip galima taip klaidinti - tipo vertė - 99 litai doh.gif Naudotis tikrai moku, MoonCupą apie 3 metus be problemų naudoju. Kol neatsiuntė, prašykit, kad grąžintų pinigus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vida88 @ 2012 04 13, 13:06)
Sveika,
Aš užsisakiau ir jau gavau. Bet tai yra visiškas kinietiškas š... Taurelė tokio minkšumo , kad neįmanoma jos įsidėti, o šiaip ne taip įgrūdus, ji tokia minkšta, kad net neišsiskleidžia, net nebando  blink.gif Turiu ir Moon Cup, bet nutrūko kojelė, tai maniau sutaupysiu. Deja... Parašiau Kasdien po akciją, kad noriu grąžinti nekokybišką prekę, liepė rašyti pardavėjui Donatui Naigeriui, kol kas - tyla. Tikrai nenusileisiu, dar palauksiu ir kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugą. Kaip galima taip klaidinti - tipo vertė - 99 litai  doh.gif Naudotis tikrai moku, MoonCupą apie 3 metus be problemų naudoju. Kol neatsiuntė, prašykit, kad grąžintų pinigus  doh.gif



Kokia cia tokia nekokybiska taurele? Ikelkit nuoroda akcijos buvusios.
Atsakyti
QUOTE(Vida88 @ 2012 04 13, 13:06)
Sveika,
Aš užsisakiau ir jau gavau. Bet tai yra visiškas kinietiškas š... Taurelė tokio minkšumo , kad neįmanoma jos įsidėti, o šiaip ne taip įgrūdus, ji tokia minkšta, kad net neišsiskleidžia, net nebando  blink.gif Turiu ir Moon Cup, bet nutrūko kojelė, tai maniau sutaupysiu. Deja... Parašiau Kasdien po akciją, kad noriu grąžinti nekokybišką prekę, liepė rašyti pardavėjui Donatui Naigeriui, kol kas - tyla. Tikrai nenusileisiu, dar palauksiu ir kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugą. Kaip galima taip klaidinti - tipo vertė - 99 litai  doh.gif Naudotis tikrai moku, MoonCupą apie 3 metus be problemų naudoju. Kol neatsiuntė, prašykit, kad grąžintų pinigus  doh.gif

Oho, kaip nesmagu unsure.gif Mačiau ir aš tą akciją, ten nei gamintojas, nei pavadinimas nenurodyti, tik "Menstrual cup" ir aprašymas (nukopijuotas iš kažkur). Bet nemaniau, kad ant tiek prastos jos doh.gif
Atsakyti
[quote=Amelita,2012 04 13, 13:08]
Ikelkit nuoroda akcijos buvusios.

Man atrodo, kad nuoroda nebeveikia unsure.gif :
Apmokėjimas gautas už kuponą "39Lt už 99Lt daugkartinę menstruacinę taurelę su nemokamu pristatymu!" (http://www.kasdienpoakcija.lt/deal/39lt-uz-99lt-daugkartine-menstruacine-taurele-su-nemokamu-pristatymu)

Pavadinimo jokio, supakuota tvarkingai, graži dėžutė, aprašinėta įv. kalbom, prabangus maišelis, o viduj blink.gif
Ir užrašas, kad made in china
Atsakyti
Pardavėjas:
Donatas Naigeris
Individualios veiklos nr. 022517
Adresas: Erfurto 34-9 Vilnius
El.patšas: donatasnaigeris@gmail.com
Informacija: 8 677 35115

linkas

Prisipirko vaikinas pigiu kinietisku taureliu per koki alibaba.com (o gal net nepirko?, visgi - gal pirko) ir padare versliuka. As is karto sakiau, kad nepatikimai atrodo sitokie pasiulymai. Pasakysiu ziauriai, bet - pacios kaltos, kad nepasidomite, internetas gi pilnas informacijos. Linkiu sekmes issireikalaujant grazinti pinigus arba kreipiantis i vartotoju teises, tikrai ranku nenuleiskite.

Pagooglinkite telefoną - jis būna nurodytas ir prie http://www.giftshop.lt/ prekių.

ir dar vienas linkas
Pagrindinė veikla Duonos, pyrago ir kitų miltinių produktų mažmeninė prekyba

Na ir paskutinis - skundas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tati: 13 balandžio 2012 - 14:22
QUOTE(Vida88 @ 2012 04 13, 12:06)
Sveika,
Aš užsisakiau ir jau gavau. Bet tai yra visiškas kinietiškas š... Taurelė tokio minkšumo , kad neįmanoma jos įsidėti, o šiaip ne taip įgrūdus, ji tokia minkšta, kad net neišsiskleidžia, net nebando  blink.gif Turiu ir Moon Cup, bet nutrūko kojelė, tai maniau sutaupysiu. Deja... Parašiau Kasdien po akciją, kad noriu grąžinti nekokybišką prekę, liepė rašyti pardavėjui Donatui Naigeriui, kol kas - tyla. Tikrai nenusileisiu, dar palauksiu ir kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugą. Kaip galima taip klaidinti - tipo vertė - 99 litai  doh.gif Naudotis tikrai moku, MoonCupą apie 3 metus be problemų naudoju. Kol neatsiuntė, prašykit, kad grąžintų pinigus  doh.gif



Is tiesu as niekada nepirkciau sios taureles. Pirmiausia del kokybes.
Kiek man yra zinoma, nei vienas gamintojas negamina taureliu Kinijoje (iskyrus italiska taurele).

Dėl kokybės, lankstumo, minkštumo, medžiagų ir kitų aspektų, kurie ypač svarbūs šiam gaminiui, taip pat drįsčiau abejoti. Taip pat ir tuo ar ją saugu naudoti..
Ji tikrai neturi ES galiojanciu sertifikatu. O tai vis tik ne batai smile.gif

Jau keliose skirtingose akciju svetainese buvo paskelbtos akcijos, kur pardavinejo Kiniskas taureles. Is smalsumo paprasiau atsiusti daugiau nuotrauku. Idomu buvo, kas per taurele g.gif
Forma (iš nuotraukų akivaizdžiai matosi) yra Suomijoje gaminamų menstruacinių taurelių Lunette kopija. Ši forma yra patentuota, dėl to prekyba šiomis taurelėmis ES yra nelegali. Tą patvirtino Lunette gamintojas Suomijoje. Lunette taureles forma ir kotelis tikrai skiriasi nuo kitu.
Nors sia taurele vis dar sekmingai pardavineja kinijoje is ja galima is ten atsisiusti. Matyt ES istatymai ten nelabai galioja g.gif

Tuomet labai supykau, kai mano komentarai kartu.lt is karto budavo istrinami bash.gif

Pardavejas buvo neaiskus, nurodyta tik el. paruotuve ir el. pasto adresas. Tokius bet kuris gali susikurti vos per kelias val.

Kadangi pati jos nepirkau ir nenaudojau tai atsiliepimu parasyti negaliu. Bet nenoriu prisideti prie to, kad neetiska.

O jei kuriai kils noras surizikuoti, tai tokia taurele is kinijos galima atsisiusti vos uz kelis dolerius smile.gif

va ka raso zymusis "taureliu" blogas apie sias taureles, ant ju pakuociu buna tiesiog uzrasyra Menstrual Cup arba Green Donna:
http://menstrualcups...lunette-copies/
http://menstrualcupi...reen-donna-cup/
http://menstrualcupi...illegal-copies/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 13 balandžio 2012 - 15:06
QUOTE(Felisė @ 2012 04 13, 09:15)
man su Yuuki jokiu problemu nekyla ir kotukas man atrodo visai reikalingas, nes kartais taurele nuslenka giliau, tuomet labai patogu uz jo patraukti taurele arciau, kad galima butu uzciuopti dugna. Ar pas jus ji buna taip giliai, kad net kotelio nepasiekiate? pabandykite pakeisti padeti, atsitukpi, atsisesti... pastumkite raumenukais.. tai pagrindiniai patarimai iseminui.

ar pasiekiate ja, bet ji buna tvirtai prisitvirtinusi ir nesitraukia? tuomet tikriausiai nesupaudziate uz dugo pakankamai, kad oro ieitu, tuomet labai lengvai issiima.


Būtent, kad ji yra negiliai, bet aš niekaip nesugebu ištraukti. doh.gif Visų pirma, tai man jos niekaip neišeina dviem pirštais apčiuopti, nes pirštai tiesiog nesusikiša. blink.gif O jūs su rodomuoju pirštu ir su nykščiu traukiate? Aš tiesiog su rodomuoju pirštu prispaudžiau ją prie šono, išleidau vakuumą ir tada uždėjusi pirštą nuo viršaus išstūmiau. Kitaip niekaip neišėjo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 04 13, 15:09)
Būtent, kad ji yra negiliai, bet aš niekaip nesugebu ištraukti.  doh.gif Visų pirma, tai man jos niekaip neišeina dviem pirštais apčiuopti, nes pirštai tiesiog nesusikišablink.gif O jūs su rodomuoju pirštu ir su nykščiu traukiate? Aš tiesiog su rodomuoju pirštu prispaudžiau ją prie šono, išleidau vakuumą ir tada uždėjusi pirštą nuo viršaus išstūmiau. Kitaip niekaip neišėjo.  schmoll.gif


tai tada viskas aisku, jums ji tiesiog liaudiskai tariant :neatsivakumuoja". Neisleidus oro isemimas is tiesu gali buti komplikuotas ir skausmingas.

as suimu uz dugno su nyksciu ir rodomuoju pirstu, svelniai suspaudziu ir kai tik i vidu patenka oro ji lengvai issiima.

sunku cia kazka labai patarti,o kodel neiseina pirstu susikisti? blush2.gif
ar jie tiesiog netelpa? gal tada reikia mazesne taurele bandyti?

atleiskit, kad taip klausineju, tiesiog bandau suprasti... smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
As su klausimu, taurele naudoju kuris laikas ir siaip jokiu bedu nuo pirmuju dienu neturiu. Bet susimasciau.. Kai isimineju taurele gimdos kaklelis visad nusileidzia i apacia kartu su taurele (traukimo metu), pries traukiant visada buna taurele prie kaklelio prisisiurbusi, o kaklelis nebuna zemai. Tad kai istraukiu, kaklelis nusileidzia, tada kai vel dedu vel siurbiasi prie kaklelio (nes jis buna zemai ir tik idejus iskart ir lieciai. Tai gaunas uzburtas ratas. Siaip, tarukimo metu neskauda, nemaloniu pojuciu nera, bet kodel tada taurele "nusitempia" ir kakleli zemyn? gal vis tik neatsivakumuoja gerai, nors ir neskauda? Susimasciau, kad toks tampymas kaklelio turbut nera labai geras dalykas.. Gal kas patarsite?
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2012 04 13, 15:40)
Sveikos!
As su klausimu, taurele naudoju kuris laikas ir siaip jokiu bedu nuo pirmuju dienu neturiu. Bet susimasciau.. Kai isimineju taurele gimdos kaklelis visad nusileidzia i apacia kartu su taurele (traukimo metu), pries traukiant visada buna taurele prie kaklelio prisisiurbusi, o kaklelis nebuna zemai. Tad kai istraukiu, kaklelis nusileidzia, tada kai vel dedu vel siurbiasi prie kaklelio (nes jis buna zemai ir tik idejus iskart ir lieciai. Tai gaunas uzburtas ratas. Siaip, tarukimo metu neskauda, nemaloniu pojuciu nera, bet kodel tada taurele "nusitempia" ir kakleli zemyn? gal vis tik neatsivakumuoja gerai, nors ir neskauda? Susimasciau, kad toks tampymas kaklelio turbut nera labai geras dalykas.. Gal kas patarsite?


o kaip Jus suprantate, kad kaklelis issitempia isimant taurele? g.gif gal jis lieka savo vietoje, jei nejauciat? juk jis buna viduje ir uzciuopti jo neimanoma.
daug skaiciau apie taureles, bet kazkaip neteko apie tai girdeti...

mano gimdos kaklelis mmm metu buna pakankamai zemai, tai manau, kad tikrai niekas nesitampo. Be to isimant stengiuosi suspausti taurele, kad ieitu oro ir "atsivakumuotu".

man dar labai patiko video apie taureles ir galimas gimdos kaklelio padetis. Pasirodo visaip gali buti smile.gif Gal kam bus naudingas?
http://menstrualcupi...ervix-and-cups/

Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 04 13, 15:17)
sunku cia kazka labai patarti,o kodel neiseina pirstu susikisti?  blush2.gif
ar jie tiesiog netelpa? gal tada reikia mazesne taurele bandyti?


Nežinau, aš negimdžiusi, tai kažkaip man sudėtinga ramybės būsenoj du pirštus sugrūsti, tas pats kas pas ginekologą kaskart lankytis... O turiu jau mažiausią - pirmo dydžio... Gal dar išmoksiu, nenuleidžiu rankų. Ne visiems iš pirmo karto išeina unsure.gif
Atsakyti