Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Isbandziau ir as sita geri cool.gif Maniau kad labai jausis ta taurele, dirgins ir pan bet jos nesijaucia ne kiek. Turi taurele Yuki, man jos minkstumas pakankamas, isidejau is pirmo karto, bet pratekejo, po to supratau kaip ten ja reikia pakreipti kad teisingai apgaubtu gimdos kakleli. Tik va toks dalykas, kad butent siu menesiniu metu zymiai labiau spazmuoja ir skaudena pilvas, kazkaip taip neiprastai g.gif Mastau ar cia galetu buti kalta taurele g.gif Gal kam buvo panasiai?
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2012 04 03, 18:12)
as naudoju akcijine taurele, beveik nusikirpau ta galiuka, nes man labai tas galiukas dirgino bet va vakar atsitiko taip,kad ji taip giliai ilindo, kad vos vos istraukiau, ***** net issigandau, kad nesitrauksiu, reiks pas gyd vaziuoti.... kazkaip kartais ji buna negiliai, kartais giliai ilenda pati.

aš irgi labai stipriai nutrumpinau kotelį, palikau tik per 1-ą tą žiedelį (Yukki taurelė), bet nereikia pergyventi, toliau nei gimdos kaklelis - tikrai nenuslinks, tad reikia tik atsipalaiduoti ir raumenukais vis pastumti. Man kitaip buvo hihihi.gif Ji man skersai įsistatė (įgūdžių trūkumas ir skubėjimas), tai irgi jau norėjau nervintis, bet žinau, kad susinervinusi nieko doro nepadarau, tai tik giliai įkvėpiau, nusiraminau ir raumenukais pastūmiau, kad galėčiau užčiuopti ją ir lėtai bei labai lengvai ją išsitraukiau smile.gif Bet visai neišgąsdino smile.gif

QUOTE(rence* @ 2012 04 05, 14:13)
Isbandziau ir as sita geri cool.gif  Maniau kad labai jausis ta taurele, dirgins ir pan bet jos nesijaucia ne kiek. Turi taurele Yuki, man jos minkstumas pakankamas, isidejau is pirmo karto, bet pratekejo, po to supratau kaip ten ja reikia pakreipti kad teisingai apgaubtu gimdos kakleli. Tik va toks dalykas, kad butent siu menesiniu metu zymiai labiau spazmuoja ir skaudena pilvas, kazkaip taip neiprastai g.gif  Mastau ar cia galetu buti kalta taurele  g.gif  Gal kam buvo panasiai?

Na, aš vakar visą dieną nešiojau ją, o man mm tik naktį prasidėjo, tai jokių spazmų vakar ir nebuvo, na, bet šiandien.. doh.gif Jau kaip normaliai mm prasidėjo, atrodo sienom lipsiu, net išgėriau vaistų, nors niekad negerdavau jų. Bet nemanau, kad tai susiję su taurele, juk vakar nieko nejaučiau. g.gif Tiesiog, sunkesnės mm nei visada, o gal aš tiesiog šįsyk jaučiuosi lepesnė ir noriu,kad manęs gailėtųsi (nes juk man skauda) hihihi.gif
Kol kas esu patenkinta šiuo pirkiniu thumbup.gif Tik gal šiek tiek erzina įgūdžių trūkumas smile.gif Bet ir tai beveik visada iš pirmo karto įsidedu smile.gif
Atsakyti
Nežinau, ar taurelė susijusi su spazmais ir skausmais. Gal jei blogai įdėta? g.gif Aš dar prieš taurelę beveik per kiekvienas mmm sienom iš skausmo lipdavau, jei tik nuskausminamųjų neišgerdavau. Dabar griebiu tabletes, jei tik pajuntu didesnį maudimą, nebelaukiu, kol įsiskaudės. Tai nepastebėjau, kad su taurele labiau skaudėtų (šiaip ne per kiekvienas mmm ir geriu tuos nuskausminamuosius), dabar kaip ir anskčiau didesnis maudenimas, galintis pereiti į nežmonišką skausmą, trunka vieną dieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaliaakė_Raganėlė @ 2012 04 06, 15:07)
Nežinau, ar taurelė susijusi su spazmais ir skausmais. Gal jei blogai įdėta?  g.gif Aš dar prieš taurelę beveik per kiekvienas mmm sienom iš skausmo lipdavau, jei tik nuskausminamųjų neišgerdavau. Dabar griebiu tabletes, jei tik pajuntu didesnį maudimą, nebelaukiu, kol įsiskaudės. Tai nepastebėjau, kad su taurele labiau skaudėtų (šiaip ne per kiekvienas mmm ir geriu tuos nuskausminamuosius), dabar kaip ir anskčiau didesnis maudenimas, galintis pereiti į nežmonišką skausmą, trunka vieną dieną smile.gif

Aš irgi tą patį pastebėjau, kad didžiausi skausmai būna tik 1-ą dieną, ir kad vienos mm būna skausmingesnės, kitos ne tokios skausmingos ir ne tokios gausios smile.gif Tad kitą mėn.turėtų būti lengviau thumbup.gif
Na, o šiaip pirmai teko išsiimti taurelę (teko rimtam reikalui wc pastenėti), tai ji man pasislinko matyt ir praleido kelis lašus pro šalį. Per 6 val, pusę taurelės tik pribėgo, tad tikrai jos turėtų užtekti visoms toks 12-kai valandų. Ai, išsiėmiau ir kažkaip negerai ją įsidėjau, tiksliau, manau, kad ji tiesiog tuo metu man skleidėsi ir tvirtinosi - tai oi kaip nemalonu buvo doh.gif Bet tik akimirką, panašiai kaip spazmas buvo, bet paskui jokių netokių, nekokių jausmų. Sėdžiu sau ir jei ne skausmai (kurie jau po biški ima lengvėti), tai net pamirščiau, kad man menstruacijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 04 03, 14:02)
Noriu ir aš tos taurelės, tik sakykit kur rast palyginimus kuri minkštesnė, patogesnė ar pan.? ax.gif

Aš turiu yuuki ir fleurcup, tai man patogiau su fleurcup.Nepalyginamai minkštesnė ir lengviau įsideda, išsiima.Gal daugiau prisipildžius greičiau atsivakuumuoja, porą kartų buvo "avarija" doh.gif Tai tiesiog tas kelias gausiausias dienas tenka dažniau keistis.

QUOTE(rence* @ 2012 04 05, 13:13)
Tik va toks dalykas, kad butent siu menesiniu metu zymiai labiau spazmuoja ir skaudena pilvas, kazkaip taip neiprastai g.gif  Mastau ar cia galetu buti kalta taurele  g.gif  Gal kam buvo panasiai?

Asmeniškai man net pamažėjo spazmų mastau.gif Reikėdavo ir kokią tabletę nuo skausmo įkalti, nes iki silpnumo skaudėdavo.O dabar jau kuris laikas viskas normos ribose smile.gif Nežinau ar čia taurelės įtaka, ar sutapimas, bet visai nesiskundžiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2012 04 05, 11:25)
o sakykit, jos visos saugaus silikono?

ar tikrai 100 proc ekologiskos? nes savaite organizme buna, baisu, kad kokiu chemiju neisskirtu

kaupiuosi pirkti, nes tas "plaukimas" ir storiausi paketai jau nervina


Mano taurele Mooncup, jau beveik 2 metus naudoju. Del jos neabejoju. Pirkit zinomo, atsakingo gamintojo ir zinosit, kad turit gera produkta.
Atsakyti
Labas, gal kas galite pasakyti kuri taurele yra geriau. Lunete ar Mooncup ar Yuki?
Naudojau Diva1, bet prisvilinau ja puode. doh.gif Reikia ieskotis kitos. Turiu du vaikelius. Ir patarkit del dydzio? Pamenu buvo tokia nuoroda, kur buvo visos taureles palygintos pagal mmm. Gal kas gali ja ideti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiunia: 10 balandžio 2012 - 14:32
QUOTE(Čiunia @ 2012 04 10, 14:28)
Labas, gal kas galite pasakyti kuri taurele yra geriau. Lunete ar Mooncup ar Yuki?
Naudojau Diva1, bet  prisvilinau ja puode. doh.gif  Reikia ieskotis kitos. Turiu du vaikelius. Ir patarkit del dydzio? Pamenu buvo tokia nuoroda, kur buvo visos taureles palygintos pagal mmm. Gal kas gali ja ideti...



jei tiko, pirkit tokia pacia smile.gif

dar yuuki tokio pacio dydzio kaip divacup.

cia dydziu palyginimo lentele:
http://menstrualcupi...parison-photos/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 10 balandžio 2012 - 17:26
QUOTE(Čiunia @ 2012 04 10, 15:28)
Labas, gal kas galite pasakyti kuri taurele yra geriau. Lunete ar Mooncup ar Yuki?
Naudojau Diva1, bet  prisvilinau ja puode. doh.gif  Reikia ieskotis kitos. Turiu du vaikelius. Ir patarkit del dydzio? Pamenu buvo tokia nuoroda, kur buvo visos taureles palygintos pagal mmm. Gal kas gali ja ideti...

turbut nepabandzius nesuzinosi unsure.gif , man asmeniskai yuki kazkoks kosmaras - niekaip su ja nesusidraugavau, per kieta ji man ir nemaloni. Nusipirkau mooncup - visai kitas reikalas, nejauciu isvis. Kitom yuki tinka, o man ne cool.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ar kas nors uzsisakinejot per www.kasdienpoakcija.lt menstruacine taurele? Jei taip, ar laiku gavot, ar patenkintos?
As uzsisakiau, bet iki siol negaunu ir jokio atsakymo is pardavejo g.gif Tai vat susirupinau gal nepatikimas g.gif
Atsakyti
Aš bandžiau antrą kartą yukki... Įsidėti tai įsidedu, bet kai reikia išimti... doh.gif Praeitą kartą už kotuko šiaip ne taip ištraukiau, o šį kartą kotuką perpus patrumpinau, nes praeitą kartą jis man labai jautėsi ir "badėsi". Tai va, o šį kartą daugiau kaip gerą pusvalandį duše prasikankinau... Jau galvojau pas ginekologą reikės važiuoti jei neišsiimsiu. doh.gif Bet šiaip ne taip įkirtau principą ir išsiėmiau... Tai galiu pasakyti, kad tas kotukas visai nereikalingas. schmoll.gif Tik bado visur kur nereikia... Per šias mm jau nebebandžiau taurelės, gal išdrįsiu trečią kartą pamėginti kitą mėnesį. O minkštą taurelę lengviau išimti? Galvoju gal mooncup pamėginti. Bet gaila didžiulius pinigus mokėti, o jei netiks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 04 12, 22:19)
Aš bandžiau antrą kartą yukki... Įsidėti tai įsidedu, bet kai reikia išimti...  doh.gif Praeitą kartą už kotuko šiaip ne taip ištraukiau, o šį kartą kotuką perpus patrumpinau, nes praeitą kartą jis man labai jautėsi ir "badėsi". Tai va, o šį kartą daugiau kaip gerą pusvalandį duše prasikankinau... Jau galvojau pas ginekologą reikės važiuoti jei neišsiimsiu.  doh.gif Bet šiaip ne taip įkirtau principą ir išsiėmiau... Tai galiu pasakyti, kad tas kotukas visai nereikalingas.  schmoll.gif Tik bado visur kur nereikia... Per šias mm jau nebebandžiau taurelės, gal išdrįsiu trečią kartą pamėginti kitą mėnesį. O minkštą taurelę lengviau išimti? Galvoju gal mooncup pamėginti. Bet gaila didžiulius pinigus mokėti, o jei netiks?  g.gif


man su Yuuki jokiu problemu nekyla ir kotukas man atrodo visai reikalingas, nes kartais taurele nuslenka giliau, tuomet labai patogu uz jo patraukti taurele arciau, kad galima butu uzciuopti dugna. Ar pas jus ji buna taip giliai, kad net kotelio nepasiekiate? pabandykite pakeisti padeti, atsitukpi, atsisesti... pastumkite raumenukais.. tai pagrindiniai patarimai iseminui.

ar pasiekiate ja, bet ji buna tvirtai prisitvirtinusi ir nesitraukia? tuomet tikriausiai nesupaudziate uz dugo pakankamai, kad oro ieitu, tuomet labai lengvai issiima.

Nezinau kaip su isemimu minkstesne taurele, bet isideti ja tikrai sudetingiau. Bandziau MeLuna soft. tiksliau isideti lengva, bet ji kadangi labai minksta, neissiskleidzia taip lengvai, visad reikia su pirstai pataisyti, padeti jai issiskleisti viduje.

svarbiausias patarimas nebijoti ir atsipalaiduoti smile.gif

yuuki isidedu zymiai greiciau. bet siaip nei vienos ju isidejus nejauciu, nei viena nepraleidzia.
Papildyta:
QUOTE(Fantazia @ 2012 04 11, 16:39)
Sveikos,

Ar kas nors uzsisakinejot per www.kasdienpoakcija.lt menstruacine taurele? Jei taip, ar laiku gavot, ar patenkintos?
As uzsisakiau, bet iki siol negaunu ir jokio atsakymo is pardavejo  g.gif Tai vat susirupinau gal nepatikimas  g.gif



ar gavot atsakyma?
parasykit kokie atsiliepimai, kokia taurele? kas gamintojas?

neradau jokios info...
Atsakyti