Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Kriiste @ 2012 03 27, 21:18)
pabandyk padeliot giliau - arciau isejimo - gal tiesiog remias, liecias i gimdos kakleli ir dirgina g.gif

Arciau isejimo neiseina - vakar pakikenau - plest ir islindo galiukas lotuliukas.gif
QUOTE(Hennessy @ 2012 03 27, 21:25)
O gal per daug to vakuumo susidaro ir kaklelį tempia į taurelės vidų, dėl to ir skaiuda? Gal trupučiuką oro daugiau įleisti?  g.gif

Kaip ta padaryti?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2012 03 27, 21:38)
Kaip ta padaryti?

Aš taip darau, kai man blogai išsiskleidžia mano taurelė, ar jaučiu tempimą - tiesiog atsargiai įkišu pirštą tarp sienelės ir taurelės, na ir įleidžiu kažkiek oro pro tas mažas skylutes šonuose (lyg ant visų taurelių jos yra? g.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 03 27, 22:44)
Aš taip darau, kai man blogai išsiskleidžia mano taurelė, ar jaučiu tempimą - tiesiog atsargiai įkišu pirštą tarp sienelės ir taurelės, na ir įleidžiu kažkiek oro pro tas mažas skylutes šonuose (lyg ant visų taurelių jos yra?  g.gif ).

Aciu uz patarima. Nakciai turbut nebandyti isideti? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, susidūriau su tokia problemėle. Prieš pora dienu gavau taurelę, pagalvojau "o, reikia pabandyti isidėti", įsidėjau, pavaiksčiojau viskas super. Bet kai bandžiau išimti, toks jausmas, kad viską kartu išsitrauksiu, čia turbūt dėl vakumo. Na kaip ne kaip ištraukiau aš ją, o žiūriu mažas taškiukas kraujo yra, bet toks mini mini, vėliau žiūriu pasirodė dar biškelį. Jau maniau susirgsiu (nors turėčiau tik apie Velykas), tačiau daugiau kraujo taip ir nepasirodė. Ką jūs manot? Ar galėjau ką nors pažeisti? Gal nagu? O gal kai badžiau išimti dėl vakumo kas nors?
Atsakyti
QUOTE(Eismont @ 2012 03 29, 22:02)
Sveikutės, susidūriau su tokia problemėle. Prieš pora dienu gavau taurelę, pagalvojau "o, reikia pabandyti isidėti", įsidėjau, pavaiksčiojau viskas super. Bet kai bandžiau išimti, toks jausmas, kad viską kartu išsitrauksiu, čia turbūt dėl vakumo. Na kaip ne kaip ištraukiau aš ją, o žiūriu mažas taškiukas kraujo yra, bet toks mini mini, vėliau žiūriu pasirodė dar biškelį. Jau maniau susirgsiu (nors turėčiau tik apie Velykas), tačiau daugiau kraujo taip ir nepasirodė. Ką jūs manot? Ar galėjau ką nors pažeisti? Gal nagu? O gal kai badžiau išimti dėl vakumo kas nors?

Buvo ir man taip, kai pirmą kartą dėjausi unsure.gif Po pirmojo bandyminio įsidėjimo ištraukiau su lašeliu kraujo. Bet susirgau jau kitą dieną g.gif Tai iki šiol nežinau, ar čia jau mmm pradžia buvo, ar kažką ten sau sudrąskiau betraukdama unsure.gif Bet paskui jokių skausmų ar kraujo ne mmm metu nebuvo, tai kažkaip ir nepergyvenau daugiau dėl to blush2.gif
O jūs kai trauksite vėl, tai atsargiai suspauskite taurelės dugną, kad išeitų oras ir dingtų vakuumas (tik ne per daug, kad neišsilietų turinys), tada ji labai lengvai išsitraukia. Su vakuumu nepatariu traukti: gal ir nesusižeisite, bet pojūčiai tikrai ne iš maloniųjų unsure.gif O šiaip man asmeniškai padėjo filmukai youtube, ten labai gražiai parodyta ir paaiškinta visa įsidėjimo-išėmimo technika.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2012 03 27, 22:11)
Ateinu ir as su klausimu... Tema perskaiciau saziningai, youtube viska isnagrinejau.

Isigijau yukki (reklamos auka smile.gif). Dvi dienos bandymu. Visais lankstymu budais, atsistojus, atsitupus, atsiklaupus ir dar kaip imanoma. Visiskai atsipalaidavus. Isideti ir issiimti jokiu problemu, tikrai issiskleidzia (patikrinu apvesdama pirstu), kelis kartus sedint isgirdau pokst - persidejau. Prisipildo tvarkingai. Fiziskai as jos nejauciu, gal truputi dar svarstytinas kotelio ilgio klausimas, bet cia jau technikos reikalas - patrumpinsim dar. Tik va problema - su taurele prasideda baisus skausmai, raizymai. Pavaikstau pusvalandi - suriecia, persidedu - atsigulu, vel, persidedu - jau gerai, prisedu - vel, praeina, atsistoju - sulenkia skausmas per puse. Patarimo "blogai isidedi" neuztenka... Nes deduosi tikrai gerai, manau, siaip isidejus jokios problemos, tik tie raizymai... Gal kuriai taip buvo? Kokia priezastis? Taureles dydis, storis, forma? Mano anatomija (juk egzistuoja tikimybe kad ji man tiesiog is viso netinka?)?

Va, va ir man toks par jausmas kaip ir jums.. g.gif bet man dar ir pateplioja, o kartais ir prabega doh.gif , nors kai isitraukiu, ten buna tik vos, vos pribege...
Atsakyti
Vis neprisiruošiu parašyt ax.gif
Man irgi "7" budas geriausias.
QUOTE(Žaliaakė_Raganėlė @ 2012 03 21, 15:35)
Šitas man geriausias, tik tą kampą dar labiau užlenkiu, prispaudžiu beveik prie pat taurelės dugno.

Va va, aš irgi taip "stipriau" sulankstau, negu čia kad nuotraukos buvo įmestos.Toliau džiaugiuosi savo taurele thumbup.gif

Na ir dar...pratekėjo kartą taip neblogai, gerai, kad namie ir jau naktį.O vienkartinių tų visų įklotų jau nebenoriu kartu naudoti... Kažkas čia rašė lyg ir naudoja kartu daugkartinius įklotus.Va dabar jau bijau, kad šliūkštels pro šalį išėjus iš namų (ar darbe) per tas gausiausias dienas doh.gif Manau pabandysiu, jei ir toliau nutikinės tokių avarijų blush2.gif Aišku, tikiuos, kad nebebus... tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Agape @ 2012 03 30, 12:19)
Va, va ir man toks par jausmas kaip ir jums.. g.gif bet man dar ir pateplioja, o kartais ir prabega  doh.gif , nors kai isitraukiu, ten buna tik vos, vos pribege...

g.gif Gal visgi negerai įsideda?Gal truputį "horizontaliau" įdėti reiktų pabandyti... Jei pvz. kaklelis žemai ir gali remtis į tarelės šoną ar viršų. Na, aš čia pagal save parašiau... ax.gif
Atsakyti
Noriu ir aš tos taurelės, tik sakykit kur rast palyginimus kuri minkštesnė, patogesnė ar pan.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 04 03, 15:02)
Noriu ir aš tos taurelės, tik sakykit kur rast palyginimus kuri minkštesnė, patogesnė ar pan.? ax.gif

Na, šiaip temoje buvo įmestos nuorodos, kur ieškoti, nepatingėkit paieškoti.
O šiaip dėl minkštumo - tai irgi sąlyginis dalykas. Vienai atrodys, kad minkšta, o kita - kad jai ta pati taurelė per kieta.
Aš ėmiau pagal įkandamą kainą, o jei jau tiks ir patiks, gal kada išmėginsiu ir kitokios firmos. Kolkas vis laukiu mm, kad galėčiau išmėginti savo pirkinį hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 03, 15:50)
Na, šiaip temoje buvo įmestos nuorodos, kur ieškoti, nepatingėkit paieškoti.
O šiaip dėl minkštumo - tai irgi sąlyginis dalykas. Vienai atrodys, kad minkšta, o kita - kad jai ta pati taurelė per kieta.
Aš ėmiau pagal įkandamą kainą, o jei jau tiks ir patiks, gal kada išmėginsiu ir kitokios firmos. Kolkas vis laukiu mm, kad galėčiau išmėginti savo pirkinį hihihi.gif

drinks_cheers.gif as dabar turiu yuuki, noretusi minkstesnes, bet...ateity gal ir isigysiu jei rasiu uz tinkama kaina smile.gif
Atsakyti
as naudoju akcijine taurele, beveik nusikirpau ta galiuka, nes man labai tas galiukas dirgino bet va vakar atsitiko taip,kad ji taip giliai ilindo, kad vos vos istraukiau, ***** net issigandau, kad nesitrauksiu, reiks pas gyd vaziuoti.... kazkaip kartais ji buna negiliai, kartais giliai ilenda pati.
Atsakyti
o sakykit, jos visos saugaus silikono?

ar tikrai 100 proc ekologiskos? nes savaite organizme buna, baisu, kad kokiu chemiju neisskirtu

kaupiuosi pirkti, nes tas "plaukimas" ir storiausi paketai jau nervina
Atsakyti